کانال های آب جیزا | The Water Canals Of Giza
۷ کشف جدید از مصر باستان که دنیا را تکان داد+ تصویر
مارس 12, 2018
انگشت نگاری کانادا در سریلانکا
مراکز انگشت نگاری کانادا در ساحل عاج
مارس 13, 2018
انگشت نگاری کانادا در سریلانکا

انگشت نگاری کانادا در سریلانکا

انگشت نگاری کانادا در ژاپن

آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا در ژاپن

دوستانی که بعد از درخواست ویزای توریستی کانادا موفق به اخذ برگه ی بایومتریک سفارت کانادا شدند ، یعنی نامه ی که به شما اجازه میدهد تا 1 ماه بعد از تاریخ نامه بایومتریک به یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا رفته و انگشت نگاری شوند و بعد از انگشت نگاری در دفاتر VFS GLOBAL باید پاسپورت خودتون رو تحویل بگیرید و به کشور بارگردید و حدودا بین 1 تا 3 ماه منتظر ایمیلی باشد که از طرف سفارت کانادا برای شما ارسال میشود ، بعد از دریافت ایمیل از طرف سفارت ، در صورت گرند شدن ویزای شما باید به همان کشوری که انگشت نگاری شده اید بروید تا لیبل در پاسپورت شما زده شود ، یا اگر مایل به سفر با اون شهر که انگشت نگاری شده اید بروید نداشته باشید باید پاسپورت خود را توسط یکی از مراکز رسمی برای سفات ارسال کنید تا لیبل زده شود که پرسه ی این موضوع 1 هفته تا 10 روز کاری می باشد .

مراکز VAC یا VFS در ژاپن به ترتیب زیر می باشند :

شما اگر قصد سفر به ژاپن را دارید فقط باید به توکیو بروید .

آدرس مراکز انگشت نگاری کانادا ( VAC یا VFS ) در توکیو :

مرکز انگشت نگاری کانادا در تایلند ، بانکوک کلیک کنید.

 

همچنین توجه داشته باشین که سفارت ژاپن برای انگشت نگاری کانادا در روز های زیر تعطیل می باشد :

روزهای تعطیلی سفارت کانادا در ژاپن به شرح زیر می باشند :

DATE DAY HOLIDAYS 2018
1 January Monday New Year
8 January Monday Coming of Age day
12 February Monday Substitute holiday of National Foundation Day
21 March Wednesday Spring Equinox Day
30 April Monday Substitute holiday of Showa day
3 May Thursday Constitution day
4 May Friday Green day
16 July Monday Marine Day
17 September Monday Respect-for-the Aged Day
24 September Monday Substitute holiday of Autumnal Equinox Day
8 October Monday Sports Day
23 November Friday Labor Thanksgiving Day
24 December Monday Substitute holiday of
Emperor’s birthday holiday
این مطلب را از دست ندهید.   مراکز انگشت نگاری کانادا در آرژانتین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس