فهرست مطالب

راهنمایی سفر به کانادا

یکی از مقاصد پر طرفدار برای ایرانیهای عاشق سفر کشور زیبا و پهناور کانادا می باشد ، مخصوصا در این دوره که سفارت کانادا برای ایرانی هایی که درخواست این ویزا را میدهند ویزای 5 ساله صادر میکند ، قبل از سفر به کانادا شما باید برای اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام کنید و نیاز به راهنمایی اخذ ویزای توریستی کانادا دارید ، سپس نیاز به راهنمایی سفر به کانادا پیدا خواهدی کرد ، پس با گروه ایران استرالیا همراه باشید.

راهنمایی سفر به کانادا

کانادا کشوری پهناو ، زیبا ، بزرگ ، دارای شهرهای پیشرفته ، با مردمانی مهربان ، آب و هوای سرد و سواحل دیایی در شمال قاره آمریکا واقع شده است.

guidecanada001 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

هزینه‌های معمول

هزینه‌های اقامت

یکی از مواردی که شما نیاز دارید قبل از سفر به کانادا آن را بدانید هزینه های اقامتی شما در این کشور زیبا می باشد ، باید بدانید که هزینه اقامتی در کانادا به منطقه و شهری که انتخاب میکنید کاملا بستگی دارد ، به طور میانگین اقامت در هاستل ها حدودا شبی 30 دلار کانادا و برای اقامت در هتل های معمول با امکانات معمولی حدود 65 دلار خواهد بود . البته توجه داشته باشید که اگر هتل ارزانتر بخواهید میتوان پیدا کرد ولی از لحاظ دسترسی بسیار ضعیف خواهند بود و شما در طول روز برای رفتن به مرکز شهر باید هزینه حمل و نقل را پرداخت کنید که این موارد در مجموع همان نرخ هتل معمولی در می آید .

هزینه‌ی خورد و خوراک

بطور متوسط هزینه غذا در یک رستوران برای هر وعده غذایی برای هر نفر حدود 20 تا 35 دلار خواهد بود ، ولی اگر همین غذا را در فست فود یا ساندویچی های ارزان بخورید مبلغ به زیر 15 دلار خواهد آمد ، اما یکی از راه های خیلی بهتری این می باشد که خودتان برای خودنتان غذا درست کنید ، هزینه های تهیه مواد غذایی برای یک هفته حد.د 50 تا 100 دلار خواهد بود .

guidecanada002 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

هزینه‌های حمل‌و‌نقل

همانطور که در پست های قبل و همچنین در این پست اشاره شد ، کشور کانادا کشور بسیار پهناور و وسیعی می باشد که در قاره آمریکا واقع شده است و دارای طبیعت بسیار زیبا و دست نخورده می باشد ، پس به همین دلیل سفر کردن به نقاط مختلف کانادا بدون ماشین و یا وسایل نقلیه عمومی امکان پذیر نمی باشد. در محدود شهر و تردد کرد در شهر ها شما میتوانید از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس ها و یا مترو استفاده کنید . بلیت تک سفره مترو برای هر نفر بزرگسال 3 دلار کانادا هزینه خواهد داشت .اگر تصمیم به سفرهای بین شهری گرفتید از 2 طریق میتوانید این کار را انجام بدهید ، یکی از طریق خط راه آهن VIA Ril  و دیگری شرکت های اتوبوس رانی  Greyhound و Red Arrow . خط راه آهن VIA Rail در سراسر کانادا وجود دارد و به راحتی میتوانید بلیت آن را تهیه کتید و سفر خود را آغاز کنید فقط دقت کنید که هزینه این بلیت ها تقریبا بالا می باشد . اگر بخواهید هزینه سفرهای بین شهری را کم کنید باید از اتوبوس ها استفاده کنید فقط دقت کنید که در این اتوبوس ها چندین مورد سرقت گزارش شده است ، پس باید حواستان را جمع کنید . یکی دیگر از راه های سفر بین ایالت ها کرایه ماشین می باشد ، فقط توجه داشته باشید که هزینه یک روز ماشین 35 تا 85 دلار می باشد ، البته میتوانید اقدام به تهیه بلیت هواپیما از دو ایرلاین WestJet و Air Canada بکنید ، که قیمت نسبتا بالایی دارند .

guidecanada004.jpg - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

هزینه‌ی فعالیت‌های تفریحی و ورزشی

دز کشور کانادا امکان فعالیت های ورزشی و تفریحی بسیار زیادی را دارید ، هزینه استفاده از این امکانات بین 20 تا 100 دلار می باشد .

نکته‌هایی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها

سایت‌های تخفیف را بررسی کنید

در کشور کانادا سایت هایی برای تخفیف های روزانه وجود ارد که این امر باعث میشود که هزینه های سفر شما پایین بیاید ، فقط باید بدانید که از قبل در چه مکانی اقامت خواهید داشت . در این کشور در حال حاضر 2 سابت بزرگ و معتبر Groupon و Living Social انجام این امور را انجام میدهند .

در فستیوال‌های تابستانی شرکت کنید

همانطور که میدانید کشور کانادا به دلیل نزدیکی به قطب شمال دارای زمستان های بسیار سردی می باشد به همین دلیل ، شهروندان کمتر از خانه خارج میشوند ، پس در تابستان جشنواره های بسیار زیادی دارند که به صورت رایگان برگزار میشوند ، از این جشنواره ها میتوان به جشنواره Kits Days در ونکوور , Caribana در تورنتو رام برد ، قبل از سفر به کانادا حتما درباره این جشنواره هععا مطالعه کنید. برای این کار میتوانید در اینترنت جست جو کنید .

جاذبه‌های گردشگری و دیدنی‌های کانادا

در فستیوال Stampede کلگری شرکت کنید

این جشنواره هر سال ماه جولای برگزار میشود ، این فستیوال ، یک فستیوال گاوبازی می باشد . در این ماه هر ساله هزاران نفر به این جشنواره ورود میکنند و در نقش گاوچران بازی میکنند ، این جشنواره بخش های سرگرم کننده زیادی دارد.

guidecanada005 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

به دلیل سرد بودن و نزدیکی به قطب شمال کوه های کانادا همیشه دارای برف و سفید پوش هستند ، س یکی از ورزش هایی که همیشه در این کشور وجود دارد ورزش های کوهستانی به خصوص اسکی از محبوبیت زیادی برخوردار است . پس در این کشور به اسکی بروید و از مناظر زیبای آن لذت ببرید .

guidecanada006 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

به ونکوور بروید

ونکوور کانادا یکی از شهرهای بسیار زیبا ، سرسبز و دارای آب و هوای گرمتر نسبت به باقی مناطق کانادا می باشد ، ونکوور هر ساله بهترین شهر برای زندگی کردن در جهان معرفی میشود . در این شهر شما با چند دقیقه فاصله گرفتن از مرکز شهر می توانید به مناطق کوهستانی بروید و از آنجا دیدن کنید ، ونکوور در ایالت بیریتیش کلمبیا واقع شده است و دارای مردمانی مهربان است ، و شما در این شهر میتوانید غذا های آسیایی زیادی گیر بیاوردی.

در این شهر میتوانید به جزیره ونکوور بروید ، در این جزیره شما میتوانید به کوهستان بروید و در آن قدم بزنید ، در این جزیه میتوانید غذاهای دریایی با طبخ های مختلفی را امتحان کنید ، میتوانید به تماشای نهنگ ها بروید و در ساحل استراحت کنید . این جزیره یکی از زیباترین نقاط کانادا محسوب میشود که هر ساله در فصل تابستان افراد زیادی به این شهر سفر میکنند و در این جزیره وقت میگذرانند .

به منطقه Pacific Rim National Forest بروید

منطقه Pacific Rim National Forest یا جنگل های بارانی ، یک منطقه حفاظت شده است ، شما نیتوانید در این جنگل ساعت ها قدم بزنید و از تماشای مناظر دیدنی و عجیب این منطقه شگفت زده بشوید .

guidecanada008 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

به گالری های تورنتو بروید

شهر تورنتو یکی دیگر از شهر های زیبای ایالت بیریتیش کلمبیا می باشد ، در این شهر گالری های بسیار زیاد و متعددی وجود دارد ، پس بعد از ورود کردن به این شهر حداقل 2 روز برای بازدید از این گالری ها زمان بگذارید .

به شهر مونترال بروید

شهر زیبای کبک ، یک شهر زیبا با زبان فرانسوی می باشد ، در این شهر مراکز خرید بسیار ، مراکز خرید زیرزمینی ، کلوب های موسیقی ، این شهر را بسیار زیبا و دیدنی کرده است . در این شهر معماری های قدیمی بسیار زیاد و دیدنی و خیابان های سنگ فرش شده زیبایی پیدا میکنید.

guidecanada010 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

از منطقه‌ی آتلانتیک کانادا دیدن کنید

در فصل تابستان جزیره پرنس ادوارد و نوا اسکوشیا از مناطق دیدنی این فصل محسوب میشوند . در این منطقه شما میتوانید به راحتی در ساحل قدم بزنید ، استراحت کنید ، به تماشای نهنگ ها بشینید ، در این منطقه میتوانید غذاهای دریایی متنوعی پیدا کنید و از رفتار بسیار گرم و مهربان مردم این منطقه شگفت زده شوید .

 

guidecanada011 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

به تورنتو سفر کنید

یکی از بزرگترین شهرها و اقتصادهای بزرگ جهان در این شهر واقع شده است ، در این شهر ایرانی های بسیار زیادی را میتوانید پیدا کنید که در این شهر ساکن هستند ، در این شهر حتی مغازه هایی با اسم های مختلف و تابلوهای ایرانی میتوانید پیدا کنید ، روزنامه با زبان فارسی ، فالوده بستنی همه و همه نشان از مهاجر پذیر بودن این شهر خبر میدهد . در این شهر شما میتوانید به دیدن موزه های مختلف ، بازارهای متعدد و… دیدن کنید .

guidecanada012 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

به شهر کلونا سفر کنید :

این شهر یکی از زیباترین شهر های کانادا محسوب میشود به طوری که ساکنین کانادا در تابستان زمانی که هوا رو به سمت گرمی میرود به این شهر سفر میکنند  و اوقات خود را در این شهر سپری میکنند .

guidecanada 013 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

به شهر خرس های سفید ( چرچیل ) بروید

یکی از مناطقی که کمتر افراد مسافر به آنجا سفر میکنند ، شهر چرچیل ( Churchill ) در استان منیتبا ( Manitoba ) می باشد . این شهر شاید شهر دور افتاده به حساب بیاید ، ولی شهریست که در آن به اصطلاح پایتخت خرس های قطبی یا سفید ، نهنگ های سفید می باشد .

guidecanada014 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

به آبشار نیاگارا بروید

آبشار نیاگارا یکی از جاذبه های توریستی جهان می باشد که کمتر کسی است که اسم آن را نشنیده باشد ، هر ساله افراد زیادی برای عکس گرفتن با این عکس به این منطقه سفر میکنند .

guidecanada015 - راهنمایی سفر به کانادا

راهنمایی سفر به کانادا

 

تمام این مطالب از سایت  Nomadicmatt جمع آوری شده است .

نویسنده : احسان سیاف زاده

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا

آخرین مطالب بروز شده

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

01/08/1400 اروپا

در بین ایرانی ها مهاجرت به اسپانیا جز درخواست های پرتقاضا است. شاید یکی از

ادامه مطلب
شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

04/07/1400 آسیا, مجله گردشگری

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟ کار در دبی یکی از روش‌های مهاجرت و زندگی

ادامه مطلب
بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

24/06/1400 سوالات متداول

زمانی که صحبت از بهترین شغل ها برای مهاجرت می شود، می توان از چند

ادامه مطلب

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.