تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم چه شرایطی دارد

فهرست مطالب

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم چه شرایطی دارد

هر فردی که مدرک دیپلم متوسطه، مطابق با استاندارد جهانی را دریافت کرده باشد، می‌تواند برای ادامه تحصیل در کانادا اقدام نماید. کانادا حدود ۸ درصد از تولید ناخالص داخلی را صرف بهبود سیستم آموزشی می‌کند؛ به همین دلیل، تنوع و کیفیت بالا در سیستم آموزشی این کشور، از مقاطع تحصیلی اولیه در مدارس گرفته تا دانشگاه، توجه دانشجویان و محصلان تمام دنیا را به خود جلب کرده است. پس با پست ” تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم چه شرایطی دارد ” با گروه ایران استرالیا همراه باشید .
در این مبحث به صورت خلاصه شرایط ادامه تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم را شرح می‌دهیم اما اگر تمایل دارید شانس خود را برای تحصیل در کانادا امتحان کنید، می‌توانید با مشاوران و کارشناسان گروه ایران استرالیا شرایط تحصیلی خود را ارزیابی کنید.
ادامه تحصیل پس از دیپلم در کانادا در کالج و دانشگاه صورت می‌گیرد:تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم چه شرایطی دارد

تحصیل در کالج‌های کانادا: مدت زمان کوتاه‌تری صرف تحصیل در کالج می‌شود و نوع سیستم آموزشی آن به گونه‌ای‌ست که متقاضی را آماده بازار کار می‌کند.
تحصیل در دانشگاه‌های کانادا: ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها نیز ابتدا در دوره ۳ تا ۴ ساله کارشناسی و بعد دوره ۱ تا ۲ ساله کارشناسی ارشد صورت می‌گیرد. مدرک اخذ شده از هر دو مرکز آموزشی برای دریافت اجازه کار در مراحل بعد، معتبر و ارزشمند است.
یکی از مواردی که برای دریافت پذیرش تحصیلی از کانادا اهمیت بالایی برخوردار است، داشتن شرط معدل بالای ۱۴ است. شرط معدل برای ادامه تحصیل در بسیاری از رشته‌های تحصیلی محبوب وجود دارد اما نمرات پایین‌تر هم شانس دریافت پذیرش و تحصیل در رشته‌های دیگر را دارند.
ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کانادا نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس یا معادل آن نیز دارد. البته دانش زبان انگلیسی علاوه‌بر اقدام برای دریافت پذیرش، برای قانع کردن افیسر ویزا نیز ضروری است. ممکن است برخی کالج‌ها یا دانشگاه‌ها در زمان پذیرش به مدرک زبان انگلیسی اهمیت ندهند اما برای اکسپت شدن ویزای تحصیلی، دانش زبان اهمیت بسیاری دارد.
یکی دیگر از مواردی که برای دریافت پذیرش تحصیلی از کانادا موثر خواهد بود، گپ تحصیلی است. اگر از تاریخ دریافت آخرین مدرک تحصیلی بیش از ۳ سال بگذرد، شانس دریافت پذیرش و اکسپت شدن ویزا را کم می‌کند. برای جلوگیری از این اتفاق، باید تجربه کاری و رزومه مرتبط با رشته تحصیلی را لحاظ کرد.تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم چه شرایطی دارد
در کنار تمام موارد گفته شده، ارائه تمکن مالی مناسب می تواند افیسر ویزا را قانع کند. علاوه‌بر این، برخی دانشگاه‌ها و کالج‌ها، در زمان ثبت‌نام، شهریه یک‌سال دانشجو را دریافت می‌کنند. پس افزون بر موارد گفته شده، داشتن شرایط مالی مناسب برای سامان دادن به وضعیت اقامت در کانادا و برآمدن از پس هزینه‌های پیش رو، از جمله مهم‌‎ترین شرط ادامه تحصیل در کانادا است.
با دریافت ویزای تحصیلی برای مقاطع پس از دیپلم، اجازه کار پاره‌وقت به دانشجو داده می‌شود. به عبارتی دیگر، دانشجو تنها با ویزای تحصیلی کانادا (بدون ورک پرمیت) می‌تواند ۲۰ ساعت در هفته کار کند و شغل نیمه‌وقت داشته باشد اما پس از اتمام دوره تحصیل، متقاضی موظف است در فرصت شش‌ماهه برای ویزای کار یا همان ورک پرمیت اقدام کند. تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم چه شرایطی دارد

 

ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور
تحصیل در قبرس

آخرین مطالب بروز شده

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

01/08/1400 اروپا

در بین ایرانی ها مهاجرت به اسپانیا جز درخواست های پرتقاضا است. شاید یکی از

ادامه مطلب
شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

04/07/1400 آسیا, مجله گردشگری

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟ کار در دبی یکی از روش‌های مهاجرت و زندگی

ادامه مطلب
بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

24/06/1400 سوالات متداول

زمانی که صحبت از بهترین شغل ها برای مهاجرت می شود، می توان از چند

ادامه مطلب

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    دیدگاه ها بسته شده اند.