فهرست مطالب

دعوتنامه ویزای توریستی کانادا

دعوتنامه ویزای توریستی کانادا

خوب دوستان در این بست ما قصد داریم که اونواع ویزاهای توریستی کانادا را برای شما معرفی کنیم . ( دعوتنامه ویزای توریستی کانادا )

در تماس های تلفنی که با مجموعه ی ایران استرالیا میشود این سوال بیشترین تکرار را دارد . ( دعوتنامه ویزای توریستی کانادا )

در ادامه ما به تمامی سوال ها باسخ خواهیم داد با ما همراه باشید : ( دعوتنامه ویزای توریستی کانادا )

-۱دعوتنامه های اقوام درجه ۱

اولین نوع این دعوتنامه های شامل افرادی میشود که اقوام درجه یک در کانادا دارند که اقوام درجه یک شامل بدر مادر خواهر و برادر افراد در کانادا میشود و تا حد ۹۹ درصد میتوان گفت افرادی که این نوع دعوتنامه را دارند میتوانند ویزای توریستی کانادا را بدون هیچ مشکلی اخذ کنند . ( دعوتنامه ویزای توریستی کانادا )

توجه داشته باشید که افرادی که اقوام درجه یک در کنادا دارند حتی اگر باسبورتشان سفید باشد نیز هیچ مشکلی جهت اخذ ویزای توریستی کانادا را نخواهند داشت به عبارت دیگر افراد با باسبورت سفید نیز میتوانند جهت اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام کنند . ( دعوتنامه ویزای توریستی کانادا )

اون افرادی که اقوام درجه ۱ در کانادا دارند و دعوتنامه ی آنها را نیز دارند ولی موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا نشده اند حتما اقوام آنها مشکلی در کانادا دارند این مشکل میتواند شامل برداخت نکردن مالیات باشد و از این قبیل مشکل ها . که این مشکل باید از طریق افراد در مقصد بررسی و حل شود .

بعضی از افراد با اینکه اقوام درجه ۱ در کانادا دارند و ویزای آنها رد شده است و اقوام درجه آنها اطمینان دارند که هیچ مشکلی در کانادا ندارند باید از فرد درخواست دهنده ی ویزا بخواهند که برای آنها اعتراض بزنند اگر بعد از اعتراض بازهم جوابی
حاصل نشد باید از اقوام خود بخواهند که از طریق وکیل در کانادا اقدام به شکایت کنند و در این مورد بسیار دیده شده است که در انتها جواب ویزا مثبت خواهد شد یعنی افراد موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا خود خواهند شد .

انواع دعوتنامه های ویزای توریستی کانادا

-۲دعوتنامه های نمایشگاهی :

 

همانطور که از اسم این نوع دعوتنامه ها مشخص است به این معنا میباشد که افراد برای حضور در نمایشگاهی که مربوز به کارشان میباشد درخواست ویزا داده اند و میخواهند در این نمایشگاه برای پیش برد علم و دانش خود حضور داشته باشند که نعمولا این نمایشگاه ها و یا سمینارها برای ارسال دعوتنامه مبلغی را از شما خواهند گرفت پس در هنگام درخواست دعوتنامه حواستان را جمع کنید که پس پرداخت پول درخواست کنسلی دادن بسیار مشکل خواهد بود در بعضی از این دعوتنامه های بطور مشخص اعلام شده است که مبلغی را پس از پرداخت پول به شما باز نخواهند گرداند . ( دعوتنامه ویزای توریستی کانادا )

مهمترین موضوع در هنگام درخواست این نوع دعوتنامه این میباشد که مدارک شما باید نشان دهد که شما در اون موضوع خاص که درخواست ویزا داده اید مهارت دارید و یا به عبارت دیگر سابقه ی کار داشته اید . مهمترین موضوع برای اینکه نشان داده شود شما در موضوعی که درخواست حضور در نمایشگاه داده اید سابقه ی کاری دارید این است که شما معرفی نامه از محل کارتان داشته باشد و مورد دوم و مهمترین موضوع این است که شما بتوانید سابقه ی بیمه خود را که مرتب با کار درخواستی است را نشان دهید اگر شما کارتان مرطبت باشد ولی سابقه کاری متفاوت داشته باشد متاسفانه درخواست ویزای شما رد خواهد شد . پس سابقه ی کاری در این مورد بسیار مهم میباشد .

انواع دعوتنامه های ویزای توریستی کانادا ( دعوتنامه ویزای توریستی کانادا )

-۳ دعوتنامه از افرادی به جز اقوام درجه ۱ :

این نوع دعوتنامه شامل افرادی میشود که اقوام درجه ۱ در کانادا ندارند و دوستی در کانادا دارند ار فرد درخواست دهنده خانم مجرد باشد تا حد ۸۰  درصد امکان ویزا شدن را دارند ولی اگر فرد درخواست دهنده آقا باشد شانس ویزا شدن پایین تر خواهد آمد . در کل باید گفت شانس درخواست ویزای خانم های مجرد بیشتر از آقایان میباشد حتی شانس ویزا شدن خانم های متاهل کمتر از خانم های مجرد میباشد . حال توصیه میشود اگر آقا هستید و میخواهید درخواست این نوع ویزا را بدهید و فقط دوستی در کانادا دارید حداقل یک ویزی شینگن در پاسپورت خود داشته باشید .

نکته ی بسیار مهم این است که شخص دعوتنامه دهنده باید مالیات در کشور مقصد پرداخت کند یا حداقل از وضعیت خوبی در کانادا برخوردار باید . یعنی باید شغل خوبی در کانادا داشته باشد . بطور مثال داشتن شغل دولتی بسیار دعوتنامه را ارزشمند خواهد کرد .

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
سفارت کانادا

آخرین مطالب بروز شده

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

01/08/1400 اروپا

در بین ایرانی ها مهاجرت به اسپانیا جز درخواست های پرتقاضا است. شاید یکی از

ادامه مطلب
شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

04/07/1400 آسیا, مجله گردشگری

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟ کار در دبی یکی از روش‌های مهاجرت و زندگی

ادامه مطلب
بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

24/06/1400 سوالات متداول

زمانی که صحبت از بهترین شغل ها برای مهاجرت می شود، می توان از چند

ادامه مطلب

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.