سفارت استرالیا در ایران – تهران
فوریه 27, 2018
سفر به استرالیا
پروازهای تهران به استرالیا
فوریه 28, 2018
اخذ ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا

آژانس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا) افتخار دارد که سالها در زمینه اخذ ویزای توریستی استرالیا به مسافرین عزیز خود خدمات درخواست ویزا استرالیا را ارائه داده است.

اخذ ویزای توریستی استرالیا

تیم ویزای آزانس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا)با سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی استرالیا به مسافرین عزیز این هشدار میدهد که با شنیدن کلماتی مانند ویزا تضمینی استرالیا ، داشتن کارگزار در سفارت استرالیا از آژانس های هواپیمایی و برخی دفاتر وکالتی ، اعتماد نکرده و این را بدانند که برای اخذ ویزای استرالیا هیچ ضمانتی وجود ندارد ، ما تنها درخواست دهنده ویزا استرالیا میباشیم و تصمیم گیرنده نهایی سفارت استرالیا میباشد .

پس آژانسهای هواپیمایی چه کاری انجام میدهند؟

1- مهمترین مرحله برای شروع درخواست ویزای توریستی لسترالیا این است که شما بدانید آیا شانسی برای گرفتن ویزای توریستی استرالیا دارید یا خیر!

خیلی از مسافرین عزیز فکر میکنند که مدارکشان بسیار کامل است و میتوانند ویزا توریستی استرالیا را دریافت کنند در صورتی که سخت در اشتباه هستند.
برخی از مسافرین نیز نمیدانند که حتی با نداشتن ویزای شینگن و پاسپورت تحت شرایط خاص میتوانند ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنند.
تجربه ما در این زمینه بسیار میتواند به مسافران عزیز کمک کند که حقیقت را درباره دصد ویزا شدن یا نشدن خود بدانند.

اخذ ویزای توریستی استرالیا

2- از آنجایی که مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی استرالیا یا شریاط خاص ، شغل و سن مسافرین متفاوت می باشد و در جایی هم به طور واضح به این مدارک اشاره نشده است و اگر هم اشاره شده است با توجه به شرایط مسافرین متغیر می باشد .

تیم ویزای آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) از تجربه خود برای تکمیل مدارک شما مسافرین عزیز استفاده میکنند.

این مطلب را از دست ندهید.   اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
شاید در نگاه اول این کار ، کاری بسیار ساده به نظر بیاید اما به جرات میتوان گفت این قیمت مهمترین حرحله برای اخذ ویزای توریستی استرالیا می باشد.

3- مسافران عزیز در صورت تمایل میتوانیم خدمات ترجمه مدارک را در کمترین زمان ممکن بدهیم ، داشتن مهر دادگستری یا امور خارجه ، مهر ناتی  یا تنها مهر مترجم بر روی مدارک شما باز هم بستگی به شرایط پرونده شما دارد که آن را هم تیم ویزای آژامس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا) به شما خواهد گفت.

 

4-اسکن مدارک و فایل بندی مدارک مرحله بعدی کار می باشد که این کار نیز باید با دقت تمام صورت بگیرد ، حجم فایل ها ، تعداد آنها ، هر کدام از آنها اندازه ی مشخص خود را دارد.

اخذ ویزای توریستی استرالیا

شایان ذکر است که مسافرین عزیز ما که در خارج از تهران یا خارج از کشور می باشند می توانند اسکن مدارک خود را برای ما ارسال کنند و نیازی به حضور آنها برای اقدام در جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا نمی باشد.

5- مسافرین عزیز از طریق آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) و با اکانت آژانس درخواست ئیزای توریستی استرالیا آنها ثبت میگردد ، ما برای این کار از مسافر رضایت نامه دریافت میکنیم زیرا این رضایت نامه برای سفارت استرالیا ضروری میباشد.

فرم مورد نظر فرم 956 میباشد که میتوانید آن را از سایت آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) دریافت کنید.

6- پر کردن فرم آنلاین سفارت فرم 1419 با داشتن اطلاعات ما توسط مسئول ویزای توریستی استرالیا پر می شود. این فرم ، فرم اصلی و بسیار مهم ویزای توریستی استرالیا می باشد. که کوچکترین استاباهی در پر کردن این فرم میتواند روند ویزای توریستی استرالیا را مختل بکند.

این مطلب را از دست ندهید.   انگشت نگاری استرالیا
اما شما نگران نباشید، گروه ویزای توریستی استرالیا ما با داشتن سالها تجربه احتمال هر اشتباهی را به صفر می رساند.

اخذ ویزای توریستی استرالیا

7-مرحله بعدی ویزای توریستی استرالیا آپلود کردن مدارک ضروری می باشد و همچنین فرم ها و مدارکی هم وجود دارد که سفارت پیشنهاد میدهد که آنها نیز پر شود که آژانس چاوش جهان سیر  (ایران-استرالیا) تمامی این فرم ها و مدارک را نیز برای مسافرین عزیز می گذارد.

8-داشتن برنامه سفر ، رزرو هتل و رزرو پرئاز برای مسافرینی که ویزای آنها توریستی می باشد و اقوام یا دوستی در استرالیا ندارند ضروری می شود و تمامی رزروها نیز برای مسافرین عزیز گرفته می شود.

شایان ذکر است سفارت محترم استرالیا در استرالیا تاکید به این امر دارد که تا زمانی که ویزای توریستی استرالیا شما صادر نشده است از خرید بلیط و پرداخت هر گونه وجهی خودداری نمایند.
برای مسافرین عزیزی که دعوت نامه دارند نام شخص یا شرکت دعوت کننده ضروری می باشد.
کسانی که قصد شرکت در همایش ، کنفرانس یا قرارکاری نیز دارند دعوت نامه یا فرم ثبت نام ضروری می باشد.

9- مرحله آخر ، مرحله پرداخت هزینه سفارت برای ویزای توریستی استرالیا می باشد که به صورت آنلاین با ویزا کارت یا مستر کارت صورت میگیرد که این کار نیز توسط گروه ویزای توریستی استرالیا ما انجام میشود.

هزینه ویزای توریستی استرالیا برای هر نفر در حال حاضر 141.37 استرالیا می باشد.

10- پس از پرداخت هزینه سفارت رسید پرداخت و فرم ثبت نام به ایمیل آژانس ارسال میشود که ما در اختیار شما قرار خواهیم داد که با شماره پرونده شما می توانید از انجام کار توسط ما اطمینان حاصل کنید.

این مطلب را از دست ندهید.   مراکز انگشت نگاری کانادا برای ایرانیان به ترتیب حروف الفبا
مسافرین عزیز به این نکته توجه داشته باشند که برای اخذ ویزای توریستی اسرتالیا نیازی به مصاحبه و انگشت نگاری نیاز دارند ، از این به بعد بعد از اپلای کردن مدارک خود در سایت سفارت استرالیا ، باید برای انگشت نگاری خود در مراکز انگشت نگاری VFS Global اقدام کنید . که روند آن در پست مرتبط به صورت کامل ارائه شده است . 

زمانبندی برای پروسه ویزای توریستی استرالیا در سایت چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) آمده است که در صورت تمایل میتوانید آن را مطالعه فرمائید.

نکته دیگر اینکه ویزای توریستی استرالیا به صورت E-VISA می باشد. این ویزا به ایمیل آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) ارسال میشودو به صورت لیبل و بر روی پاسپور نمی باشد پس نیازی به ارسال پاسپورت برای سفارت استرالیا و آژانس چاوش جهان سیر ( ایران-استرالیا ) نمی باشد.

نکته آخر اینکه آژانس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا) کاملا تابع قوانین سافرت استرالیا می باشد. پس از مشاوره با مسافر و بررسی مدارک مسافر در صورتیکه کارشناس ویزای توریستی استرالیا به این نتیجه رسید که امکان اینکه مسافر ذر استرالیا بماند و برنگردد آژانس چاوش جهان سیر ( (ایران-استرالیا ) درخواست ویزای توریستی استرالیا برای مسافر را قبول نخواهد کرد..

اخذ ویزای توریستی استرالیا اخذ ویزای توریستی استرالیا 

برای مطالعه از هزینه ویزا و گرفتن مشاوره از کارشناسان ویزای توریستی استرالیا ما تماس حاصل فرمائید.

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
چاوش تراول

24 دیدگاه ها

 1. ندا گفت:

  سلام. ممنون از اطلاعات بسیار مفیدتون. ممنون از اینکه خیلی صادقانه نوشتید که شما برای ما چه کاری میتونید انجام بدید. من خیلی تو اینترنت دنبال جایی گشتم که بتونم اطلاعات مفید بگیرم و تنها سایت شما این اطلاعات را داد. من برای ژانویه سال دیگه میخوام اقدام کنم. خوشحال میشم اگه تور دارید با تور شما اقدام کنم

 2. عباس گفت:

  سلام.مرسی برای مطالبتون. سوال دارم من برادرم 4 سال رفته استرالیا پناهنده شده میخواستم بدونم میتونم اقدام کنم برای ویزای توریستی استرالیا؟؟؟
  ممنون میشم کمکم کنید.

 3. عباس گفت:

  سلام.مرسی برای مطالبتون. سوال دارم من برادرم 5 سال رفته استرالیا پناهنده شده میخواستم بدونم میتونم اقدام کنم برای ویزای توریستی استرالیا؟؟؟
  ممنون میشم کمکم کنید.

  • admin گفت:

   سلام عباس جان
   بستگی به شرایطشون درحال حاضر در استرالیا داره ، یعنی اینکه اگر ایشون الان سیتی زن شده باشن یه بحث داریم اگر پرمننت باشن یه بحث دیگه داریم .
   اگر سوالی دارین با بچه های دفتر تماس بگیرید انشالله بتونن کمکتون کنن .

 4. پونه گفت:

  salam man mikham tahsili eghdam konam baraye australia vali y bar mikham touristi visa bgiram beram daneshgahe melboorno bebinam bad eghadm konam,mitarsam visa touristi eghdam konam nadan bad visa tahsili b moshkel bokholore,age etalati drin komakam konin.
  mercy iranaus.com

 5. […] ابتدا باید شما درخواست ویزای توریستی استرالیا را بدهیم ، که این کار به صلاح دید شما به وسیله ی گروه […]

 6. […] پست برای افرادی هست که قصد سفر به استرالیا و اخذ ویزای توریستی استرالیا را دارند می […]

 7. […] سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی در این پست ما سعی بر این امر داریم که شما دوستان رو با انواع دعوتنامه های استرالیا آشنا کنیم . شاید خیلی به گوش شما عزیزان خورده باشه که خیلی از شرکت ها به شما عزیزان میگویند که ما برای شما و بر روی پرونده ی شما دعوتنامه قرار میدهند ، دعوتنامه هایی از قبیل دعوتنامه از یک شرکت معتبر در استرالیا ، دعوتنامه از دفتر یک وکیل در استرالیا و… باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که این نوع دعوتنامه ها هیچ ارزشی بر روی پرونده ی شما عزیزان ندارد و هیچ کمکی به روند ویزای توریستی استرالیا شما عزیزان نمیکند پس هوشیار باشید که گول این افراد را نخورید . در ادامه شما را با دعوتنامه های مختلف آشنا میکنیم که بسیار معتبر هستند که در روند اخذ ویزای توریستی استرالیا شما عزیزان کمک خواهد کرد. یکی از مهمترین دعوتنامه ها که روند اخذ ویزای توریستی استرالیا را بهبود میدهد ، دعوتنامه از اقوام درجه یک می باشد ، اقوام درجه یک شامل پدر ، مادر ، خواهر برادر می باشد ، اگر کسی در استرالیا اقوام درجه یک داشته باشد حتی با پاسپورت سفید نیز می تواند ویزای توریستی استرالیا را به راحتی اخذ کند بدون آنکه بخواهد پولی بابت دعوتنامه به شرکت یا وکیلی پرداخت کند . یکی دیگر از دعوتنامه های بسیار معتبر که میتواند روند اخذ ویزای توریستی استرالیا را بهبود بدهد دعوتنامه از دوست میباشد ولی این دعوتنامه که میخواهد اخذ شود بسته به شرایط دوست شما در استرالیا دارد ، یعنی هر چقدر شرایط این شخص در استرالیا خوب باشد احتمال ویزا شدن شما بیشتر میشود ، بطور مثال اگر شخصی در یک شرکت دولتی استرالیا کار کند و مالیات پرداخت کند احتمال اخذ ویزای توریستی استرالیا شما بیشتر میشود و حتی می تواندی با پاسپورت سفید نیز ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید . یاز هم شما برای این دعوتنامه نیاز به پرداخت پول های زیاد ندارید . یکی دیگر از این دعوتنامه ها که بسیار مهم و هست دعوتنامه از یک شرکت در استرالیا میباشد که هرچقدر این شرکت قوی باشد احتمال اخذ ویزای توریستی استرالیا شما را نیز بالا میبرد ولی در این نوع دعوتنامه یک نکته بسیار حائز اهمیت میباشد و آن هم این هست که شخصی که میخواهد دعوتنامه را به سفارت استرالیا برای درخواست ویزای توریستی استرالیا بدهد باید بتواند نشان دهد کار او در ایران با دعوتنامه از شرکتی که در استرالیا هست ربط دارد در غیر این صورت این دعوتنامه هیچ کمکی به روند اخذ ویزای توریستی استرالیا نمی کند . سابقه ی بیمه و نامه ی اشتغال به کار و…. در این نوع دعوتنامه بسیار مهم می باشد. دعوتنامه از یک همایش در استرالیا که این نوع دعوتنامه شامل هزینه میباشد و شما برای دریافت این نوع دعوتنامه باید پول پرداخت کنید این دعوتنامه نیز در روند ویزای توریستی استرالیا شما بسیار نقش مهمی خواهد  داشت البته این نکته فراموش نشود که باید بتوانید ربط کار یا شغل یا … را ثابت کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ویزای توریستی استرالیا ما تماس حاصل فرمائید . تماس با کارشناسان دعوتنامه ی رسمی چیست ؟ دعوتنامه ی رسمی چیست ؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا اخذ ویزای توریستی استرالیا […]

 8. […] فوریه 28, 2018 3 stLight.options({publisher:"1390eb48-c3c3-409a-903a-ca202d50de91",doNotHash:false,doNotCopy:false,hashAddressBar:false}); با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و مسافرین گرامی امروز در تلاش هستیم که تا حدودی شما رو در جریان ویزای های تضمینی استرالیا قرار بدهیم . در ابتدای این امر باید عرض کنم تمام افرادی که ادعای این موضوع را دارند که در سفارت استرالیا کارگزار دارند و می توانند به صورت مستقیم برای شما ویزای توریستی استرالیا رو اخذ کنند کذب و دروغ می باشد . این افراد این ادعا را دارند که برای شما  دعوتنامه از یک شرکت معتبر از استرالیا میگیرند و بابت این دعوتنامه مبالغ بسیار بالایی میگیرند ، که در این باره هم باید بسیار هوشیار باشید زیرا که این نوع دعوتنامه ها در شرایط مختلف بسیار متفاوت میباشند که برای دانستن انواع دعوتنامه ها می توانید به لینکی که در آخری این مطلب برای شما قرار میدهم مراجعه فرمائید و یا میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید . برای اخذ ویزای توریستی استرالیا شما فقط باید مدارکی داشته باشین که به سفارت نشان بدهد شما از سفر کردن فقط قصد دید و بازدید داریئ و هیچ قصدی برای ماندن در استرالیا ندارین در این صورت هست که شما میتوانید ویزای توریستی استرالیا را خیلی ساده و کم هزینه در یافت کنید . در ضمن سفارت استرالیا چیزی به عنوان ریجکتی ندارد و ریفیوزی هست ، به این معنی که شما به دلیل نداشتن یکسری موارد ( که در ایمیلی که از سفارت برای شما می آید این کسری مدارک ذکر میشود ) نتوانسته اید ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید که با برطرف کردن آنها میتوانید بعد از 1 ساعت بعد از رفیوزی هم میتوانید دوباره اقدام کنید و هیچ محدودیتی ندارین.انواع دعوتنامه ویزای توریستی استرالیا مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا اخذ ویزای توریستی استرالیا […]

 9. Thank you for another informative blog. Where else could I get that type of information written in such an ideal way? I’ve a project that I am just now working on, and I’ve been on the look out for such info.

 10. furtdsolinopv گفت:

  Very interesting subject, thanks for posting.

 11. پارسا گفت:

  سلام روز بخیر ببخشید این هزینه ی ویزارو چقدر زدید الان دلار استرالیا 12500 تومان هست امروز 10 مهر ماهه ؟ من یه عدد عجیب در اوردم

  • admin گفت:

   سلام عرض میکنم خدمتتون ، قیمت 200 در زمان اخذ قرارداد هستش و 300 دلار پس از اخذ ویزاتون هستش ، دلار هم دلار آمریکا هست.

 12. اميني گفت:

  سلام. براي عيد گذشته با كمك خانم قادري از چاوش سير تونستم بدون دعوتنامه به همراه دختر ١٨ ساله م ويزاي استراليا ٢٠ روزه بگيرم! ( كه همه دوستانم بسيار متعجب شده بودن ) كارشون عالي بود و همه مدارك رو هم براشون ايميل كردم و ايشون رو هم هنوز نديدم !?
  بنظرم مي ارزه كه كارتون رو به ايشون بسپارين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس