فهرست مطالب

فرم ارزیابی اکسپرس اینتری کانادا

همانطور که میدانید کشور کانادا در بسیاری از بخش های کاری خود به دنبال مهاجر و نیروی کاری متخصص میگردد که از این رو برنامه ی را تحت عنوان برنامه مهاجرتی “ اکسپری اینتری ” معرفی کرده است که این سیستم میتوان گفت یک سیستم شایسته سالاری می باشد به این صورت که ، شما یک فرم تحت عنوان ” فرم ارزیابی اکسپری اینتری کانادا ” که در سایت سفارت کانادا میباشد را پر کرده و میزان امتیاز خود را متوجه میشود و اگر به  عدد مدنظر سفارت کانادا رسیدین به اصطلاح شما از سایت دراپ شده و به شما اقامت کاری یا دائم داده میشود . فرم ارزیابی اکسپرس اینتری کانادا
در این سیستم شما در ابتدا شما باید عوانلی که باعث بالا رفتن امتیاز شما میشوند را بدانید برخی از این عوامل عبارتند از :

بعد از شناسایی این عوامل شما کافیست در سایت ثبت نام خود را انجام بدهید و بعد منتظر جواب سفارت کانادا باشید در صورت پذیرش یک دعوتنامه تحت عنوان دعوتنامه ITA از طرف سفارت کانادا برای شما صادر خواهد شد .

حال ما در این پست ” فرم ارزیابی اکسپری اینتری کانادا ” را که سفارت کانادا به عنوان مرجع اصلی معرفی کرده است را به فارسی ترجمه کرده و در لینک زیر قرارداده ایم .فقط کافیست کلیک کنید .

” فرم ارزیابی اکسپرس اینتری کانادا ” 

همچنین شما میتوانید بری کسب اطلاعات بیشتر به پست ” اکسپرس اینتری کانادا 2021 ” مراجعه کنید . همچنین شما میتوانید بری کسب اطلاعات بیشتر به پست ” اکسپرس اینتری کانادا 2021 ” مراجعه کنید .

” فرم ارزیابی اکسپرس اینتری کانادا ” 

 

[layerslider id=”3″]

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید