ویزای تضمینی استرالیا
ویزای تضمینی استرالیا
فوریه 28, 2018
سوالات متداول درباره ی ویزای توریستی استرالیا و کانادا
سوالات متداول درباره ی ویزای توریستی استرالیا و کانادا
فوریه 28, 2018
دعوتنامه ویزای توریستی استرالیا

دعوتنامه ویزای توریستی استرالیا

دعوتنامه ویزای توریستی استرالیا

سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

در این پست ما سعی بر این امر داریم که شما دوستان رو با انواع دعوتنامه های استرالیا آشنا کنیم .

پس با  ما همراه باشید :

گول حرف های قشنگ را نخورید :

شاید خیلی به گوش شما عزیزان خورده باشه که خیلی از شرکت ها به شما عزیزان میگویند که ما برای شما و بر روی پرونده ی شما دعوتنامه قرار میدهند ، دعوتنامه هایی از قبیل دعوتنامه از یک شرکت معتبر در استرالیا ، دعوتنامه از دفتر یک وکیل در استرالیا و… باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که این نوع دعوتنامه ها هیچ ارزشی بر روی پرونده ی شما عزیزان ندارد و هیچ کمکی به روند ویزای توریستی استرالیا شما عزیزان نمیکند پس هوشیار باشید که گول این افراد را نخورید .

انوارع دعوتنامه های ویزای توریستی استرالیا

در ادامه شما را با دعوتنامه های مختلف آشنا میکنیم که بسیار معتبر هستند که در روند اخذ ویزای توریستی استرالیا شما عزیزان کمک خواهد کرد.
یکی از مهمترین دعوتنامه ها که روند اخذ ویزای توریستی استرالیا را بهبود میدهد ، دعوتنامه از اقوام درجه یک می باشد ، اقوام درجه یک شامل پدر ، مادر ، خواهر برادر می باشد ، اگر کسی در استرالیا اقوام درجه یک داشته باشد حتی با پاسپورت سفید نیز می تواند ویزای توریستی استرالیا را به راحتی اخذ کند بدون آنکه بخواهد پولی بابت دعوتنامه به شرکت یا وکیلی پرداخت کند .

دعوتنامه از طرف دوست :

یکی دیگر از دعوتنامه های بسیار معتبر که میتواند روند اخذ ویزای توریستی استرالیا را بهبود بدهد دعوتنامه از دوست میباشد ولی این دعوتنامه که میخواهد اخذ شود بسته به شرایط دوست شما در استرالیا دارد ، یعنی هر چقدر شرایط این شخص در استرالیا خوب باشد احتمال ویزا شدن شما بیشتر میشود ، بطور مثال اگر شخصی در یک شرکت دولتی استرالیا کار کند و مالیات پرداخت کند احتمال اخذ ویزای توریستی استرالیا شما بیشتر میشود و حتی می تواندی با پاسپورت سفید نیز ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید . یاز هم شما برای این دعوتنامه نیاز به پرداخت پول های زیاد ندارید .

این مطلب را از دست ندهید.   پروازهای تهران به استرالیا

 

دعوتنامه از طرف شرکت در استرالیا

یکی دیگر از این دعوتنامه ها که بسیار مهم و هست دعوتنامه از یک شرکت در استرالیا میباشد که هرچقدر این شرکت قوی باشد احتمال اخذ ویزای توریستی استرالیا شما را نیز بالا میبرد ولی در این نوع دعوتنامه یک نکته بسیار حائز اهمیت میباشد و آن هم این هست که شخصی که میخواهد دعوتنامه را به سفارت استرالیا برای درخواست ویزای توریستی استرالیا بدهد باید بتواند نشان دهد کار او در ایران با دعوتنامه از شرکتی که در استرالیا هست ربط دارد. در غیر این صورت این دعوتنامه هیچ کمکی به روند اخذ ویزای توریستی استرالیا نمی کند . سابقه ی بیمه و نامه ی اشتغال به کار و…. در این نوع دعوتنامه بسیار مهم می باشد.

 

دعوتنامه از طرف یک همایش در استرالیا

دعوتنامه از یک همایش در استرالیا که این نوع دعوتنامه شامل هزینه میباشد و شما برای دریافت این نوع دعوتنامه باید پول پرداخت کنید این دعوتنامه نیز در روند ویزای توریستی استرالیا شما بسیار نقش مهمی خواهد  داشت البته این نکته فراموش نشود که باید بتوانید ربط کار یا شغل یا … را ثابت کنید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ویزای توریستی استرالیا ما تماس حاصل فرمائید .

دعوتنامه ویزای توریستی استرالیا. دعوتنامه ویزای توریستی استرالیا. دعوتنامه ویزای توریستی استرالیا. دعوتنامه ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی کانادا

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا تضمینی

اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی

ویزای توریستی کانادا تضمینی

هزینه های ویزای توریستی استرالیا

مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا

پیکاپ ویزای توریستی کانادا

4 دیدگاه ها

  1. […] انواع دعوتنامه برای ویزا توریستی استرالیا . […]

  2. […] کمک کنند و هم میتوانند باعث ریفیوزی شما بشوند ، برای خواندن انواع دعتوتنامه ها به این لینـــــــک کراجعه فرمائید […]

  3. […] دعوتنامه های ویزای توریستی استرالیا […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس