آشنایی با شرایط سفر توریستی به استرالیا
آشنایی با شرایط سفر توریستی به استرالیا
ژانویه 30, 2020
هیتلر که بود و چه کرد؟
هیتلر که بود و چه کرد؟
فوریه 10, 2020
دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا1

دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا

در این مطلب با قصد داریم تا درباره دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا با شما عزیزان صحبت کنیم و آن ها را مورد بررسی قرار بدهیم .

همانطور که میدانید در حال حاضر سفارت کانادا برای افرادی که با گذرنامه ایرانی درخواست ویزای توریستی میدهند ، ویزای توریستی 5 ساله یا همان ویزای مولتی ( مالتی ) صادر میکند .از این رو خیلی از افراد که نمی توانند ویزای خود را دریافت کنند یا به اصطلاح ” ریجکت ” میشوند به دنبال دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا هستند .

%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84%20%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C%20%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C%20%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7 - دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا

دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا

دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا

تمام تلاش همکاران گروه ایران استرالیا این میباشد که ویزا آفیسر ( مامور بررسی پرونده شما ) قانع نشده پس مواردی را در نامه ریجکتی شما مینویسد که در اکانت شما آن ها را بارگزاری میکند و شما با مراجعه به اکانت خود میتوانید آن را دریافت کرده و بخوانید .

 

  • نداشتن بودجه کافی برای پرداخت هزینه های سفر به کانادا

  • ضعیف بودن شرایط مالی فرد دعوت کننده شما در کانادا (در صورت داشتن دعوتنامه)

  • عدم اطمینان بازگشت در پایان تاریخ درخواستی شما

  • تراول هیستوری ( سابقه سفر )

  • نداشتن برنامه درست و مشخص برای سفر

  • عدم ارسال درست و کامل مدارک و فرم ها

  • وابستگی خانوادگی

اگر به هر دلیل شما برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردید و ریجکت شدین ممکن است یک یا چندین مورد از موارد بالا به عنوان دلیل ریجکتی شما اعلام شود ، حال برای بررسی هر یک از دلایل ریجکتی میتوانید به لینک زیر بروید و مورد خود را بررسی کنید

یکی از بیشترین مواردی که باعث ریجکتی ایرانی ها میشود مدارک مالی می باشد ، در این لینک اهمیت مدارک مالی توضیح داده شده است .

این مطلب را از دست ندهید.   مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا

%D8%B9%D9%84%D9%84 %D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA%DB%8C %D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7 - دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا

اقدامات پس از مردود شدن در ویزای کانادا

سوالی که بیشترین تکرار را در بین متقاضیان ویزای توریستی کانادا دارند ، این است که ” بعد از ریجکتی در ویزا باید چه کاری انجام بدهیم ، اولین مورد باید به بررسی علت ریجکتی بپردازیم و با توجه به علت ریجکتی شروع به نوشتن نامه اعتراض به ریجکتی کنیم . خیلی از همکاران ما بر این موضوع تاکید دارند که اگر ریجکت شدین نامه اعتراض ریجکتی میتواند سابقه منفی برای شما داشته باشد ، که این حرف هیچگونه سندیت و پایه و اساس خاصی ندارد و از روی ناآگاهی همکاران ما می باشد . در بسیاری از موارد نامه اعتراض به ریجکتی کانادا میتواند مفید هم باشد و از اهمیت بالایی برخوردا بشود .

 

زمان اقدام مجدد پس از ریجکت شدن ویزای کانادا 

شما بلافاصله بعد از ریجکت شدن میتوانید مجدد برای اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام کنید ، فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر بطور مثال ویزا آفیسر به مدارک مالی شما ایرادی وارد کرده بود در ابتدا باید برای برطرف کردن آن اقدام کنید و مجدد درخواست ویزا بدهید ، که برطرف کردن ایراد وارد شده باید شامل زمان بشود ، این مورد برای مدارک مالی بیشتر صدق میکند . پس دقت کنید هیچ محدودیتی برای اقدام مجدد نمی باشد .

اخذ ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا تضمینی

پیکاپ ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی فرانسه 

اخذ ویزای توریستی اسپانیا

اخذ ویزای توریستی سوئیس

خرید تور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس