فهرست مطالب

فعالیت مجدد مرکز درخواست ویزای فرانسه

با سلام خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی ، خوب امروز هم میخوام توی پست فعالیت مجدد مرکز درخواست ویزای فرانسه این خبر خوش رو به شما بدم که سفارت این کشور در ایران مجدد بازگشایی شده و شما عزیزان میتوانید برای بخش روادید این سفارت ارائه مدارک و درخواست بکنید ، همونطور که میدونید کشور فرانسه جزء اتحادیه اروپا و شینگن می باشد و نیاز هست که قبل از درخواست برای ویزای فرانسه مدارکی رو داشته باشید ، لازم به ذکر است که در حال حاضر این درخواست فقط برای افرادی خاص است که در ادا ه پست فعالیت مجدد مرکز درخواست ویزا میتوانید آن را مطاله کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر من توصیه میکنم مطلب ” طریقه دریافت ویزای توریستی فرانسه ” رو هم مطالعه کنید.
از اینکه با گروه ایران استرالیا همرا هستید بسیار متشکر هستیم .  اخذ ویزای توریستی فرانسه ویزای توری ستی 

ویزای فرانسه - فعالیت مجدد مرکز درخواست ویزای فرانسه

ویزای توریستی فرانسه

فعالیت مجدد مرکز درخواست ویزایدر تهران شینگن

از 21 ماه ژوئن2020 ، مرکز درخواست ویزای فرانسه در تهران با پذیرش درخواست های ویزای بلندمدت دانشجویی و فرصت مطالعاتی، در روز های یکشنبه و سه شنبه، از ساعت 8 صبح الی 14 بعد از ظهر، بخشی از فعالیت خود را از سر می گیرد اخذ ویزای توریستی فرانسه ویزای توریستی 

در راستای اقدامات احتیاطی و حفظ سلامت متقاضیان، ممکن است هنگام مراجعه به مرکز درخواست ویزا سنجش دمای بدن و استفاده از ماسک و دستکش الزامی باشد. متقاضیان دارای علائم بیماری کووید 19، از جمله تب، سرفه و مشکلات تنفسی، می توانند وقت خود را به روز دیگری تغییر دهند.
با سپاس از درک شما اروپا وی زای توریستی 

منبع : VFS Fr

نویسنده : احسان سیاف زاده

 

ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور
تحصیل در قبرس

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید