ده حقیقت تاریخی در مورد شهر لندن

ویزای خانوادگی انگلیس
ویزای خانوادگی انگلیس
اکتبر 4, 2018
طرز تهیه چیز کیک
طرز تهیه چیز کیک
اکتبر 6, 2018
شهر لندن

ده حقیقت تاریخی در مورد شهر لندن

شهر لندن شهر لندن شهر لندن شهر لندن شهر لندن

شهر لندن چیزی حدود دو هزار سال پیش و توسط رومی‌ها ساخته شد. این شهر چند سال بعد و توسط ملکه سلتیکی بودیکا با خاک یکسان شد. ریچارد شیردل در خلال نبردهایش با مشکلات زیاد مالی و اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کرد. او حتی اعلام کرد اگر کسی می‌خواهد حاضر به فروش شهر لندن نیز هست. ویلیام والاس ازجمله اشخاص معروفی بود که در لندن به طرز فجیعی محاکمه و کشته شد.

مردم لندن تا همین قرن هفدهم میلادی فکر می‌کردند که شلاق زدن راهی برای مبتلا نشدن به وبا که یکی از شایع‌ترین بیماری‌های آن دوران بود می‌باشد. تا قبل از سلطنت ملکه الیزابت اول، فردی گماشته می‌شد تا مراقب اعضای خانواده سلطنتی در هنگام توالت رفتنشان باشد. در قرون‌وسطی، مردم لندن روزانه ۵۰۰۰۰ کیلوگرم مدفوع تولید می‌کردند که این شهر را به یکی از کثیف‌ترین شهرهای جهان تبدیل کرده بود.

شاه چارلز اول پادشاهی بود که در نزدیکی پارلمان انگلستان اعدام شد. پس از اعدام او مردم با دستمال‌هایشان خون شاه را می‌گرفتند زیرا معتقد بودند که خون شاه بیماری‌ها را درمان می‌کند. ملکه ویکتوریا تا قبل از سلطنتش برای بالا رفتن و پایین آمدن از پله‌ها مجبور بود دستان یک نفر را بگیرد. شاه بران تنها شاهی بود که سرش را در زیر برج لندن دفن کردند تا از انگلستان محافظت کند؛ اما این سر به همراه دو سر دیگر دزدیده شد. شاه ادوارد سوم در سال ۱۳۶۹ میلادی کشتن حیوانات را در لندن ممنوع اعلام کرد؛ زیرا معتقد بود این کار رودخانه تایمز را آلوده می‌کند.

این مطلب را از دست ندهید.   فسیل هایی که هنوز هیچ علمی قادر به توضیحشان نیست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس