معاینه پزشکی برای اخذ ویزای کانادا
معاینه پزشکی برای اخذ ویزای کانادا
ژوئن 16, 2020
آخرین اطلاعیه مهم سفارت آلمان ( کرونا )
آخرین اطلاعیه مهم سفارت آلمان
ژوئن 25, 2020
آخرین اطلاعیه مهم سفارت اسپانیا ( کرونا )

آخرین اطلاعیه مهم سفارت اسپانیا ( کرونا ).

از زمان کرونا تا به امروز این مطلب ” آخرین اطلاعیه مهم سفارت اسپانیا ( کرونا ) ” آخرین مطلبی هست که سفارت اسپانیا در سایت خود قرارداده است پس با پست آخرین اطلاعیه مهم سفارت اسپانیا ( کرونا ) با گروه ایران استرالیا همراه باشید .

متقاضیانی که به علت لغو پروازها و بسته شدن مرزها، موفق به استفاده از ویزای خود نشده اند، می توانند با ارائه فرم درخواست ویزا، رزرو هتل، پرواز، بیمه نامه مسافرتی معتبر و پرداخت هزینه کارگزاری، درخواست تمدید ویزای خود را ثبت نمایند. لطفا توجه داشته باشید، این مورد مربوط به ویزاهایی می باشد، که در بازه زمانی چهاردهم ماه مارچ تا پانزدهم ماه ژوئن میلادی هستند. لازم به ذکر است، تاریخ پرواز جدید می بایست حداکثر شش ماه پس از تاریخ ثبت پرونده اولیه باشد.

کارگزاری سفارت اسپانیا از تاریخ 25 خرداد ماه در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه پذیرای درخواست های ویزا می باشد.

ز سوی دیگر مسابقات نهایی جام ملت های اروپاEURO 2020 در شهر بیلبائو در اسپانیا از 12 ماه ژوئن (23 خرداد) تا 12 ماه ژوئیه (22 تیر) برگزار خواهد شد. نام تیم های مشارکت کننده در رقابت ها هنوز مشخص نشده و با این وجود مسابقات در این شهر طی روزهای 15-20-24 و 28 ژوئن برگزار خواهند شد.با توجه به این مسئله متقاضیانی که بلیط ورودی معتبر برای هر مسابقه را در اختیار داشته باشند از پرداخت هزینه ویزا معاف خواهند بود البته هزینه خدمات کارگزاری باید پرداخت گردند.

متقاضیان شرکت در این مسابقات باید از موارد ذیل آگاه باشند :

1- مبادرت به هرگونه فعالیت تجاری و تبلیغاتی برای متقاضیان حضور در استادیوم ها و یا افرادی که موفق به کسب اجازه حضور شده اند اکیداً ممنوع است، همچنین انتقال اطلاعات مسابقات با اهداف تجاری بدون کسب اجازه کتبی از اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) ممنوع می باشد.
2- تمامی متقاضیان حضور در استادیوم ها و یا افرادی که موفق به کسب اجازه حضور شده اند مورد بازرسی بدنی قرار خواهند گرفت واشیائی نظیر مدارک کاغذی، کاتالوگ های تبلیغاتی،علائم، نمادها، پرچم و کلاه های تبلیغاتی به صورت موقتی مصادره خواهند شد.
3- تبلیغ و ترویج هرگونه تفکر سیاسی، مذهبی، نژاد پرستانه، بیگانه حراسانه و یا توهین آمیز به دلایل نژادی، عقیدتی ، جغرافیایی، اجتماعی ، معلولیت، سن و یا گرایشات جنسی اکیداً ممنوع است.
4- هرگونه استفاده تجاری از بلیط مسابقات و فروش آن ها ممنوع می باشد.
5- اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) می تواند مانع ورود هر یک از دارندگان بلیط های مسابقات شده و یا آنان را از استادیوم ها اخراج نماید.
6- اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) قادر به ابطال و یا مصادره هر بلیطی که بر خلاف قوانین و ظوابط اجرایی خریداری شده باشد خواهد بود و در این رابطه هیچگونه حقوقی را برای دارندگان آن ها در زمینه عودت بلیط قائل نخواهد شد و همچنین قادر به وضع جریمه ای سنگین برای خریدارن این نوع بلیط ها خواهد بود.
7- ضمانت نامه بانکی به عنوان تعهد بازگشت، جزو موارد لازم جهت اخذ ویزای اسپانیا نمی باشد.
8- طبق ابلاغ سفارت پادشاهی اسپانیا ، از دوم فوریه سال ۲۰۲۰ میلادی ، پس از موافقت شورای اتحادیه اروپا ، هزینه ویزا با افزایش به شرح ذیل می باشد :
9- متقاضیان بالای ۱۲ سال ۸۰ یورو ،
10 -افراد بین ۶ تا ۱۲ سال ۴۰ یورو
11- و افراد زیر ۶ سال همچنان رایگان می‌باشد .
12- همچنین حداکثر مدت زمان اقدام جهت ثبت درخواست ویزا از ۹۰ روز قبل از تاریخ سفر به ۱۸۰ روز قبل از تاریخ سفر افزایش یافت.
13- فرم درخواست ویزای شنگن به روز رسانی گردید.
14- کارگزاری سفارت اسپانیا صرفا خدمات مربوط به ثبت پرونده را ارائه نموده و روند بررسی پرونده صرفا در اختیار کنسولگری اسپانیا می باشد.
15- هم اکنون به اطلاع شما متقاضیان گرامی می رساند، سرویس موبایل بایومتریک ( انگشت نگاری و ثبت مدارک سیار) توسط کارگزاری سفارت اسپانیا به منظور راحتی هر چه بیشتر مقاضیان جهت ثبت درخواست ویزا در منزل و یا محل کار در شهرهای بزرگ ایران، فعال گردید.
این مطلب را از دست ندهید.   ویزای توریستی چیست؟

رزرو وقت انگشت نگاری سیار به راحتی از روش های ذیل امکان پذیر می باشد:
درخواست وقت از طریق تماس با شماره تلفن (02126253136-02126253137) و یا ارسال ایمیل به آدرس (info@spainvisa-iran.com) همچنین می توانید از آژانس مسافرتی دلخواه خود تقاضای رزرو وقت نمایید.

جهت اطلاع از هزینه ها به لینک زیر مراجعه نمایید : https://spainvisa-iran.com/additionalservices.php

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس