افزایش نرخ پرداختی سفارت استرالیا جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
افزایش نرخ پرداختی سفارت استرالیا
می 7, 2018
ویزای توریستی استرالیا
نکات مهم جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
می 12, 2018
ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا

زندگی در استرالیا

بسیاری از هموطنان ایرانی ممکن است این سئوال را در ذهن داشته باشند که استرالیا چگونه کشوری است؟ آیا در مقایسه با ایران زندگی بهتری خواهند داشت؟ آیا درآمد بیشتری کسب می کنند؟ آیا در استرالیا در رفاه بیشتر هستند؟

در پاسخ به این سئوالات باید اذعان داشت که استرالیا کشور خوبی است و به معنای حقیقی کشوری چند فرهنگی است. از برخی جهات در مقایسه با ایران مردم از رفاه بیشتری برخوردار هستند. مردم آزادند آنگونه که دوست دارند زندگی کنند و بر اساس اعتقاد مذهبی یا غیر مذهبی اشان در چارچوب قانون رفتار کنند.

زندگی در استرالیا مزایای بی شماری دارد. استرالیا بهشت بچه هاست و واقعاً برای کودکان احترام زیادی قائل است و دولت استرالیا سرمایه گذاری زیادی برای پرورش کودکان کرده است. دولت استرالیا مبلغ ۵۰۰۰ دلار بابت تولد هر کودک پرداخت می کند و سپس  بخش قابل توجه ای از هزینه های مهد کودک بچه را متقبل می شود. والدین تا سن شش سالگی هر دو هفته یک بار کمک هزینه پرورش کودک دریافت می دارند و پس از اینکه سن کودک به شش سالگی رسید، اگرچه کمک هزینه همچنان ادامه دارد، اما تعهداتی بر گردن والدین گذاشته می شود.

زندگی در استرالیا زندگی در استرالیا زندگی در استرالیا زندگی در استرالیا

تحصیل در استرالیا رایگان است و چنانچه فردی بخواهد در دانشگاه تحصیل نماید دولت حداقل هزینه های زندگی او را پرداخت می نماید و همچنین چنانچه فرد شهروند استرالیا باشد هزینه های دانشگاه را نیز متقبل می شود. اما اخیراً مدت زمان اخذ شهروندی استرالیا از دو سال به سه سال تغییر یافته است، در نتیجه افرادی که اقامت دائم در استرالیا دارند باید هزینه های مربوطه را پرداخت نمایند.

زندگی در استرالیا زندگی در استرالیا زندگی در استرالیا

از لحاظ بهداشتی و پزشکی، درمان در استرالیا رایگان است و بیمارستان های دولتی هزینه ای بابت خدمات خود دریافت نمی کنند. اما دولت هزینه های دندانپزشکی را متقبل نمی شود و بدین جهت دندانپزشکان از کسب و کار خوبی برخوردار هستند. پس از دو سال اقامت دائم در استرالیا، چنانچه کسی نتواند کار پیدا کند، می تواند از دولت حق بیکاری دریافت کند. این حق بیکاری دائمی نیست، پولی ” بخور و نمیر” است . اما برای دریافت این پول بخور و نمیر هم باید به سازمان ” سنترلینک”  هر دو هفته یک بار گزارش داد که بطور فعال در جستجوی کار هستید.

 

این مطلب را از دست ندهید.   زمستان های استرالیا

آیا حالا دوست دارید که به استرالیا مهاجرت کنید؟ اگر پاسخ به این سئوال شما مثبت است باید بدانید که در دو سال ابتدایی مهاجرت خود در استرالیا سختی زیادی خواهید کشید و باید از الان خود را آماده نمایید و هر چقدر که می توانید در خصوص استرالیا مطالعه کنید. مهاجرت به استرالیا مانند ” بزن بریم شمال” در یک شب  نمی تواند اتفاق بیفتد و فکر نکنید که “پایتان را اینجا گذاشتید ، همه چیز حل است.”

 

در خصوص مهاجرت به استرالیا واقع بین باشید نه خیال پرداز. فکر کنید که چرا می خواهید به استرالیا مهاجرت کنید و چه کاری را اینجا می خواهید انجام دهید. فکر نکنید چون مهندس هستید یا دکتر می توانید به سرعت جایگاهی را که در ایران داشته اید در اینجا پیدا کنید. واقعیت زندگی در اینجا با تصوراتتان یکسان نیست و مشکلات زیادی گریبانگیر مهاجرین تازه وارد است.

 

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
وقت فوری شینگن از فرانسه
اخذ ویزای توریستی فرانسه 

2 دیدگاه ها

  1. Its excellent as your other posts : D, thankyou for putting up. “There’s no Walter Cronkite to give you the final word each evening.” by William Weld.

  2. furtdsolinopv گفت:

    It is the best time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I’ve read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or advice. Maybe you can write next articles referring to this article. I want to read even more things about it!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس