بزرگترین بندر در اروپا کجاست ؟

اتحادیه اروپا
درباره اتحادیه اروپا
آوریل 13, 2019
درباره روتردام
درباره روتردام
آوریل 14, 2019
بزرگترین بندر در اروپا کجاست ؟

اروپا

سلام خدمت شما عزیزان ، در این پست ما قصد داریم تا درباره بزرگترین بندر در اروپا کجاست ؟ برای شما عزیزان بنویسیم ، با گروه ایران استرالیا همراه باشید تا درباره این بند اطلاعات بیشتری داشته باشین .

روتردام – روتردام یکی از شهر های کشور هلند می باشد ، شاید خیلی ها این شهر رو بخاطر دانشگاه های معروفش – دانشگاه آراسموس – و یا خاطرات مقاومت این شهر در جنگ جهانی دوم در مقابل آلمان نازی ، اما باید دانت که این شهر دارای بزرگترین بند در کل اروپا می باشد .

این شهر دارای 306 کیلومتر مربع مساحت و حدود 750 هزار نفر جمعیت دارد .، بندر روتردام واقع در غرب هلند و در سواحل دریای شمال قرار داد و حدودا برای قرن 13 میلادی می باشد .

بزرگترین بندر در اروپا کجاست ؟

روتردام یکی از بزرگترین بندهای اروپا می باشد و رقابت تنگا تنگی با بندر های سنگاپور و شانگهای دارد که تبدیل به بزرگترین بند در جهان بشود . بندر روتردام ، بزرگترین گذرگاه دنیا از نطر ورود و خروج کالا به اروپاست .

بزرگ ترین بند اروپا – روتردام از 5 بخش و جدا از هم و 3 پارکینگ و ظرفیتی معادل 441 میلیون تن محموله در سال را دار. البته قابل ذکر است که بیشترین محموله هایی که از بندر روتردام جابجا میشوند محموله های نفتی و گازی میباشند ، البته به گفته خیلی ها روتردام نقش قابل انکاری در ورود و خروج کالا بین اروپا و سایر نقاط جهان است . در اطراف این بند خط راه آهن های بیاری وجود دارد که سرعت ورود و خروج بار را در این بندر به حداکثر میرساند .

این مطلب را از دست ندهید.   سفری به مرگ در شمال شرق ایران

بزرگترین بندر در اروپا کجاست ؟ بزرگترین بندر در اروپا کجاست ؟ بزرگترین بندر در اروپا کجاست ؟

جاذبه‌های گردشگری روتردام

حال که درباره شهر زیبای روتردام صحبت کردیم خالی از لطف نیست که درباره جاذبه های گردشگری روتردام نیز صحبت کنیم .

روتردام برای مناظر کتاره رودخانه ی خود شهرت زیادی دارد و یکی از 10 شهر برتر دنیاست ، در این شهر فستیوال های موسیقی بسیار زیادی در طول سال برگزار میشود که مقصد بسیاری از توریست های سراسر دنیاست . البته از معماری  بسیار زیبای آن نباید چشم پوشی کرد .

بازار بزرگ شهر (Market Hall

بازار بزرگ سرپوشیده روتردام بی‌تردید یکی از جاذبه‌های توریستی شگفت‌آور این شهر است

کلیسای سنت لارنز کرک

کلیسای سنت لارنز کرک یکی از بناهای باشکوهی است که از ساختمان‌های قرون‌وسطی روتردام باقی‌مانده است؛ این کلیسا در میدان کرکپلین قرار دارد و تاریخ ساخت آن به قرن ۱۵ میلادی برمی‌گردد و هرساله گردشگران بی‌شماری را به سمت خود می‌کشاند.

موزه بویمنس فن بنینگ

موزه بوینمس فن بنینگ یکی از شاخص‌ترین مجموعه موزه‌های متعدد بزرگ‌ترین بندر اروپاست و در سرتاسر دنیا  به خاطر مجموعه فوق‌العاده از نقاشی‌ها، مجسمه‌ها و هنرهای تجسمی و تزئینی از سراسر اروپا شهرت بسیار دارد.

آسیاب‌های بادی کیندرداک

۳ کیلومتر که از مرکز روتردام به سمت غرب حرکت کنید درست در مجاورت رود نورد، روستای کوچک و زیبایی به نام کیندرداک قرار دارد. این روستا، نام خود را از یک افسانه مشهور می‌گیرد

یوروماست

یوروماست یکی از متمایزترین بناها و جاذبه‌های گردشگری روتردام است. این برج ۱۸۵ متری در سال ۱۹۶۰ و در ورودی شمالی تونل ماس بناشده است.

این مطلب را از دست ندهید.   دانشگاه ملی استرالیا

خانه‌های مکعبی

خانه‌های مکعبی یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری بزرگ‌ترین بندر اروپا و یکی از بارزترین نمادهای معماری مدرن در روتردام است. این خانه‌ها که توسط معمار هلندی، Piet Blom، طراحی‌شده‌اند

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
وقت فوری شینگن از فرانسه
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
تورها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس