نخستین گردشگر ایرانی را بشناسید
نخستین گردشگر ایرانی را بشناسید
جولای 31, 2018
آشنایی با انواع قهوه
آشنایی با انواع قهوه
آگوست 5, 2018
سربازان بوفالو چه کسانی بودند؟

گروه ایران استرالیا

سربازان بوفالو چه کسانی بودند؟

 

در خلال جنگ های داخای آمریکا، سربازانی که اصلیت آفریقایی-آمریکایی داشتند، در خطوط مقدم غربی و بر علیه سرخ پوستان می جنگیدند. به این سربازان، جوخه ی بوفالو نیز گفته می شد. با ایران استرالیا همراه باشید تا با این سربازان بیشتر آشنا شوید.

سربازان بوفالو شامل دو هنگ بودند، که همه شان سواره نظام سیاه پوش نامیده می شدند و به دسته های نه و ده تایی تقسیم می شدند. کنگره ی آمریکا در آن زمان اجازه داده بود تا آمریکایی های سیاه پوست نیز جز قوای نظامی ایالات متحده شوند. معمولا بیشتر این افراد توسط سفید پوستان فرماندهی می شدند و از خودشان اختیاری نداشتند. آنها معمولا در درجات پایین نظامی نگه داشته می شدند. تخمین زده می شود بیش ۱۸۰۰۰۰ نفر سیاه پوست در جنگ های داخلی آمریکا شرکت کردند.

بیش از دو دهه، این نیرو موظف بود شورش های بومیان جنوب غربی آمریکا را سرکوب کند. سربازان بوفالو علاوه بر شرکت در جنگ ها و سرکوب شورش ها، وظایفی دیگری نیز بر عهده داشتند. آنها راه آهن می ساختند، وظیفه داشتند از صندوق های پست محافظت کنند، در قطارها مسئولیت حفاظت را بر عهده داشتند و در برخی از موارد محافظت از شخصیت ها نیز بر عهده ی آنها بود.

هنوز برای ما دقیقا مشخص نیست که چرا به آنها سربازان بوفالو می گفتند. یک مورخ به اسم والتر هیل از سازمان اسناد و مدارک ملی آمریکا گزارش داده است که آنها را بخاطر چالاکی و شجاعت زیاد در جنگ ها به این نام خوانده اند.

این مطلب را از دست ندهید.   سفر در زمان

نظریه بعدی این است که که در باور بومیان آمریکا، لباس های سیاه و موهای سیاه نشانه های بوفالو است و بومیان این نمادها را به بوفالو نسبت می دهند. اما به هر حال هنگ نظامیان بوفالو همیشه مورد احترام عامه مردم و حتی ارتشیان آمریکا بوده است.

وقتی که جنگ هند در سال ۱۸۹۰ به پایان رسید، نظامیان بوفالو به کوبا فرستاده شدند تا در آنجا بجنگند. ژنرال جان پرشینگ فرمانده ی آنها در طول انقلاب مکزیک بود.

در سال ۱۹۴۸، رییس جمهور هری ترومن این هنگ را مختل اعلام کرد. او به دلیل نژادپرستی و تبعیض نژادی در نیروهای ایالات متحده این کار را انجام داد. پیرترین سرباز این جوخه فردی به نام مارک متیوز بود که در سال ۲۰۰۵ و در سن ۱۱۱ از دنیا رفت. او در واشنگتن دی سی به خاک سپرده شد.

 

ویزای توریستی نیوزلند
اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
وقت فوری شینگن از فرانسه
اخذ ویزای توریستی فرانسه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس