فهرست مطالب

اخذ ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا

آژانس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا) افتخار دارد که سالها در زمینه اخذ ویزای توریستی استرالیا به مسافرین عزیز خود خدمات درخواست ویزا استرالیا را ارائه داده است.

اخذ ویزای توریستی استرالیا

تیم ویزای آزانس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا)با سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی استرالیا به مسافرین عزیز این هشدار میدهد که با شنیدن کلماتی مانند ویزا تضمینی استرالیا ، داشتن کارگزار در سفارت استرالیا از آژانس های هواپیمایی و برخی دفاتر وکالتی ، اعتماد نکرده و این را بدانند که برای اخذ ویزای استرالیا هیچ ضمانتی وجود ندارد ، ما تنها درخواست دهنده ویزا استرالیا میباشیم و تصمیم گیرنده نهایی سفارت استرالیا میباشد .

پس آژانسهای هواپیمایی چه کاری انجام میدهند؟

1- مهمترین مرحله برای شروع درخواست ویزای توریستی لسترالیا این است که شما بدانید آیا شانسی برای گرفتن ویزای توریستی استرالیا دارید یا خیر!

خیلی از مسافرین عزیز فکر میکنند که مدارکشان بسیار کامل است و میتوانند ویزا توریستی استرالیا را دریافت کنند در صورتی که سخت در اشتباه هستند.
برخی از مسافرین نیز نمیدانند که حتی با نداشتن ویزای شینگن و پاسپورت تحت شرایط خاص میتوانند ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنند.
تجربه ما در این زمینه بسیار میتواند به مسافران عزیز کمک کند که حقیقت را درباره دصد ویزا شدن یا نشدن خود بدانند.

اخذ ویزای توریستی استرالیا

2- از آنجایی که مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی استرالیا یا شریاط خاص ، شغل و سن مسافرین متفاوت می باشد و در جایی هم به طور واضح به این مدارک اشاره نشده است و اگر هم اشاره شده است با توجه به شرایط مسافرین متغیر می باشد .

تیم ویزای آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) از تجربه خود برای تکمیل مدارک شما مسافرین عزیز استفاده میکنند.

شاید در نگاه اول این کار ، کاری بسیار ساده به نظر بیاید اما به جرات میتوان گفت این قیمت مهمترین حرحله برای اخذ ویزای توریستی استرالیا می باشد.

3- مسافران عزیز در صورت تمایل میتوانیم خدمات ترجمه مدارک را در کمترین زمان ممکن بدهیم ، داشتن مهر دادگستری یا امور خارجه ، مهر ناتی  یا تنها مهر مترجم بر روی مدارک شما باز هم بستگی به شرایط پرونده شما دارد که آن را هم تیم ویزای آژامس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا) به شما خواهد گفت.

 

4-اسکن مدارک و فایل بندی مدارک مرحله بعدی کار می باشد که این کار نیز باید با دقت تمام صورت بگیرد ، حجم فایل ها ، تعداد آنها ، هر کدام از آنها اندازه ی مشخص خود را دارد.

اخذ ویزای توریستی استرالیا

شایان ذکر است که مسافرین عزیز ما که در خارج از تهران یا خارج از کشور می باشند می توانند اسکن مدارک خود را برای ما ارسال کنند و نیازی به حضور آنها برای اقدام در جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا نمی باشد.

5- مسافرین عزیز از طریق آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) و با اکانت آژانس درخواست ئیزای توریستی استرالیا آنها ثبت میگردد ، ما برای این کار از مسافر رضایت نامه دریافت میکنیم زیرا این رضایت نامه برای سفارت استرالیا ضروری میباشد.

فرم مورد نظر فرم 956 میباشد که میتوانید آن را از سایت آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) دریافت کنید.

6- پر کردن فرم آنلاین سفارت فرم 1419 با داشتن اطلاعات ما توسط مسئول ویزای توریستی استرالیا پر می شود. این فرم ، فرم اصلی و بسیار مهم ویزای توریستی استرالیا می باشد. که کوچکترین استاباهی در پر کردن این فرم میتواند روند ویزای توریستی استرالیا را مختل بکند.

اما شما نگران نباشید، گروه ویزای توریستی استرالیا ما با داشتن سالها تجربه احتمال هر اشتباهی را به صفر می رساند.

اخذ ویزای توریستی استرالیا

7-مرحله بعدی ویزای توریستی استرالیا آپلود کردن مدارک ضروری می باشد و همچنین فرم ها و مدارکی هم وجود دارد که سفارت پیشنهاد میدهد که آنها نیز پر شود که آژانس چاوش جهان سیر  (ایران-استرالیا) تمامی این فرم ها و مدارک را نیز برای مسافرین عزیز می گذارد.

8-داشتن برنامه سفر ، رزرو هتل و رزرو پرئاز برای مسافرینی که ویزای آنها توریستی می باشد و اقوام یا دوستی در استرالیا ندارند ضروری می شود و تمامی رزروها نیز برای مسافرین عزیز گرفته می شود.

شایان ذکر است سفارت محترم استرالیا در استرالیا تاکید به این امر دارد که تا زمانی که ویزای توریستی استرالیا شما صادر نشده است از خرید بلیط و پرداخت هر گونه وجهی خودداری نمایند.
برای مسافرین عزیزی که دعوت نامه دارند نام شخص یا شرکت دعوت کننده ضروری می باشد.
کسانی که قصد شرکت در همایش ، کنفرانس یا قرارکاری نیز دارند دعوت نامه یا فرم ثبت نام ضروری می باشد.

9- مرحله آخر ، مرحله پرداخت هزینه سفارت برای ویزای توریستی استرالیا می باشد که به صورت آنلاین با ویزا کارت یا مستر کارت صورت میگیرد که این کار نیز توسط گروه ویزای توریستی استرالیا ما انجام میشود.

هزینه ویزای توریستی استرالیا برای هر نفر در حال حاضر 141.37 استرالیا می باشد.

10- پس از پرداخت هزینه سفارت رسید پرداخت و فرم ثبت نام به ایمیل آژانس ارسال میشود که ما در اختیار شما قرار خواهیم داد که با شماره پرونده شما می توانید از انجام کار توسط ما اطمینان حاصل کنید.

مسافرین عزیز به این نکته توجه داشته باشند که برای اخذ ویزای توریستی اسرتالیا نیازی به مصاحبه و انگشت نگاری نیاز دارند ، از این به بعد بعد از اپلای کردن مدارک خود در سایت سفارت استرالیا ، باید برای انگشت نگاری خود در مراکز انگشت نگاری VFS Global اقدام کنید . که روند آن در پست مرتبط به صورت کامل ارائه شده است . 

زمانبندی برای پروسه ویزای توریستی استرالیا در سایت چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) آمده است که در صورت تمایل میتوانید آن را مطالعه فرمائید.

نکته دیگر اینکه ویزای توریستی استرالیا به صورت E-VISA می باشد. این ویزا به ایمیل آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) ارسال میشودو به صورت لیبل و بر روی پاسپور نمی باشد پس نیازی به ارسال پاسپورت برای سفارت استرالیا و آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) نمی باشد.

نکته آخر اینکه آژانس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا) کاملا تابع قوانین سافرت استرالیا می باشد. پس از مشاوره با مسافر و بررسی مدارک مسافر در صورتیکه کارشناس ویزای توریستی استرالیا به این نتیجه رسید که امکان اینکه مسافر ذر استرالیا بماند و برنگردد آژانس چاوش جهان سیر ( (ایران-استرالیا ) درخواست ویزای توریستی استرالیا برای مسافر را قبول نخواهد کرد..

اخذ ویزای توریستی استرالیا اخذ ویزای توریستی استرالیا 

برای مطالعه از هزینه ویزا و گرفتن مشاوره از کارشناسان ویزای توریستی استرالیا ما تماس حاصل فرمائید.

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
چاوش تراول

آخرین مطالب بروز شده

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

01/08/1400 اروپا

در بین ایرانی ها مهاجرت به اسپانیا جز درخواست های پرتقاضا است. شاید یکی از

ادامه مطلب
شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

04/07/1400 آسیا, مجله گردشگری

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟ کار در دبی یکی از روش‌های مهاجرت و زندگی

ادامه مطلب
بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

24/06/1400 سوالات متداول

زمانی که صحبت از بهترین شغل ها برای مهاجرت می شود، می توان از چند

ادامه مطلب

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    8 پاسخ

    نظر خود را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.