فهرست مطالب

بازگشایی سفارت ویزای اسپانیا

سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی چاوش جهان سیر امروز یه خبر خیلی خوب برای شما عزیزان داریم پس با چاوش جهان سیر ( گروه ایران استرالی ) در پست ” بازگشایی سفارت ویزای اسپانیا ” با ما همراه باشید. همچنین در این پست به مطالبی از جمله “اخذ ویزای توریستی اسپانیا ” و ” واکسن های مورد تایید ” نیز صحبت میکنیم

مقدمه

همانطور که میدانید از زمان همیگیری ویروس کرونا تا به امروز خیلی از کشور های اروپایی مرزهای خود را نه تنها به روی کشورهای دنیا بلکه بر روی همسایه های خود نیز بسته است و کشور ایران نیز از این امر نیز نستثنا نبوده است . کشور اسپانیا تقریبا جزء آخرین کشورهایی بود مرزهای خود را بست و اعلام کرد که دیگر به هیچ کشوری اجازه اقدام کردن برای ویزای نمیدهد فقط افراد خاص اجازه اقدام کردن را داشتن. در جدید اطلاعیه سفارت اسپانیا مجدد اعلام کرده است که مرزهای ود را مجدد برای افرادی که قصد اخذ ویزا را دارند می توانند شرکت کنند .  در ادامه پست ” بازگشایی سفارت ویزای اسپانیا ” با ما همراه باشید.

اخذ ویزای توریستی اسپانیا

در اخرین اطلاعیه سفارت اسپانیا آمده است به افرادی که قصد اخذ ویزای توریستی اسپانیا را دارند اجازه اقدام داده اشت است ( BLS ) در این اطلاعیه آمده است، افرادی که قصد اخذ ویزای توریستی اسپانیا را دارند باید از آخرین تزریق واکسن انه 14 روز گذشته باشد، یعنی شما نیاز دارید قبل از ورود به کشور اسپانیا واکسینه کامل شده باشید ، دقت داشته باشید که شما برای ورود به این کشور نیازمند تزریق واکسن هستید و برای اخذ وقت انگشت نگاری و یا اخذ ویزای توریستی نیاز به برگه واکسینه شدن ندارید.

همانطور که میدانید کشور اسپانیا برای ما ایرانی هایی که قصد سفر کردن به هر دلیلی به این کشور را داریم نیاز به اخذ ویزای توریستی دارد ، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به پست ” ویزای توریستی اسپانیا ” رفته و از مدارک مورد نیاز و نحوه اقدام کردن اطلاعات بدست بیاوردی.

واکسن های مورد تایید

همانطور که میدانید از اولین روز همه گیری ویروس کرونا تا به امروز همه کشور ها سعی در تولید واکسن ها داشته اند، کشور اسپانیا در این بیانیه اعلام کرده است که فقط بعضی از واکسن ها را تایید میکند یعنی کسانی که واکسن های ( Pfizer-Biontech ، Moderna ، Astra-Zeneca ، Jansen / Johnson & Johnson ، Sinovac و Sinopharm ) را زده باشند اجازه ورود به کشور اسپانیا را دارند در غیر این صورت اجازه برای ورود به ان کشور داده نمیشود ، پس واکسن های مورد تایید اسپانیا برای اخذ ویزای توریستی این کشور موارد بالا می باشند.

ارتباط با ما

برای کسا اطلاعات بیشتر درباره پست ” بازگشایی سفارت ویزای اسپانیا ” میتوانید با تیم چاوش جهان سیر از ۲ طریق امکان پذیر خواهد بود:

۱- تماس تلفنی موجو در ارتباط با ما 

۲- تعیین وقت مشاوره تلفنی و رزرو وقت به صوت انتخاب دقیق کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید