فهرست مطالب

جاذبه‌های دیدنی بدروم ترکیه

? جاذبه‌های دیدنی بدروم ترکیه

_ در سفرتان به بدروم حتما به موزه آثار باستانی زیرآب این شهر سر بزنید. این موزه در واقع یک سالن شیشه‌ای در قلعه سنت‌پیتر است که یک کشتی یونانی غرق شده در سال 1025 میلادی را نشان می‌دهد.

_ قلعه سنت‌پیتر را با نام قلعه بدروم نیز می‌شناسند. این قلعه در بین سال‌های 1402 تا 1437 به دست شوالیه‌های مهمان‌نواز ساخته شد. قلعه بدروم امروزه یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های این شهر است.

_ لنگرگاه تفریحی بدروم در آب‌های آبی مدیترانه ساخته شده و بهترین گزینه برای قایق‌سواری و انواع ورزش‌های آبی است.

_ شهر قدیمی بدروم دقیقا در پشت قلعه‌ی سنت‌پیتر قرار دارد و به جرات جذاب‌ترین ناحیه در بدروم است. خیابان‌های این ناحیه سبک قدیمی و محلی خو را حفظ کرده‌اند.

_ آرامگاه هالیکارناسوس یکی از سازه‌های باستانی است که از معماری آن جزء عجایب باستانی به شمار می‌آید. این آرامگاه بارها تخریب شده اما با این حال با کمی تخیل بصری خلاق، می‌توان به زیبایی‌ و شکوه آن پی برد.

برای دریافت اطلاعات درباره ی تورهای ترکیه به لینک زیر مراجعه فرمائید : تورهای ترکیه 

_ آرامگاه هالیکارناسوس یکی از سازه‌های باستانی است که از معماری آن جزء عجایب باستانی به شمار می‌آید. این آرامگاه بارها تخریب شده اما با این حال با کمی تخیل بصری خلاق، می‌توان به زیبایی‌ و شکوه آن پی برد._ آرامگاه هالیکارناسوس یکی از سازه‌های باستانی است که از معماری آن جزء عجایب باستانی به شمار می‌آید. این آرامگاه بارها تخریب شده اما با این حال با کمی تخیل بصری خلاق، می‌توان به زیبایی‌ و شکوه آن پی برد.

خذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
وقت فوری شینگن از فرانسه
اخذ ویزای توریستی فرانسه 

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید