فهرست مطالب

میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن

یکی از مهمترین قسمت ها برای اخذ ویزای شینگن داشتن سند ملکی هست حالا توی این قسمت 2 سوال مهم پرسیده میشود ” میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن ” و ” ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد ” ما در ادامه این پست شما رو راهنمایی میکنیم .

برای ارزش سند مکلی برای اخذ ویزای شینگن حداقل و حداکثری تعیین نشده است ، ما معمولا تاکید بر این موضوع داریم که سند 6 دانگ به سفارت ترائه شود.

همانطور که میدانید سند ملکی در مدارک ارائه به سفارت از سمت خود سفارتحانه های شینگن الزامی نمی باشد و به اصطلاح مدارک آپشنال گفته میشود ، ولی بهتر است که سند ملکی داشته باشید ، همانطور که در پست های قبل گفت شد ، ویزا آفیسر ( افسر بررسی مدارک شما ) باید خیالش راحت بشود که شما توانایی پرداخت تمام هزینه های سفر خود هستین و از نظر مالی توانایی بالا و خوبی دارین که یکی از این موارد داشتن سند ملکی 6 دانگ است که به صورت تک برپ یا دفترچه است ( قولنامه و مبایعه نامه نباشد بهتر است ، البته تحت شرایط خاص امکن استفاده شدن دارد ) ، این مورد ” میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن ” و ” ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد ” فقط و فقط شانس ویزا شدن شما را بالاتر میبرند .

پس تا الان متوجه شدیم که میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن چقدر است حال به مورد ” ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد ” خوب همانطور که میدانیم هر چقدر که شما از نظر مالی شرایط خوبی داشته باشید احتمال شانس ویزا شدن شما بیشتر میشود پس داشتن سند ملکی های متعدد و با ارزش بالا میتواند درصد شانس ویزا شدن شما را بالاتر ببرد ( فقط این امر را توجه داشته باشید که ارائه یک سند هرچند ارزش کم ، بهتر از ارائه ندادن سند ملکی است )

ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد

در حالت کلی باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که ، تما مواردی نظری ، سابقه بیمه ، تمکن مالی ، نامه اشتعال بکار ، سند ملکی  و…. همه و همه بر این موضوع تاکید خواهند داشت که شما قصد بازگشت از سفر خودتون رو دارید و بعد از پایان دوره ویزا به کشور خود یعنی ایران باز خواهید گشت . پس بهتره به تمام جزئیاتی که لازم هست توجهات لازم رو داشته باشید و در آن ها کوتاهی نکنید . ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد

گروه ایران استرالیا با داشتن کادری مجرب در تکمیل این موارک شما را راهنمایی خواهند کرد .

 

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید