راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن چیست؟
راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن چیست؟
آوریل 6, 2020
چطور ثابت کنیم که قصد داریم از سفر برگردیم
چطور ثابت کنیم که قصد داریم از سفر برگردیم
آوریل 8, 2020
آیا رزرو هتل برای ویزای شنگن لازم است؟

رزرو هتل

” آیا رزرو هتل برای ویزای شنگن لازم است؟ ” یکی از سوال های هست که جواب های ضد و نقیضی در مورد اون وجود دارد ، ما توی این پس به جواب این سوال میپردازیم . با گروه ایران استرالیا همراه باشید.

بله ، یکی از مواردی که حتما برای اخذ ویزای شینگن به اون نیاز پیدا خواهید کرد رزرو هتل یا واچر هتل هست ، ارائه مدارک اقامتی نظیر رزرو هتل و برای مدتی که به سفارت اعلام کرده اید بسیار مهم هست .
درصورت عدم رعایت این مورد ویزا آفسیر در پرونده شما اطلاعات ناکافی پیدا میکند و قطعا شما را ریجکت میکند .
معمولا به دلیل نبود اطلاعات کافی خیلی از افراد بعد از اقدام برای اخذ ویزا و عدم دقت به مواردی مثل موضمع بالا باعث ریجکت شدن این افراد میشود .  زمان اقامت شما در هتل را شامل شود. ریجکت شدن این افراد میشود .  
از این رو بهتر است با استفاده از خدمات تخصصی و مشاوره رایگان کارشناسان گروه ایران استرالیا برای دریافت وقت سفارت، درخواست ویزای شینگن و آماده‌سازی مدارک مربوطه اقدام کنید تا با توجه به مدت زمان لازم برای بررسی پرونده و حضور در سفارت، برای رزرو هتل و اخذ واچر اقدام شود.
در مواردی که مسافرین دعوتنامه از دوست یا اقوام خود دارند و قرار است در مدت زمان اقامت خود در منزل شخص دعوت کننده باشد نیازی به داشتن رزرو هتل و یا واچر نیست .
واچر هتل باید رسمی و حقیقی باشد و جزئیاتی نظیر نام و آدرس هتل، نام و نام خانوادگی شما، تاریخ و مدت زمان اقامت شما در هتل را شامل شود. ریجکت شدن این افراد میشود . 
آیا رزرو هتل برای ویزای شنگن لازم است؟
این مطلب را از دست ندهید.   تمکن مالی بری ارائه به سفارتخانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس