درصورت استفاده نکردن از شینگن چه میشود ؟
درصورت استفاده نکردن از شینگن چه میشود ؟
آوریل 13, 2020
اخذ ویزا چک
اخذ ویزای چک
آوریل 15, 2020
اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی چگونه است

ویزای شینگن بدون سند ملکی چگونه است

بنابر تجربه کارشناسان ویزای شینگن گروه ایران استرالیا ، ارائه مدارک مالی و ملکی قوی برای متقاضی دریافت ویزای شینگن یک امتیاز محسوب شده و در تصمیم‌گیری آفیسر پرونده تاثیر به‌سزایی خواهد گذاشت؛ اما اگر در تبلیغات تلویزیونی، اینترنتی، ایمیلی و یا پیامکی با عنوانی همچون اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی روبرو شدید، تعجب نکنید. در ادامه پست ” اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی چگونه است ” با ما همراه باشید.

برخی از آژانس‌های مهاجرتی نوپا از این جمله استفاده ابزاری کرده و از آن به عنوان یک مزیت برای متقاضی دریافت ویزای شینگن یاد می‌کنند. اما حقیقت ماجرا اینست که آژانس‌های معتبر مسافرتی عموما به متقاضیان دریافت ویزای شینگن پیشنهاد می‌کنند تا برای بالا بردن سرعت رسیدگی به پرونده و هم‌چنین شانس دریافت ویزای شینگن، اسناد ملکی را نیز ضمیمه پرونده خود کنند اما این مورد جزو مدارک ضروری محسوب نمی‌شود و جزء اطلاعات آپشنال ( دلبخواه ) است که اگر باشد بهتر و اگر نباشد مشکلی بوجود نمی آید .
شاید از خودتان بپرسید که ارائه سند ملکی چه ربطی به اخذ ویزای شنگن دارد؟ با ارائه مواردی نظیر تمکن مالی بالا و ارائه سند ملکی قوی، شما در واقع به طور غیرمستقیم این موضوع را به آفیسر پرونده نشان می‌دهید که از وضعیت مناسبی در کشور خود برخوردار بودهو فقط قصد سفر کردنبه عنوان توریست دارید و در پایان سفر کود به کشور باز میگردید .
اما چنان‌چه تمایل داشته باشید تا بدون ارائه سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید، هیچ مانع و الزامی برای این‌کار نخواهید داشت. اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی چگونه است
به طور کلی ارائه مدارکی نظیر سوابق بیمه، سوابق کاری و فیش حقوقی، مدارک مالیاتی، تمکن مالی، اسناد ملکی، سوابق سفر جزو مدارک مهم اخذ ویزای شینگن محسوب می‌شوند. در برخی موارد چنان‌چه فردی بخواهد بدون ارائه سند ملکی برای دریافت ویزای شینگن اقدام کند مشکلی بوجود تخواهد آمد .
این بدین معنی است که چنان‌چه بدون سابقه سفر مناسب و بدون سند ملکی بخواهید برای دریافت ویزای معتبر شینگن اقدام کنید، شانس موفقیت درخواست ویزای شما به مقدار زیادی کاهش پیدا خواهد کرد ( البته این مورد هم مورد 100% نخواهد بود ولی بطور معمول اینگونه است .)

این مطلب را از دست ندهید.   ویزای توریستی فرانسه

اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی چگونه است

ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس