معرفی ایرلاین وارش
معرفی ایرلاین وارش
اکتبر 10, 2019
شفق قطبی روسیه
شفق قطبی روسیه
اکتبر 16, 2019
علل ریجکتی ویزا

علل ریجکتی

سلام خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی گروه ایران استرالیا ، همانطور که میدانید و از اسم این پست معلومه ما میخوایم در مورد ” عوامل ریجکتی ویزا ” با شما صحبت کنیم پس با ما همراه باشید تا به تمام موار بپردازیم .

توجه داشته باشید که در این پست ما به صورت کلی عوامل ریجکتی ویزا رو مورد بررسی قرار میدهیم و فقط برای یک مسیر خاص نمی باشد .

عوامل ریجکتی ویزا

عوامل ریجکتی ویزا

امروزه خیلی از افراد پس از اقدام برای ویزا توریستی کشورهای مختلف که مهترین آنها ( استرالیا ، کانادا ، کشور های حوزه شینگن ، انگلیس ، نیوزلند ) اقدام میکنند پس از صرف هزینه های بالا و منتظر ماندن های طولانی با جواب منفی یا ریجکتی و برای بعضی از کشورها ریفیوزی موجه میشوند ، ما در این مقاله قصد داریم تا عوامل ریجکتی ویزا را برای شما بنویسیم تا قبل از اقدام کردن برای ویزا از خطرات پیش روی خود برای ریجکتی با خبر باشید .

مدارک ویزا توریستی

یکی از مهمترین عوال در ریجکتی شما در هنگام اقدام برای ویزای توریستی عدم آگاهی از مدارک مورد نیاز برای هر سفارت می باشد ، به منظور دانستن این موارد بهتر است که وارد سایت سفارت کشور مقصد خود بشید و چک لیست مدارک رو دانلود کنید و تمام موارد آن رو تهیه کنید و در صورت نیاز ترجمه کنید . یا بهترین روش برای دانستن این موارد این است که با مجموعه های گردشگری مورد اطمینان خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که مدارک مورد نیاز رو برای شما ارسال کنند ، ما برای شما عزیزان مدارک مورد نیاز چند کشور مهم که معمولا ایرانی ها به آنها سفر میکنند رو آماد کردیم که می توانید با کلیک کرد روی هر کدام وارد لیست مدارک آن شوید :

مدارک ویزای توریستی استرالیا

مدارک ویزای توریستی کانادا

مدارک ویزای توریستی نیوزلند

مدارک ویزای توریستی انگلیس

مدارک ویزای توریستی شینگن

مدارک مالی

خیلی از افراد پس از اقدام برای ویزای توریستی به دلیل داشتن و یا نداشتن مدارک مالی ریفیوز یا ریجکت میشوند ، همانطور که دقت کردین و خواندین ما گفتیم بعضی ها با داشتن مدارک مالی باز هم ریجکت میشود ، علت آن چیست ؟ در ادامه به این مورد میپردازیم .

این مطلب را از دست ندهید.   روش های مهاجرت به استرالیا

بعضی از افراد با داشتن مدارک مالی زیاد و همچنین سندهای ملکی گردش خوب و …. باز هم ریجکت میشوند ، من این مورد رو در قالب یک مثال برای شما عزیزان باز خواهم کرد .

فرض کنید که شما یک معلم هستین ، پس باید مدارک بانکی و سابقه بیمه شما با نامه اشتغال بکار شما همخوانی داشته باشد ، یعنی چی ؟ یعنی اینکه یک معلم اگر میخواهد گردش حساب چند صد میلیونی و یا چند میلیاری به سفارت اعلام کنید باید منبع تامین این اموال را برای سفارت نیز مشخص کنید ، چرا که افرادی که مدارک مالی شما را بررسی میکنند یا ایرانی هستند و یا به مسائل ایران آشنایی کامل دارند ، پس این مورد را میدانند که یک معلم ایرانی نمی تواند گردش بالایی به سفارت ارائه دهد ، پس بهتر تمام دقت خود را بکار بگیرید و بعد مدارک مالی خود را آماده کنید .

لطفا اگر گردش حسابتان به صورت عادی میباشد از واریز مبالغ زیاد به حسابتان خوددار یکنید ، چرا که عامل بسیاری از ریجکتی ها همین دلیل است .

عوامل ریجکتی ویزا

عوامل ریجکتی ویزا

دعوتنامه

دعوتنامه یکی از آن مواردی است که در بعضی از موارد داشتنش باعث ریجکتی و در بعضی موارد نداشتنش باعث ریجگتی میشود ، در ادامه بطور کامل به این موضوع می پردازیم.

متاسفانه بحث دعوتنامه خیلی داغ شده جدیدا در ایران و خیلی از افراد صرفا با این موضوع که ما برای شما دعوتنامه میگذاریم مبالغ بسیار زیادری رو از افرادی که اطلاعات کمی دارند میگیرند و در نهایت به نتیجه دلخواه هم دست پیدا نمیکنند .

دعوتنامه در واقع یک نامه ( رسمی یا غیر رسمی ) می باشد که برای فرد یا افراد یا گروهی از شخص حقیقی و یا حقوقی برای بازدید ( دیدار اقوام ، شرکت در سمینار و… ) فرستاده میشود .

اگر اقوام درجه یک در کشور مقصد خود دارید حتما باید از او دعوتنامه بگیرید در غیراین صورت بطور حتم شما ریجکت خواهید شد ( پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ) .

اگر فرزند شما در کشور مقصد است

اگر فرزند شما در کشور مقصد است و قصد سفر کردن دارید ، حتما و 100درصد باید از او دعاگر وتنامه بگیرید حتما فرزند شما باید به اقامت موقت رسیده باشد ، اگر با ویزای تحصیلی رفتن و اقامت تحصیلی دارند باز به دعوتنامه نیاز دارید . اگر پناهنده شده باشند باید حتما به اقامت موقت رسیده باشد .

این مطلب را از دست ندهید.   اخذ ویزای توریستی نیوزلند

درصورت نداشتن دعوتنامه در هر یک از موارد بالا ریجکت میشوید .

اگر خواهر یا برادر شما در کشور مقصد است

در این مورد اگر خواهر یا برادر شما ، وضعیت اقامتی مشخصی نداشته باشند ( پناهندگی رفتن و PR هم ندارند ) باید تا زمان سیتیزن شدن آن صبر کنید در غیر این صورت به طور حتم ریجکت خواهید شد . اگر بصورت قانونی در آن کشور اقامت داشته باشند  ( اقامت تحصیلی ، PR (ورود قانونی بدون اعلام پناهندگی) ، سیتیزن) نیاز به دعوتنامه دارید و میتوانید 100% ویزا بگیرید .

درصورت نداشتن دعوتنامه در هر یک از موارد بالا ریجکت میشوید .

اگر دوست یا اقوامی دارید که در مقصد اقامت دارند 

باید توجه کنید که اون شخص حتما باید سیتیزن باشد و شرایط خوبی در کشور مقصد داشته باشد ، باید تمام مالیات های خود را پرداخت کرده باشد ، بدهی به دولت نداشته باشد و یا اگر دارد باید در حال پرداخت باشد . در این صورت می توان از آن دعوتنامه گرفت ، اگر شرایط بالا را نداشته باشد بهتر است اسمی از آن شخص نیاوریم ، البته نباید هم فامیل شما باشد .

درصورت داشتن دعوتنامه نمره مثبت خیلی خوبی و در صورت نداشتن این نوع دعوتنامه چیزی رو از دست ندادین .

دعوتنامه های بیزینسی ، دانشگاهی و …

اگر جز افرادی هستین که دعوتنامه از دانشگاه و یا جاهای دیگر دارید باید بتوانید مدارکی را به سفارت دال بر اینکه شما استحقاق این دعوتنامه را دارید ارائه بدهید . بطور مثال ، اگر از یک شرکت دعوتنامه دارید باید مدارک شغلی ، مدارک بانکی و بیمه شما نشان بدهد که رشته کاری شما با نوع دعوتنامه ارسالی شرکت مدعو ارتباط دارد .

درصورتی که نتوانید این موضوع را اثبات کنید ریجکت خواهید شد . 

توجه داشته باشید که بسیاری از این ریجکتی ها و یا ریفیوزی ها به همین مورد برمیگردنند پس قبل از گرفتن دعوتنامه با یک متخصص حتما مشورت کنید و ازشان بخواهید که شما را راهنمایی کنند .

این مطلب را از دست ندهید.   شرایط اخذ ویزای توریستی ژاپن

سابقه بیمه

سابقه بیمه یکی از موارد مهمی است که معولا باعث ریجکتی افراد میشود ، مهمترین نکته و کلیدی ترین نکته در این جا ، مرتبط بودن سابقه بیمه با نامه اشتغال بکار شما و میزان گردش و تمکن حساب مالی شماست .

دقت داشته باشید که تمام موارد بالا باید با هم همخوانی داشته باشد .

ترجمه مدارک 

تقریبا همه کشورها ترجمه مدارک رو به زبان انگلیسی قبول دارند فقط تفاوت در این مورد است که بعضی از کشور ها مهر ناتی بعضی مهر مترجم بعضی مهر دادگستری و امور خارجه بعضی ترکیبی از موارد بالا را میخواهند ، قبل از ترجمه مدارک با یک کارشناس در این خصوص صحبت کنید .

عوامل ریجکتی ویزا

عوامل ریجکتی ویزا

سابقه سفر

شاید یکی از مهمترین عوامل که بطور متعدد میتوان در ریجکتی های ویزا ها دید همین مورد است ، که شما سابقه سفر خوبی ندارید. این مورد را در قالب یک مثال برای شما توضیح خواهیم داد ( البته برای افرادی که دعوتنامه دارند این مورد بسیار متفاوت است ، برای کسب اطلاعات تماس بگیرید ) ، فرض کنید که قصد شما سفر کردن به اروپاست ، خوب زمانی که میخواهید به اروپا سفر کنید از نظر ویزا آفیسر باید این مورد منطقی بنظر برسد ، اگر دعوتنامه دارید که چه بهتر نیاز به سابقه سفر ندارید اگر بیمه ندارید باید در ابتدا برای سابقه سفر خوبی داشته باشید ، از نظر ویزا آفیسر منطقی باشد یعنی چی ؟ یعنی اینکه اگر شما توریست هستید در ابتدا باید دورو اطراف کشور خورتون رو دیده باشید ( ایران ) باید استانبول ، دبی ، ارمنستان ، گرجستان و… رو دیده باشد و بعد از آن برای دیدن اروپا اقدام کنید ، در واقعیت هم همینطور است . پس اگر میخواهید برای کانادا اقدام کنید باید بتوانید ویزا آفیسر را توجیح کنید که قصد سفر شما فقط توریستی است .

این پست ادامه دارد .

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس