فهرست مطالب

جواب ویزای کانادا

امروزه یکی از مقاصد پر طرفدار بین ایرانی های عاشق سفر ، سفر کردن به کانادا می باشد ، همانطور که میدانید این امر امکان پذیر نخواهد بود مگر آنکه در ابتدا برای اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام کنید ، بعد از اقدام برای ویزای توریستی کانادا ، مهمترین موضوع ویزا شدن یا ویزا نشدن شما می باشد ، که این امر 3 حالت کلی دارد ، 1- ویزا شدین و باید برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنید 2- ریفیوز شده این و باید برای اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا اقدام کنید ( نامه اعتراض ) 3- مدارکتان ناقص بوده و باید مدارک را دوباره ارسال کنید ، حال ما در این پست با اسم ” جواب ویزای کانادا ” اطلاعات لازم در این باره را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، در ادامه با گروه ایران استرالیا همراه باشید.

visagranted - جواب ویزای کانادا

جواب ویزای کانادا

 

بعد از اینکه شما تصمیم خود را برای رفتن به کانادا گرفتین و برای اخذ ویزای توریستی اقدام کردین باید منتظر جواب ویزا باشید فقط توجه داشته باشید که ما برای شما عزیزان در پست ” راهنمایی اخذ ویزای توریستی کانادا ” هر آنچه که برای اخذ این ویزا شما نیاز داشتین را جمع آوری کرده ایم . بعد از پرداخت سفارت کانادا و انجام امور اداری مخصوص به اخذ ویزای توریستی کانادا یا همان انگشت نگاری کانادا ، شما باید منتظر جواب ویزای  خود باشید .

اگر خاطرتان باشد و پست ” راهنمایی اخذ ویزای توریستی کانادا ” را کامل مطالعه کرده باشید ، توضیح دادیم که چگونه اکانت شما ساخته میشود ، شما بعد از انجام امور اداری به طور مداوم ، میتوانید ایمیل خود و یا پروفایل خود را چک کنید و از جواب ویزای کانادا خود مطلع شوید .

جواب ویزای کانادا :

معمولا 30 تا 90 روز کاری زمان میبرد تا جواب ویزای توریستی کانادای شما برای شما ارسال شود .

اگر ویزا شده باشین که باید برای انجام امور اداری پیکاپ ویزای خود آماده شوید که برای این موضوع 1 ماه وقت دارید و از زمان ارسال پاسپورت تا گرفتن جواب و برگشتن پاسپورت شما نهایتا 1 ماه زمان لازم است . اگر جواب ویزای شما منفی باشد و در واقع ریفیوز شده باشین باید برای نوشتن نامه اعتراض آماده شوید که بهتر است با یک متخصص درباره این موضوع بیشتر صحبت کنید تا فن نوشتن نامه را به شما یاد بدهند .

 

نویسنده : احسان سیاف زاده

 

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید