فهرست مطالب

آیا رزرو هتل برای ویزای شنگن لازم است؟

” آیا رزرو هتل برای ویزای شنگن لازم است؟ ” یکی از سوال های هست که جواب های ضد و نقیضی در مورد اون وجود دارد ، ما توی این پس به جواب این سوال میپردازیم . با گروه ایران استرالیا همراه باشید.

بله ، یکی از مواردی که حتما برای اخذ ویزای شینگن به اون نیاز پیدا خواهید کرد رزرو هتل یا واچر هتل هست ، ارائه مدارک اقامتی نظیر رزرو هتل و برای مدتی که به سفارت اعلام کرده اید بسیار مهم هست .
درصورت عدم رعایت این مورد ویزا آفسیر در پرونده شما اطلاعات ناکافی پیدا میکند و قطعا شما را ریجکت میکند .
معمولا به دلیل نبود اطلاعات کافی خیلی از افراد بعد از اقدام برای اخذ ویزا و عدم دقت به مواردی مثل موضمع بالا باعث ریجکت شدن این افراد میشود .  زمان اقامت شما در هتل را شامل شود. ریجکت شدن این افراد میشود .  
از این رو بهتر است با استفاده از خدمات تخصصی و مشاوره رایگان کارشناسان گروه ایران استرالیا برای دریافت وقت سفارت، درخواست ویزای شینگن و آماده‌سازی مدارک مربوطه اقدام کنید تا با توجه به مدت زمان لازم برای بررسی پرونده و حضور در سفارت، برای رزرو هتل و اخذ واچر اقدام شود.
در مواردی که مسافرین دعوتنامه از دوست یا اقوام خود دارند و قرار است در مدت زمان اقامت خود در منزل شخص دعوت کننده باشد نیازی به داشتن رزرو هتل و یا واچر نیست .
واچر هتل باید رسمی و حقیقی باشد و جزئیاتی نظیر نام و آدرس هتل، نام و نام خانوادگی شما، تاریخ و مدت زمان اقامت شما در هتل را شامل شود. ریجکت شدن این افراد میشود . 
آیا رزرو هتل برای ویزای شنگن لازم است؟

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید