ویزای کانادا برای خواهر
ویزای کانادا برای خواهر
ژانویه 7, 2019
بسته شدن سفارت استرالیا
بسته شدن سفارت استرالیا
فوریه 4, 2019
مدت زمان جواب سفارت کانادا

مدت زمان جواب کانادا

مدت زمان جواب سفارت کانادا

همانطور که میدانید در چندین سال گذشته کانادا برای افراد ایرانی که در خواست ویزای توریستی کانادا را میدهند ویزای توریستی 5 ساله یا به عبارت دیگر ویزای توریستی مالتی کانادا را میدهد یکی از سوالاتی که افراد مختلف با ما تماس میگیرند و سوال دارند این است که مدت زمان جواب سفارت کانادا چقدر است ، ما در ادامه به این سوال پاسخ میدهیم ، با ما همراه باشید .

برای اخذ ویزای توریستی کانادا مراحلی را باید طی کنید .

در ابتدا بعد از تکمیل مدارم خود باید وارد سایت سفارت کانادا بشوید و تمام مدارک خود را به صورت آنلاین آپلود و پرداختی سفارت را انجام داده و برگه ی بایومتریک خود را دریافت کنید و تا 1 ماه بعد از آن وارد یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا بشوید و انگشت نگاری شوید و در انتها منتظر جواب سفارت باشید .

مدت زمان جواب سفارت کانادا :

مدت زمان جواب سفارت کانادا  معمولا باید 1 ماه طول بکشید ولی این عدد  همیشه ثابت نیست و در موارد مختلف زمان بیشتری طول میکشد .

طی تجربه ی بدست آمده برای ما هر چقدر زمان بیشتری بگذرد امکان مثبت بودن جواب ویزا بیشتر است .

در بعضی از موارد که مدت زمان جواب سفارت کانادا بیشتر میشود ( معمولا برای آقایان که شغل دولتی داشتن یا دارن اتفاق میوفتد ) به بک گراند چک میروید ، یعنی سفارت کانادا شروع میکند درباره شخص درخواست دهنده تحقیقات کردن . که ممکن است تا 3 ماه هم طول بکشد .

سفارت کانادا به خانم های مجرد و یا مطلقه خیلی زودتر جواب میدهد .

این مطلب را از دست ندهید.   پرداخت سفارت کانادا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس