مناسبت ها و رویدادها در روسیه
مناسبت ها و رویدادها در روسیه
می 3, 2018
انگلستان
انگلستان
می 3, 2018
نووسیبیرسک روسیه - شهر نووسیبیرسک روسیه

شهر نووسیبیرسک روسیه

شهر نووسیبیرسک روسیه :

شهر نوسیبیرسک برای همیشه در خاطر کسانی که یبار به آنجا سفر کنند باقی می ماند. این شهر معاصر و به طور همزمان یک شهر راحت و خودمانی است که در سال 2008 سومین شهر پر جاذبه برای تجارت در روسیه بوده است

این شهر سومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو و سن پترزبورک محسوب میشود. این شهر با 1.4 میلیون نفر جمعیت پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر شیبری نیز می باشد. نووسیبیرسک در جنوب شرقی دشت سیبری غربی واقع شده است و مرکز استان نووسیبیریک نامیده میشود.

این شهر در سال 1893 بنیاد شده و تا سال 1925 نیکولایوسک نامیده میشود. آن نام به تزار نیکولاس دوم اشاره داشت. شهر در 1983 پایه گذاری شده است. در محل بعدی یکی از پل های راه آهن سراسری سیبری بر روی رود آن قرار دارد.نام نخستین آن نوونیکلایوسک بود.

گردشگری:

ساختمان تئاتر دولتی باله و اوپرای نووسیبیرسک یکی از جاهای دیدنی این شهر است. این تئاتر که اواسط قرن بیستم ساخته شد، تاکنون بزرگترین ساختمان تئاتری روسیه نیز در نووسیبیرسک قرار داد در حال حاضر، حدود 11000 جانور از بیش از 70 نوع در ان نگهداری میشود. اسامی بیش از 120 نوع از این جانوران وارد کتاب سرخ بینالمللی شده است. در باغ وحش میتوان هم جانوران را تماشا کرد و هم سوار چرخ و فلک شد و اسب سواری کرد. یکی دیگر از جاهای جالب برای گردشگری است. یکی دیگر از جاهای جالب برای گردش باغ نباتات است که در شهرک آکادمی مشهور نووسیبیرسک واقع شده است. هنگام ساخت این شهرک علمی وظیفه اصلی آن بود که تا حداکثر ممکن طبیعت طبیعی آنجا حفظ شود. به این دلیل در محوظه شهر علمی درختان جنگلی زیادی قرا دارند. در آنجا سمپوزیوم و کنفرانس های علمی برگزار میشود. در این شهرک علمی موزه خاصی به نام موزه خورشید وجود داره که بپر از عناصر از قبیل خورشید و اله های یونان به صورت تصاویر و تابلو های مختلف مشاهده می شود. در این موزه میشود عناصری مثل خورشید و نماد خورشید در قوام مختلف مثل مصریان و همچنین هندیان و دیگر جوامع دیده میشود.

این مطلب را از دست ندهید.   روش های تصفیه آب در طبیعت

شهر نووسیبیرسک شهر نووسیبیرسک شهر نووسیبیرسک

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
وقت فوری شینگن از فرانسه
اخذ ویزای توریستی فرانسه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس