اپلیکیشن هایی که در سفر نیاز دارید

قوانین گمرک استرالیا
قوانین گمرک استرالیا
سپتامبر 24, 2019
راهنمای سفر به بریزبن
راهنمای سفر به بریزبن
اکتبر 1, 2019
اپلیکیشن هایی که در سفر نیاز دارید

اپلیکیشن که در سفر نیاز دارید

اپلیکیشن هایی برای کاهش نگرانی در سفر

سفر می تواند حال و هوایتان را کاملا عوض کند و شما را وارد دنیای جدیدی کند اما درعین حال استرس های خاص خودش را دارد، استرس هایی که اگر کنترل نشوند ممکن است کمی لذت سفرتان را کم کنند. با اینکه ماجراجویی در نگاه اول وسوسه کننده و هیجان انگیز به نظر می آید اما خطراتی دارد که البته می شود به راحتی جلوی آن ها را گرفت! چگونه؟ به کمک اپلیکیشن هایی که پای تکنولوژی و فن آوری را به سفر باز کرده اند! می خواهیم از تعدادی از اپلیکیشن هایی رونمایی کنیم که اگر از آن ها استفاده کنید دیگر در سفر هیچ نگرانی و یا استرسی شما را تهدید نمی کند! ما را همراهی کنید تا از اپلیکیشن هایی برای کاهش نگرانی در سفر بدانید. در پست ” اپلیکیشن هایی که در سفر نیاز دارید ” با گروه ایران استرالیا همراه باشید .

travel - اپلیکیشن هایی که در سفر نیاز دارید

اپلیکیشن هایی که در سفر نیاز دارید

اپلیکیشن Companion

به دنبال اپلیکیشن هایی برای کاهش نگرانی در سفر هستید؟ این اپلیکیشن مثل یک دوست و شاید هم فرشته نجات همیشه از شما مراقبت می کند! شاید در طول سفر مجبور شوید از مسیرهایی بگذرید که از قبل فکرش را هم نمی کردید، در این صورت ترس و نگرانی می تواند خیلی راحت به سراغتان بیاید اما با Companion هرگز! با این اپلیکیشن از یکی از دوستان خود می خواهید که به صورت مجازی در سفر شما را همراهی کنند. شما با این برنامه هر مسیری که می روید را به دوستانتان می گویید و آن ها را هر لحظه در جریان اتفاقاتی که در سفر برایتان می افتد قرار می دهید.

این مطلب را از دست ندهید.   چطور ویزای شینگن خانوادگی بگیریم

شما با این برنامه هر مسیری که می روید را به دوستانتان می گویید و آن ها را هر لحظه در جریان اتفاقاتی که در سفر برایتان می افتد قرار می دهید. دوستتان می تواند از روی GPS مسیری که می روید را ببیند، از طرفی برنامه برای دیگر دوستان شما هم پیام هایی را می فرستد تا اگر می خواهند در این سفر همراه شما باشند. دوست شما برای این سفر مجازی کار آسانی را در پیش رو دارد چون اصلا نیازی نیست که اقدام به نصب این اپلیکیشن کند. او فقط پیغامی را می گیرد که در لینک آن محل اقامت شما روی نقشه کاملا مشخص است. در سفر به مکان های جدید از حضور افراد مزاحم نگرانید؟ در صورتی که در طول سفر گرفتار افراد مزاحم شدید برنامه از خود صداهای ترسناکی را منتشر می کند که در کسری از ثانیه افراد مزاحم را وادار به فرار می کند!

اپلیکیشن Grab

خیلی از مسافران هستند که همین که از قسمت حفاظت فرودگاه عبور می کنند از ترس جا ماندن از پرواز و یا تغییر ساعت پرواز مدت ها در کنار گیت می مانند. با این اپلیکیشن اگر زمان کمی دارید بدون اینکه از کنار گیت تکان بخورید برای خودتان غذا سفارش دهید و فقط زمانی از کنار گیت بلند شوید که مطمئنید غذایتان آماده شده است. در حال حاضر این برنامه در حدود ۲۰ فرودگاه معروف دنیا فعال است و به زودی به دیگر فرودگاه ها هم می رود.

اپلیکیشن ۱Password   

با این اپلیکیشن به راحتی می توانید همه رمزهای عبور خود را مدیریت کنید؛ کافیست رمز عبور خود را به این اپلیکیشن بسپارید تا ببینید چگونه تا پای جان از آن محافظت می کند! با این برنامه اگر در طول سفر خدای نکرده تلفن همراهتان به سرقت برود هیچ کس نمی تواند اطلاعات شخصی گوشی شما را ببیند.

این مطلب را از دست ندهید.   غذا های روسیه

 

password - اپلیکیشن هایی که در سفر نیاز دارید

اپلیکیشن هایی که در سفر نیاز دارید

اپلیکیشن FlightAware

آمارهای جهانی نشان می دهد که از بین هر ۵ پرواز حتما یکی از آن ها با تاخیر و یا با خطر کنسلی روبرو می شود البته این آمار در کشور ما کمی بالاتر است. اگر شما از اولین مسافران پرواز کنسل شده باشید این شانس را دارید که خودتان را به پرواز بعدی برسانید. امروز دیگر پروازهای زیادی هستند که کاملا پر از مسافر تیک آف می کنند پس اینکه از اولین مسافران باشید اهمیت خاصی دارد. برای همین هم هست که نرم افزارهای زیادی اختراع شده تا به مسافران هشدارهای لازم را بدهد.

با داشتن اپلیکیشن FlightAware می فهمید که آیا پرواز شما تاخیری و یا کنسلی دارد یا نه. اینکه بدانید ویژگی های پرواز در هر فرودگاه چگونه است به شما کمک می کند تا برنامه ریزی های خود را طوری انجام دهید که مطابق با شرایط فرودگاه باشد. این برنامه همچنین این قابلیت را دارد که پروازهای خروجی آینده را بررسی کند و از این طریق اطلاعات کاربران را بالاتر ببرد.

اپلیکیشن CDC Travwell

در بعضی از سال ها بیماری خاصی قسمتی از دنیا را فرا می گیرد گاهی سارس، گاهی هم ابولا و … . در سفر به منطقه جدید ممکن است این نگرانی به سراغتان بیاید که ای وای نکند مردم این شهر گرفتار بیماری مسری خاصی باشند که شما را هم درگیر کند! اینجاست که این اپلیکیشن به دادتان می رسد! در این اپلیکیشن نکاتی در مورد بیماری های جهانی آورده شده که می توانید آن ها را به کار ببندید و از بیماری ها پیشگیری کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که مقصد خود را به برنامه بگویید حالا برنامه مثل یک پزشک به شما می گوید که فلان واکسن را بزن و این کارها را انجام بده تا از بیماری در امان باشی. این برنامه حتی شماره خدمات اورژانسی مقصد را هم به شما می دهد تا از خدمات آن ها استفاده کنید.

این مطلب را از دست ندهید.   سفر به بلغارستان

اپلیکیشن PackPoint

همه ما بارها در مسیر سفر این نگرانی به سراغمان آمده که آیا همه وسایل ضروری برای این سفر را به همراه آورده ایم یا نه. با داشتن این برنامه دیگر این نگرانی هم حذف می شود! اسم مقصد و فعالیت هایی که قرار است در این سفر انجام دهید را به برنامه بدهید تا به شما بگوید که به چه وسایلی نیاز دارید. این برنامه می داند که مثلا در مقصد شما باران زیاد می بارد پس به شما یادآوری می کند که چتر فراموشتان نشود. قسمتی از توصیه های این برنامه بر اساس پیش بینی آب و هواست و با توجه به سردی و یا گرمی هوا لباس هایی که باید بردارید را به شما می گوید.

 

 

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس