فهرست مطالب

دلایل ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا

در این مطلب ما قصد ما صحبت درباره اخذ ویزای توریستی ایتالیا و همچنین دلایل ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا می باشد ، پس در ادامه با گروه ایران استرالیا همراه باشید تا همه ی موارد رو به صورت جزء به جزء مورد بررسی و تحلیل قرار بدهیم .

همانطور که میدانید در حال حاضر سفارت ایتالیا برای افرادی که با گذرنامه ایرانی درخواست ویزای توریستی میدهند ، نیاز به انگشت نگاری دارند که در مرکز انگشت نگاری CKJS انجام میشود . متاسفانه به دلایلی این روزها ریجکتی ها از کشور ایتالیا بسیار بالا رفته و علت های مختلفی که از جمله مهمترین آن ناقصی مدارک می باشد .

123d - دلایل ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا

دلایل ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا

بررسی مورد به مورد موارد دلایل ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا :

1-مدارک ارائه شده جهت مسافرت ، جعلی تقلبی و یا مخدوش میباشد : 

متاسفانه در چند وقت گذشته این مورد بشدت دیده شده است که باعث میشه شما در لیست سیاه نه تنها ایتالی بلکه کل اتحادیه اروپا قرار بگیرید و شانس اقدام مجدد رو هم از دست بدهید ، پس ما تاید بر این موضوع داریم که به هیچ عنوان مدارگی رو چزء مدارک خودتون به سفارت ارائه ندهید و فقط از مدارک اصلی که میتوانید اصل آنها را ارائه بدهید استفاده نمایید .

2- توجیه قابل قبولی در مورد هدف از مسافرت و نیز شرایط اقامت مورد نظر ، ارائه داده نشده است : 

در این مورد شما نتوانسته اید هدف سفر خود را به طور مشخص به سفارت ارائه بدهید ، در واقع نتوانسته اید که ویزا آفیسر رو از دلایلی که برای سفر خود آماده کرده اید قانع کنید که میتونه ارائه ندادن مدارک کافی باشه ، همانطور که میدانید ، هدف سفر میتواند توریستی ، دیدار اقوام ، دانشجویی ، نمایشگاهی و… باشد . پس سعی کنید که مدارک و علت های سفر خود را به صورت کاملا مشخص به سفارت ارائه بدهید .

3- شرایط شما جهت برخورداری از توانایی مالی کافی به منظور سفر و اقامت در ایتالیا و بازگشت به محل اقامت و یا مبداء ، و نیز عبور از خاک ایتالیا جهت عزیمت به کشور ثالثی که ورود شما به آنجا تضمین شده است ، به اثبات نرسیده و یا قادر به فراهم کردن قانونی شرایط مذکور نمی باشد . 

در واقع در این مورد شما همانطور که متوجه شده اید ، مدارک مالی شما از نظر سفارت و  ویزا آفیسر کافی دیده نشده است و  در اقدام بعدی بهتر است مدارک مالی خود را بیشتر کرده و به سفارت ارائه بدهید .دقت داشته باشید که باید منابغ درآمدی خود را بصورت کامل و دقیق مشخص کنید .

4- شما با در دست داشتن روادید متحد الشکل با محدودیت مرزی ، برای 90 روز در یک دوره زمانی 180 روزه در قلمرو کشورهای شینگن اقامت داشته اید : 

این مورد زمانی اتفاق می افتد که شما در یک سال میلادی بیشتر از 90 روز در کشورهای اتحادیه اروپا اقامت داشته باشید .

5- در سیستم SIS ، پذیرش شما طی اعلام واصله از سوی …………… مورد مخالفت قرار گرفته است 

6- بنابر اعلام نظر یکی یا تعدادی از کشورهای شینگن ، حضور شما برای نظم عمومی ، امنیت داخلی ، سلامت عمومی موضوع ماده 2 بند 19 آیین نامه اتحادیه اروپای شماره 562/2006 (کد مرزهای شینگن)، یا برای روابط بین المللی یکی یا تعدادی از کشورهای شینگن ، تهدید محسوب میشود : 

این در واقع یه چیزی مثل ورود به بلک لیست می باشد که به دلیل ارائه مدارک فیک به سفارت خانه ایتالیا یا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا شینگن مربوط میشود ، البته نیاز به بررسی دقیق بیشتری نیاز دارد .

7- بیمه درمانی مناسب و معتبر برای مسافرت ارائه اده نشده است : 

همانطور که میدانید ، هزینه های درمانی در کشورهای اتحادیه اروپا ، شینگن و کشور ایتالیا بسیار بالا می باشد و شما باید در مدت زمان اقامت خود در ایتالیا ( طبق برنامه سفر ، رزرو هتل و رزرو بلیط ) هماهنگی داشته باشد ، و در طول سفر خود این بیمه نامه معتبر باشد و دارای مهر بیمه باشد . لطفا از ارائه مدارک بیمه فیک به کشور ایتالیا برای ویزای توریستی جدا خودداری فرمانید .

8- اطلاعات موثقی در توجیه قصد سفر شما از مسافرت و شرایط اقامت مورد نظر ارانه داده نشده است . 

این مورد خیلی زیاد به رزروهای شما ( هتل و پرواز ) ربط دارد و همچنین برنامه سفری که به سفارت ارائه داده اید . پس دقت داشته باشید که باید این موارد بسیار مهم و حساس بوده و باید دقیق بررسی شوند .

9- عدم اطمینان به قصد شما در ترک خاک کشورهای شینگن ، قبل از خاتمه اعتبار روادید : 

عدم اطمینان بازگشت یکی از دلیایلی هست که ما به اصلاح میگیم ویزا آفیسر قانع نشده است که بخواد به شما ویزا و اجازه ورود بدهد ، این مورد جزء مئارد دلخواهی هست که کاملا به نظر ویزا آفیسر برمیگردد و میتواند حتی بی دلیل با این دلیل شما رد کنن .

10- فقدان شواهد کافی در توجیه ارائه تقاضای روادید در مرز به دلیل میسر نبودن امکان انجام اینکار از پیش :

11- متقاضی روادید از درخواست خود ضرف نظر کرده است : 

این مورد در مواقعی پیش می آید که درخواست دهنده به هر دلیل از سفر خود منصرف شده است و درخواست کنسلی درخواست روادید خود را میدهد  .

درباره رم - دلایل ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا

توجه داشته باشید که در ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا همیشه هم نباید به دنبال دلایل منطقی باشید ، گاهی با داشتن تمام موارد اعم از مدارک مالی  ، مدارک هویتی ، مدارک مالی ، مدارک شغلی  ، بازهم ویزا آفیسر قانع نمیشود که بخواهد به شما ویزا بدهد و شما درخواست شما را رد میکند ، در بسیار از موارد دلایل ریجکتی های ویزای توریستی ایتالیا دلایل سیاسی و اقتصادی دارند که هم به کشور مبدا و هم به کشور مقصد برمیگردد .

 

ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
گروه محتوا نگاران بیگزبایت
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور
تحصیل در قبرس

آخرین مطالب بروز شده

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

01/08/1400 اروپا

در بین ایرانی ها مهاجرت به اسپانیا جز درخواست های پرتقاضا است. شاید یکی از

ادامه مطلب
شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

04/07/1400 آسیا, مجله گردشگری

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟ کار در دبی یکی از روش‌های مهاجرت و زندگی

ادامه مطلب
بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

24/06/1400 سوالات متداول

زمانی که صحبت از بهترین شغل ها برای مهاجرت می شود، می توان از چند

ادامه مطلب

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.