تمکن مالی بری ارائه به سفارتخانه ها
تمکن مالی بری ارائه به سفارتخانه ها
آوریل 9, 2020
انواع ویزای شینگن چه فرقی با هم دارند
انواع ویزای شینگن چه فرقی با هم دارند
آوریل 11, 2020
میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزا شیگن

میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزا شیگن

یکی از مهمترین قسمت ها برای اخذ ویزای شینگن داشتن سند ملکی هست حالا توی این قسمت 2 سوال مهم پرسیده میشود ” میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن ” و ” ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد ” ما در ادامه این پست شما رو راهنمایی میکنیم .

برای ارزش سند مکلی برای اخذ ویزای شینگن حداقل و حداکثری تعیین نشده است ، ما معمولا تاکید بر این موضوع داریم که سند 6 دانگ به سفارت ترائه شود.

همانطور که میدانید سند ملکی در مدارک ارائه به سفارت از سمت خود سفارتحانه های شینگن الزامی نمی باشد و به اصطلاح مدارک آپشنال گفته میشود ، ولی بهتر است که سند ملکی داشته باشید ، همانطور که در پست های قبل گفت شد ، ویزا آفیسر ( افسر بررسی مدارک شما ) باید خیالش راحت بشود که شما توانایی پرداخت تمام هزینه های سفر خود هستین و از نظر مالی توانایی بالا و خوبی دارین که یکی از این موارد داشتن سند ملکی 6 دانگ است که به صورت تک برپ یا دفترچه است ( قولنامه و مبایعه نامه نباشد بهتر است ، البته تحت شرایط خاص امکن استفاده شدن دارد ) ، این مورد ” میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن ” و ” ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد ” فقط و فقط شانس ویزا شدن شما را بالاتر میبرند .

پس تا الان متوجه شدیم که میزان اهمیت داشتن سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن چقدر است حال به مورد ” ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد ” خوب همانطور که میدانیم هر چقدر که شما از نظر مالی شرایط خوبی داشته باشید احتمال شانس ویزا شدن شما بیشتر میشود پس داشتن سند ملکی های متعدد و با ارزش بالا میتواند درصد شانس ویزا شدن شما را بالاتر ببرد ( فقط این امر را توجه داشته باشید که ارائه یک سند هرچند ارزش کم ، بهتر از ارائه ندادن سند ملکی است )

این مطلب را از دست ندهید.   ویزای توریستی چیست؟

ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد

در حالت کلی باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که ، تما مواردی نظری ، سابقه بیمه ، تمکن مالی ، نامه اشتعال بکار ، سند ملکی  و…. همه و همه بر این موضوع تاکید خواهند داشت که شما قصد بازگشت از سفر خودتون رو دارید و بعد از پایان دوره ویزا به کشور خود یعنی ایران باز خواهید گشت . پس بهتره به تمام جزئیاتی که لازم هست توجهات لازم رو داشته باشید و در آن ها کوتاهی نکنید . ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن چقدر باید باشد

گروه ایران استرالیا با داشتن کادری مجرب در تکمیل این موارک شما را راهنمایی خواهند کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس