طرز تهیه چیز کیک
طرز تهیه چیز کیک
اکتبر 6, 2018
هفت گام برای این که کجا زندگی کنیم
اکتبر 24, 2018
ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا

اخذ ویزای توریستی  کانادا ، اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا ، اخذ ویزای توریستی مولتی کانادا ، اخذ ویزای توریستی 5 ساله مالتی کانادا ، اخذ ویزای توریستی تضمینی کانادا ، ویزای مولتی کانادا ، ویزای مالتی کانادا

آژانس چاوش جهان سیر (ایران استرالیا) افتخار دارد که سالها در زمینه ویزای توریستی کانادا به مسافرین عزیز خود خدمات درخواست ویزای کانادا را ارائه داده است.

اخذ ویزای توریستی  کانادا

تیم ویزای آزانس چاوش جهان سیر (ایران استرالیا)با سالها تجربه در زمینه ویزای توریستی کانادا به مسافرین عزیز این هشدار میدهد که با شنیدن کلماتی مانند ویزای تضمینی کانادا ، داشتن کارگزار در سفارت کانادا  از آژانس های هواپیمایی و برخی دفاتر وکالتی ، اعتماد نکرده و این را بدانند که برای اخذ ویزای کانادا هیچ ضمانتی وجود ندارد ، ما تنها درخواست دهنده ویزا کانادا میباشیم و تصمیم گیرنده نهایی سفارت کانادا میباشد .

پس آژانسهای هواپیمایی چه کاری انجام میدهند؟

1- مهمترین مرحله برای شروع درخواست ویزای توریستی کانادا این است که شما بدانید آیا شانسی برای گرفتن ویزای توریستی  کانادا دارید یا خیر!

خیلی از مسافرین عزیز که میخواهند برای اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام کنند تصور این را دارند که میتوانند ویزای توریستی  کانادا را به راحتی دریافت کنند ولی باید بدانند که با توجه به شرایط هر شخص این پروسه بسیار متفاوت است ، خیلی از مواقع مسافر ویزای شینگن در پاسپورت خود ندارد ولی میتواند ویزای توریستی کانادا را دریافت کند . 

برای ویزای توریستی کانادا ویزای شینگن الزامی نمی باشد.

2- از آنجایی که مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا یا شراط خاص ، شغل و سن مسافرین متفاوت می باشد و در جایی هم به طور واضح به این مدارک اشاره نشده است و اگر هم اشاره شده است با توجه به شرایط مسافرین متغیر می باشد .

تیم ویزای آژانس چاوش جهان سیر ( ایران استرالیا ) از تجربه خود برای تکمیل مدارک شما مسافرین عزیز استفاده میکنند.

شاید در نگاه اول این کار ، کاری بسیار ساده به نظر بیاید اما به جرات میتوان گفت این قیمت مهمترین مرحله برای اخذ ویزای توریستی کانادا می باشد.

مشاوره ی ویزای توریستی کانادا حضوری و تلفنی رایگان میباشد.

3- خدمات ترجمه ی مدارک ویزای توریستی کانادا را گروه ایران استرالیا میتواند به شما مسافرین عزیز که تمایل دارین ارائه دهد . 

4-اسکن مدارک و فایل بندی مدارک مرحله بعدی کار می باشد که این کار نیز باید با دقت تمام صورت بگیرد ، حجم فایل ها ، تعداد آنها ، هر کدام از آنها اندازه ی مشخص خود را دارد.

اخذ ویزای توریستی  کانادا

شایان ذکر است که مسافرین عزیز ما که در خارج از تهران یا خارج از کشور می باشند می توانند اسکن مدارک خود را برای ما ارسال کنند و نیازی به حضور آنها برای اقدام در جهت اخذ ویزای توریستی کاندا نمی باشد.
اما شما نگران نباشید، گروه ویزای توریستی استرالیا ما با داشتن سالها تجربه احتمال هر اشتباهی را به صفر می رساند.

 

7-مرحله بعدی ویزای توریستی کانادا آپلود کردن مدارک ضروری می باشد و همچنین فرم ها و مدارکی هم وجود دارد که سفارت پیشنهاد میدهد که آنها نیز پر شود که آژانس چاوش جهان سیر  (ایران-استرالیا) تمامی این فرم ها و مدارک را نیز برای مسافرین عزیز می گذارد.

8-داشتن برنامه سفر ، رزرو هتل و رزرو پرئاز برای مسافرینی که ویزای آنها توریستی می باشد و اقوام یا دوستی در کانادا ندارند ضروری می شود و تمامی رزروها نیز برای مسافرین عزیز گرفته می شود.

شایان ذکر است سفارت محترم کانادا در کانادا تاکید به این امر دارد که تا زمانی که ویزای توریستی کانادا شما صادر نشده است از خرید بلیط و پرداخت هر گونه وجهی خودداری نمایند.
برای مسافرین عزیزی که دعوت نامه دارند نام شخص یا شرکت دعوت کننده ضروری می باشد.
کسانی که قصد شرکت در همایش ، کنفرانس یا قرارکاری نیز دارند دعوت نامه یا فرم ثبت نام ضروری می باشد.

9- مرحله آخر ، مرحله پرداخت هزینه سفارت برای ویزای توریستی کانادا می باشد که به صورت آنلاین با ویزا کارت یا مستر کارت صورت میگیرد که این کار نیز توسط گروه ویزای توریستی کانادا ما انجام میشود.

هزینه ویزای توریستی کانادا برای هر نفر در حال حاضر 185 کانادا می باشد.

10- پس از پرداخت هزینه سفارت رسید پرداخت و فرم ثبت نام به ایمیل آژانس ارسال میشود که ما در اختیار شما قرار خواهیم داد که با شماره پرونده شما می توانید از انجام کار توسط ما اطمینان حاصل کنید.

مسافرین محترم توجه داشته باشن که بعد از پرداخت سفارت یک برگه برای آنها ارسال میشود که برگه ی بایومتریک نام دارد که تا 1 ماه میتوانند بعد از دریافت این نامه به یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا در کشورهای دورو اطراف حضور یابند و انگشت نگاری شوند .

نکته دیگر اینکه ویزای توریستی کانادا به صورت E-VISA نمی باشد. پس از انگشت نگاری اگر ویزای شده باشید یک ایمیل برای ما ارسال میشود که با آن نامه شما برای پیکاپ ویزای هود میتوانید اقدام کنید . توجه داشته باشید در صورت درخواست شما عزیزان خدمات پیکاپ ویزای توریستی کانادا را ما برای شما انجام خواهیم داد . 

نکته آخر اینکه آژانس چاوش جهان سیر (ایران-استرالیا) کاملا تابع قوانین سافرت کانادا می باشد. پس از مشاوره با مسافر و بررسی مدارک مسافر در صورتیکه کارشناس ویزای توریستی کانادا به این نتیجه رسید که امکان ویزای شدن فرد درخواست دهنده ی ویزای توریستی کانادا بالای 70 درصد میباشد پرونده ی وی را قبول خواهد کرد .

آژانس چاوش جهان سیر ( گروه ایران استرالیا ) هیچ مبلغ یا مدرک و یا چکی را به عنوان ضمانت بازگشت از مسافرین عزیز دریافت نخواهد کرد و اینکار خلاف قوانین سفارت کانادا میباشد و اگر آژانس و یا دفتری مبلغی را تحت عنوان ضمانت بازگشت از شما دریافت کند نمونه ی بازگشت کلاهبرداری می باشد .

 

ویزای توریستی نیوزلند
اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
وقت فوری شینگن از فرانسه
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی انگلیس
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی انگلیس

اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا اخذ ویزای توریستی 5 ساله کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس