انگشت نگاری کانادا
انگشت نگاری کانادا در تانزانیا
مارس 8, 2018
انگشت نگاری کانادا
انگشت نگاری کانادا در تونس
مارس 10, 2018
انگشت نگاری کانادا

آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا در ترکیه

دوستانی که بعد از درخواست ویزای توریستی کانادا موفق به اخذ برگه ی بایومتریک سفارت کانادا شدند ، یعنی نامه ی که به شما اجازه میدهد تا 1 ماه بعد از تاریخ نامه بایومتریک به یکی از مراکز انگشت نگاری کانادارفته و انگشت نگاری شوند .

مراکز VAC یا VFS در ترکیه به ترتیب زیر می باشند :

شما اگر قصد سفر به ترکیه را دارید فقط باید به استانبول و آنکارا بروید .

آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا ( VAC یا VFS ) در استانبول و آنکارا :

 

مرکز انگشت نگاری کانادا در ترکیه ، استانبول و آنکارا کلیک کنید.

روزهای تعطیل سفارت کانادا در ترکیه :

DATE DAY HOLIDAYS  2018
01 January Monday New Year’s Day
19 February Monday Family Day
02 April Monday Easter Monday
23 April Monday National Sovereignty and Children’s Day
01 May Tuesday Labor and Solidarity Day
21 May Monday Victoria Day
14 June Thursday Ramadan Eve
15 June Friday 1st Day of Ramadan
20 August Monday Feast of Sacrifice Eve
21,22,23,24 August Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday 1st, 2nd, 3rd and 4th days of the Feast of Sacrifice
30 August Thursday Victory Day
08 October Monday Thanksgiving
29 October Monday Republic Day
12 November Monday Remembrance Day
25 December Tuesday Christmas Day
26 December Wednesday Boxing Day
ANKARA

Address:
Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı no : 154 (next to TEB Bank)
Çankaya / Ankara, Turkey

Hours of Operation: 
CVAC Opening time: 08:30 – 16:30
Application and Passport Submission: 08:30-15:30
Passport Collection: 13:30 – 16:30

LOCATION MAP
ISTANBUL

Address:
Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Harbiye (opposite of Military Museum)
Sisli /, Istanbul, Turkey

Hours of Operation: 
CVAC Opening time: 08:30 – 16:30
Application and Passport Submission: 08:30-15:30
Passport Collection: 14:30 – 16:30

LOCATION MAP
آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا در ترکیهآدرس مراکز انگشت نگاری کانادا در ترکیهآدرس مراکز انگشت نگاری کانادا در ترکیه
این مطلب را از دست ندهید.   آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا در ایتالیا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس