جواب ویزای کانادا
جواب ویزای کانادا
جولای 30, 2019
سابقه بیمه برای ویزای کانادا
سابقه بیمه برای ویزای کانادا
آگوست 29, 2019
تمکن مالی برای ویزای کانادا

تمکن مالی برای ویزا

در این پست ما قصد داریم تا شما را با یکی از مهم ترین مسائلی که در پروسه ویزای توریستی کانادا با آن مواجه میشوید آشنا کنیم ، همانطور که میدانید برای اخذ ویزای توریستی کانادا داشتن مدارک مختلف نیاز است ، یکی از این موارد ، مدارک بانکی می باشد ، یکی از سوالاتی که به شدت ذهن همه ی مسافران را مشغول کرده است ، تمکن مالی برای ویزای کانادا باید به چه صورتی باشد . در ادامه با ما همراه باشید تا به تمام سوالاتی که ممکن است در ذهن شما پیش می آید پاسخ میدهیم .

تمکن مالی برای ویزای کانادا

تمکن مالی برای ویزای کانادا

یکی از مهمترین مدارک جهت اخذ ویزای کانادا ، مدارک بانکی هر شخص می باشد ، مدارک بانکی شامل ، گردش حساب 3 ماه ، تمکن مالی و… می باشد چرا که مدارک بانکی شما باید با مدارک شغلی شما همخوانی داشته باشد و از طرفی مدارک شغلی شما با مدارک سابقه بیمه شما همخوانی داشته باشد ، شاید برای شما سوال پیش بیاید که این موارد بهم چه ربطی دارند .

یکی از اشتباهاتی که اکثر افراد آن را انجام میدهند این میباشد که یک یا 2 روز یا 1 ماه قبل از اینکه بخواهند برای انگشت نگاری کانادا آماده بشوند یک مقدار پول قابل توجه را در حساب خود اضافه کرده و بعد برای گرفتن تمکن مالی و گردش حساب خود اقدام میکنند ، خیلی از افراد ابتدا گردش حساب 3 ماه را میگیرند و بعد از آن اقدام به گرفتن تمکن مالی می کنند . این اقدامات به شدت اشتباه می باشند و ما به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم که این کار را انجام بدهید .

این مطلب را از دست ندهید.   ✔️ حقایق جالبی در مورد تورنتو

تمکن مالی برای ویزای کانادا

توصیه های ما را برای اخذ ویزای توریستی کانادا جدی بگیرید .

هر روزه تعداد خیلی زیادی از افراد که دارای مدارک خوبی هم هستند از سفارت با رد درخواست خود رو برو میشوند که 60 درصد علت آن موارد بانکی هستند که موارد اشتباهات آنها مثل همان مواردی هست که در بالا برای شما ذکر کردیم .

تمکن مالی برای ویزای کانادا

تمکن مالی برای ویزای کانادا

مدارک بانکی خود را به چه صورت باید به بانک ارائه بدهید ؟

مدارک بانکی  باید با مدارک شغلی  همحوانی داشته باشند و از طرفی با سابقه بیمه ، سابقه بیمه شما نشان دهنده این می باشد که مدارک شغلی صحت دارند ، میزان درآمد ماهیانه که به حساب شما واریز میشود باید در حساب شما در زمان های مشخص دیده شود ، طبق این واریزی ها شما باید نامه شغلی و سابقه بیمه ارائه بدهید.

این مثال را با دقت بخوانید :

یک شخصی که معلم می باشد نمیتواند گردش ماهیانه 200 میلیون تومانی به یانک ارائه بدهید چرا که حقوق معلم در ایران مشخص می باشد . پس اگر شغلی دارید که حقوق آن با مدارک شغلی و سابقه شما همحوانی ندارد باید یک نامه تحت عنوان کاورلتر برای خود آماده کنید و به سفارت ارائه بدهید که سفارت به مدارک شما شک نکند .

این مورد درباره نامه تمکن مالی نیز صدق میکند . یعنی یک معلم با سابقه بیمه 10 سال نمیتواند یک نامه تمکن مالی با مبلغ 500 میلیون به بانک ارانه بدهد .

بحث مدارک مالی برای ارائه با سفارت کانادا بسیار طولانی و پیچیده می باشد پس در صورت نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر با گروه ایران استرالیا در تماس باشید . همچنین دقت کنید که مشاوره ما کاملا رایگان می باشد .

این مطلب را از دست ندهید.   مراکز انگشت نگاری کانادا در زیمباوه

 

نویسنده : احسان سیاف زاده

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس