انگشت نگاری کانادا
مراکز انگشت نگاری کانادا در کنگو
مارس 10, 2018
انگشت نگاری کانادا
انگشت نگاری کانادا در رومانی
مارس 10, 2018
انگشت نگاری کانادا

انگشت نگاری کانادا در چین

آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا در چین

دوستانی که بعد از درخواست ویزای توریستی کانادا موفق به اخذ برگه ی بایومتریک سفارت کانادا شدند ، یعنی نامه ی که به شما اجازه میدهد تا 1 ماه بعد از تاریخ نامه بایومتریک به یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا رفته و انگشت نگاری شوند .

مراکز VAC یا VFS در چین به ترتیب زیر می باشند :

شما اگر قصد سفر به چین را دارید فقط باید به پکن ، شانگهای ، گوانژو ، چونگ کینگ بروید .
آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا ( VAC یا VFS ) در پکن ، شانگهای ، گوانژو ، چونگ کینگ :

بر روی دکمه ی قرمز کلیک کنید :

انگشت نگاری کانادا در چین انگشت نگاری کانادا در چین

همچنین توجه داشته باشین که سفارت چین برای انگشت نگاری کانادا در روز های زیر تعطیل می باشد :

روزهای تعطیلی سفارت کانادا در چین به شرح زیر می باشند :

DATE DAY HOLIDAYS 2018
01 January Monday New Year’s Day
15 February Thursday Spring Festival
16 February Friday Spring Festival
02 April Monday Easter Monday
01 May Tuesday Labour Day
02 July Monday Canada Day
01 October Monday China National Day
02 October Tuesday China National Day
12 November Monday Remembrance Day
25 December Tuesday Christmas Day
26 December Wednesday Boxing Day

The Canada Visa application centre will close for business on the following public holidays in 2019:

1 دیدگاه

  1. furtdsolinopv گفت:

    Thanks for the sensible critique. Me & my neighbor were just preparing to do a little research on this. We got a grab a book from our local library but I think I learned more from this post. I’m very glad to see such fantastic information being shared freely out there.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس