فهرست مطالب

لیست کشورهای سبز اروپا

سلام خدمت شما دوستان و همراهان چاوش جهان سیر امروز قصد داریم تا لیست کشورهای سبز اتحادیه اروپا را در پست ” لیست کشورهای سبز اروپا ” به شما عزیزان معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید تا باهم این لیست رو مرور کنیم.
این پست در تاریخ 5 تیرماه 1400 نوشته شده است پس در روزهای آتی امکان تغییراتی می باشد.

لیست کشورهای سبز اروپا

همانطور که میدانید الان مدت 1 سال کمی بیشتر می باشد که خیلی از کشورهای اتحادیه اروپا به دلیل همه گیری ویروس کرونا تعییراتی را برای ورود و خروج به کشوررشان گذاشته اند ولی با شروع واکسیناسیون در بسیاری از کشورهای این محدودیت ها کاهش یافته است و تغییراتی پیدا کرده است. لیست کشوهای سبز اروپا عبارتند از :
کشورهای سبز اتحادیه اروپا / منطقه شینگن: بلژیک ، بلغارستان ، قبرس ، فرانسه ، یونان ، ایتالیا ، کرواسی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، لهستان ، رومانی ، سوئیس ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد ، چک ، آلمان و اتریش.

توجه کنید در کنار لیست زرد اتحادیه اروپا لیست دیگری تغریف شده است به اسم لیست زرد کشورهای اروپا که کشورهای ان عبارتند از :
کشورهای اروپایی / منطقه شینگن: آندورا ، لیختن اشتاین ، موناکو ، پرتغال (به استثنای مادیرا) ، سان مارینو ، اسپانیا (به استثنای مناطق سبز) و ایالت واتیکان.

سخن آخر

ما هر روز سعی بر این داریم تا به روز ترین اطلاعات درباره قوانین جدید، اطلاعیه های سفارت ها و… را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا از روند باز شدن مرزهای اتحادیه اروپا با خبر باشید. به امید روزی که این ویروس از دنیا پاک بشود، ممنون که تا انتهای پست ” ورود به یونان با داشتن PCR ” ممنون که با چاوش جهان سیر همراه بودید. منبع این پست ” برای ورود به منبع کلیک کنید ” .

ارتباط با ما

برای کسا اطلاعات بیشتر درباره پست ” لیست کشورهای سبز اروپا ” میتوانید با تیم چاوش جهان سیر از ۲ طریق امکان پذیر خواهد بود:

۱- تماس تلفنی موجو در ارتباط با ما 

۲- تعیین وقت مشاوره تلفنی و رزرو وقت به صوت انتخاب دقیق کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید