فهرست مطالب

نگشت نگاری کانادا در سریلانکا

انگشت نگاری کانادا در سریلانکا

آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا در سریلانکا

دوستانی که بعد از درخواست ویزای توریستی کانادا موفق به اخذ برگه ی بایومتریک سفارت کانادا شدند ، یعنی نامه ی که به شما اجازه میدهد تا 1 ماه بعد از تاریخ نامه بایومتریک به یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا رفته و انگشت نگاری شوند و بعد از انگشت نگاری در دفاتر VFS GLOBAL باید پاسپورت خودتون رو تحویل بگیرید و به کشور بارگردید و حدودا بین 1 تا 3 ماه منتظر ایمیلی باشد که از طرف سفارت کانادا برای شما ارسال میشود ، بعد از دریافت ایمیل از طرف سفارت ، در صورت گرند شدن ویزای شما باید به همان کشوری که انگشت نگاری شده اید بروید تا لیبل در پاسپورت شما زده شود ، یا اگر مایل به سفر با اون شهر که انگشت نگاری شده اید بروید نداشته باشید باید پاسپورت خود را توسط یکی از مراکز رسمی برای سفات ارسال کنید تا لیبل زده شود که پرسه ی این موضوع 1 هفته تا 10 روز کاری می باشد .

مراکز VAC یا VFS در سریلانکا به ترتیب زیر می باشند :

شما اگر قصد سفر به سریلانکا را دارید فقط باید به کلمبو بروید .

آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا ( VAC یا VFS ) در کلمبو :

مرکز انگشت نگاری کانادا در تایلند ، بانکوک کلیک کنید.

 

همچنین توجه داشته باشین که سفارت سریلانکا برای انگشت نگاری کانادا در روز های زیر تعطیل می باشد :

روزهای تعطیلی سفارت کانادا در سریلانکا به شرح زیر می باشند :

The Canada Visa Application Center in Sri Lanka will be closed on the following public holidays in 2018:

DATE DAY HOLIDAYS 2018
1 January Monday New Year’s Day (in lieu)
5 February Monday National Day (in lieu of)
2 April Monday Easter Monday
13 April Friday       Day prior to Sinhala and Tamil New Year Day
21 May Monday Victoria Day
15 June Friday Idul fitr
3 September Monday Labour Day
8 October Monday Thanksgiving Day
12 November Monday Remembrance Day (in lieu of)
25 December Tuesday Christmas Day
26 December Wednesday Boxing Day

آخرین مطالب بروز شده

همین امروز با ما در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آسیااروپاآفریقاآمریکا