about us 1536x922 - درباره ی ما

درباره ی ما

آژانس مسافرتی چاوش جهان سیر با در اختیار داشتن کادری مجرب آماده خدمت رسانی در زمینه تورهای مسافرتی می باشد .

این آژانس مسافرتی در زمینه های اخذ ویزا  ، رزرو هتل ، برگزاری تور گردشگری به صورت انفرادی و گروهی به خارج ایران ( اروپا-خاورنزدیک-خاوردور-آفریقا و …) فعالیت می نماید .

راه های تماس با ما

دوستان عزیز می توانند با پر کردن فرمی که در دکمه ی زیر قرار داده ایم با ما در ارتباط باشند و یا در ساعات اداری با ما به صورت تلفنی در ارتباط باشند ؛ بر روی دکمه ی زیر جهت مشاهده ی فرم درخواستی و یا مشاهده ی شماره تلفن ها کلیک کنید .

هدف اصلی آژانس

آژانس مسافرتی چاوش جهان سیر قصد دارد تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی ، مشتریان خود را با فرهنگ و تمدن کشورهای مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزاید

اخذ ویزای توریستی

آژانس چاوش جهان سیر یکی از تخصصی ترین مراکز و آژانس های گردشگری در جهت اخذ ویزای  توریستی ۵ ساله کانادا و اخذ ویزای توریستی استرالیا و اخذ ویزای توریستی نیوزلند و اخذ ویزای توریستی انگلیس میباشد و به مدت ۵ سال است که در این زمینه فعالیت کرده است .

ما در اینجا قصد داریم تا به شما عزیزان تمام حقایق و واقعیت ها را درباره ی اخذ ویزای توریستی استرالیا و اخذ ویزای ۵ ساله کانادا و  اخذ ویزای توریستی نیوزلند و اخذ ویزای توریستی انگلیس به شما عزیزان بازگو کنیم تا خدایی نکرده شما در دام افراد سود جو نیوفتین .

نحوه ی نگارش مطالب سایت

شما با خواندن مطالب مختلف در سایت به این موضوع پی خواهید برد که سعی شده است تا مطالب به زبان بسیار عامیانه ، راحت و وروان در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد ، در هر صورت اگر به هر دلیل نتوانستین مطالب سایت رو مطالعه کنید می تواندی به شماره تماس های آژانس چاوش جهان سیر تماس حاصل فرمائید و از مشاوران ما راهنمایی ( حضوری و تلفنی ) بگیرید و تمام این خدمات به صورت رایگان در خدمت شما عزیزان قرار خواهد گرفت .

آرزوی ما برای شما عزیزان و دوستداران سفر

امید است که بتوانیم خدمت شما سروران عزیز و گرامی کاری هر چند کوچک انجام دهیم . ما آرزویی قشنگ تر از آرزوی شما عزیزان نداریم…

مهمترین مطالب سایت که توصیه میکنیم مطالعه کنید :