فهرست مطالب

سرگرمی های عجیب و غیر معمول شهر والنسیا در اسپانیا

 

سرگرمی های عجیب و غیر معمول شهر والنسیا در اسپانیا

سرگرمی های غیر معمول والنسیا

اگر برنامه سفر به والنسیا را در سر دارید می توانید در چند روز برترین جاذبه های آن را ببینید. (کلیسای جامع، شهر علم و هنر، ساحل و شاید چند مورد از جاذبه های خوراکی ) و بعد از اینکه شما تمام جاذبه های بزرگ (و بسیار ارزشمند) را از لیست فعالیت هایتان در سفر خط زدید، نگران سر رفتن حوصله تان نباشیدف چرا که سرگرمی های غیر معمول والنسیا حسابی شما را هیجان زده خواهد کرد. اگر باور ندارید که شهر کوچکی مانند والنسیا تا چه اندازه می تواند سرگرم کننده باشد با ایران استرالیا همراه شوید.

خانه گربه copy - سرگرمی های عجیب و غیر معمول شهر والنسیا در اسپانیا

خانه-گربه

گرافیتی در خیابان های ال کارمن | El Carmen street art

یکی از برجسته ترین و منحصر به فرد ترین ویژگی های والنسیا که بخشی از سرگرمی های غیر معمول والنسیا نیز هست، قطعه ای از معماری یا عجایب طبیعی نیستند، بلکه نقاشی های هنری باور نکردنی است که دیوارهای منطقه بوهمیلی ال کارمن را پوشانده است. رنگارنگ و پر جنب و جوش، این نقاشی ها با زحمت های زیادی که توسط هنرمندان محلی با استفاده از وسایل مختلف و طی زمانی طولانی می کشند ترسیم شده است. برخی نقاشی های دیواری به سرعت و مرتبا تغییر می کنند، بعضی دیگر تبدیل به یک بخش طولانی تر از جذابیت این منطقه می شوند. نقاشی های بزرگ را در اطراف Plaça del Tossal و در فضای باز در اطراف Carr d’d’En Gordo، با ساختمان های رها شده، ویران شده ای که با کار هنرمندان محلی خیابانی تزئین شده است، مشاهده کنید.

1726540386f copy - سرگرمی های عجیب و غیر معمول شهر والنسیا در اسپانیا

ال-کارمن

جشن گوجه فرنگی | La Tomatina

اگر شما همیشه می خواستید به مبارزه گوجه فرنگی معروف بروید، زمانش فرا رسیده که شانس خود را در اینجا در والنسیا امتحان کنید. هر سال در پایان ماه اوت، هزاران نفر از بازدیدکنندگان برای شرکت در یکی از جشنواره های معروف عجیب  در جهان باشد که جزو سرگرمی های غیر معمول والنسیا محسوب می شود، به این منطقه می آیند. در حقیقت، این تنها یکی از جشنواره های غیر معمول است که والنسیا برگزار می کند.

بازدید از خانه گربه ها | Visit the House of Cats

یکی دیگر سرگرمی های غیر معمول والنسیا در ال کارمن. در تاریخ کارگر دلموسو در انتهای شمالی شهر قدیمی، به پایین نگاه کنید و نمای یک خانه کوچک که در دیوار آبی قرار گرفته است را ببینید. فقط کمی بالاتر، یک نسخه کلاسیک مینیاتوری از خانه های والنسیا ساخته شده است که با سقف کاشی کاری، چشمه های کوچک و گیاهان گلدانی ساخته شده است. این سازه “Casa del los gatos” (خانه گربه ها) نامیده می شود و مردم محلی دقیقا نمی دانند که دقیقا چرا آن را این جا ساخته اند در میان مردم ایده ای رایج است که می گوید توسط زنی ساخته شد که سال ها همراه با گربه های زیادی در آپارتمانی در همین حوالی زندگی می کرد.

آدرس : Casa del los Gatos, Carrer del Museu, 11, Valencia, Spain

جشن گوجه - سرگرمی های عجیب و غیر معمول شهر والنسیا در اسپانیا

جشن-گوجه

تماشای اژدهای والنسیا | See Valencia’s dragon

دیدن راهبان که هنوز در Colegio del Patriarca (یا Seminario del Corpus Christi) زندگی می کنند و در ورود به کلیسا شما یکی از عجیب ترین دکوراسیون های که تا به حال در ساختمان مذهبی دیده اید را مشاهده می کنید – یک تمساح پر شده با عنوان ” اژدهای پدرسالار “که از ورودی کلیسا در موقعیتی غیر منتظره مراقبت می کند، روی دیوار بر بالای حوض آب مقدس نصب شده است. هیچ کس کاملا نمی داند که چطور آنجا قرار گرفته است، اما احتمالا سوغاتی است از یک سفر قدیمی اسپانیایی ها به پرو آورده شده است و امروز تبدیل به یکی از سرگرمی های غیر معمول والنسیا گشته است.

آدرس: Real Colegio Seminario de Corpus Christi, Carrer de la Nau, 1, València, Spain

دانشمند بشوید

فرقی نمی کند که شما واقعا به علم علاقه دارید یا نه، نمایشگاه های سرگرم کننده و تعاملی موزه علمی والنسیا، بخشی از شهر هنر و علوم است که قطعا توجه شما را جذب خواهند کرد. از انفجارها تا تکنولوژی پیشرفته، لحظه ای خسته کننده در این نمایشگاه  نخواهید داشت. در داخل یک ساختمان مناسب که به نظر می آید از آینده به این جا آمنده این نمایشگا ه برگزار شده است. مجتمع هنر و علوم شهر محل برگزاری رویدادهای مختلفی از جشنواره های موسیقی گرفته تا مسابقه راه رفتن بر روی توپ های بادی درون آب می باشد.

آدرس: Ciudad de las Artes y las Ciencias, Av. del Professor López Piñero, 7, Valencia, Spain

 

Valence Espagne - سرگرمی های عجیب و غیر معمول شهر والنسیا در اسپانیا

موزه-علوم

 

نهار خوردن زیر آب

خوب، نه واقعا، اما این تجربه خیلی نزدیک به تیتر نوشته شده است و یکی از سرگرمی های غیر معمول والنسیا است. آکواریوم شهر والنسیا در موزه هنر و علوم دارای ویژگی های جالبی است، از جمله یک رستوران “زیر آب” که در آن شما می توانید در حالی که هر طرفتان با جانوران عجیب و غریب دریایی احاطه شده است، غذا بخورید. وقتی وارد رستوران می شوید، ماهی های گرمسیری باور نکردنی، stingrays و کوسه ها را در اطراف خود می بینید. هرچند ممکن است برای خوردن غذاهای دریایی کمی احساس ناراحتی بکنید.

باریک ترین ساختمان را ببینید

به نظر می رسد تقریبا هر شهر ادعا می کند که دارای باریک ترین خانه یا ساختمان کشور یا جهان است. شهردار والنسیا مدعی است که این شهر محل قرار داشتن، باریک ترین ساختمان در اسپانیا، و همچنین یکی از باریک ترین ها در جهان است و عمق آن تنها کمی از ورودی آن بزرگتر است. اگرچه نمای آن بسیار کوچک است، در داخل طبقه بالا به ساختمان های مجاور متصل شده است تا آپارتمان هایی با اندازه های نرمال تر داشته باشند. ورودی در حال حاضر بخشی از نوار تپاس لا Estrecha است، که کف اصلی و مجموعه ای از عکس های تاریخی ساختمان را نگهداری می کند.

آدرس: La Estrecha, Plaza Lope de Vega 9, València, Spain

la estrecha - سرگرمی های عجیب و غیر معمول شهر والنسیا در اسپانیا

باریک-ترین

لیلی پوتی شوید

هر کسی داستان سفرهای گالیور را شنیده است، که گالیورغول پیکر توسط مردم لیلی پوت گره خورد و پس از آن از او بالا رفتند. زمین بازی معروف و سورئال پارک گالیور والنسیا با استفاده از مدل غول پیکر گالیور بازسازی شده است.

منبع: theculturetrip.com

 

ویزای توریستی نیوزلند
اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
وقت فوری شینگن از فرانسه
اخذ ویزای توریستی فرانسه 

آخرین مطالب بروز شده

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

01/08/1400 اروپا

در بین ایرانی ها مهاجرت به اسپانیا جز درخواست های پرتقاضا است. شاید یکی از

ادامه مطلب
شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

04/07/1400 آسیا, مجله گردشگری

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟ کار در دبی یکی از روش‌های مهاجرت و زندگی

ادامه مطلب
بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

24/06/1400 سوالات متداول

زمانی که صحبت از بهترین شغل ها برای مهاجرت می شود، می توان از چند

ادامه مطلب

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.