فهرست مطالب

استعلام ویزای شینگن چگونه است؟

عموما استعلام جواب ویزای شینگن از طرف آژانس مهاجرتی و یا شخص درخواست‌دهنده قابل پیگیری نبوده و به صورت یک‌طرفه است. این بدین معنی است که طی زمان تقریبی اعلام‌شده توسط سفارت و کنسولگری حوزه شینگن برای رسیدگی به درخواست ویزا که معمولا بین ۲هفته تا ۱ماه زمان می‌برد، عملا به جز انتظار برای دریافت جواب سفارت، نمی‌توان کار خاصی انجام داد. با پست ” استعلام ویزای شینگن چگونه است؟ ” با گروه ایران استرالیا همراه باشید.

در حال حاضر اغلب دفاتر کارگزاری نظیر VFS و BLS به بررسی درخواست‌های ویزای شینگن  به صورت غیرحضوری و آنلاین صورت انجام میشود.استعلام ویزای شینگن چگونه است؟
از این رو متقاضی می‌تواند در صورت داشتن اطلاعات کامل از جزئیات آماده‌سازی مدارک درخواست ویزا، نحوه ثبت‌نام در وب‌سایت سفارت، دریافت وقت سفارت، پیوست مدارک به صورت آنلاین و پرداخت هزینه ویزا  برای تکمیل پروسه انگشت‌نگاری بیومتریک، مصاحبه و ارائه مدارک در وقت تعیین‌شده در محل سفارت حضور یابد.جواب قبولی و یا ریجکت درخواست ویزای شینگن از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی رسانده می‌شود.استعلام ویزای شینگن چگونه است؟
بر همین اساس، آژانس مهاجرتی پس از گذشت مدت زمان لازم برای بررسی پرونده توسط سفارت مربوطه، اقدام به پیگیری جواب درخواست ویزای شینگن مشتری نموده و به محض ارسال جواب سفارت به آدرس ایمیل شرکتی مجموعه، مشتری را از جزئیات آن باخبر می‌سازد.

 

ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور
تحصیل در قبرس
عموما استعلام جواب ویزای شینگن از طرف آژانس مهاجرتی و یا شخص درخواست‌دهنده قابل پیگیری نبوده و به صورت یک‌طرفه است. این بدین معنی است که طی زمان تقریبی اعلام‌شده توسط سفارت و کنسولگری حوزه شینگن برای رسیدگی به درخواست ویزا که معمولا بین ۲هفته تا ۱ماه زمان می‌برد، عملا به جز انتظار برای دریافت جواب سفارت، نمی‌توان کار خاصی انجام داد. با پست ” استعلام ویزای شینگن چگونه است؟ ” با گروه ایران استرالیا همراه باد.

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید