فهرست مطالب

ویزای توریستی انگلستان تضمینی

سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان گرامی چاوش جهان سیر ، من امروز میخوام درباره موضوع ” ویزای توریستی انگلستان تضمینی ” با شما صحبت کنم و یکسری اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار بدهم وبررسی بکنیم ببینیم این امر تا چه اندازه میتواند حقیقت داشته باشد.
شما عزیزان میتوانید برای سب اطلاعات بیشتر به قسمت سوم پادکست ما که در اپ های Castbox ، Apple Podcast و باقی پلت فرم های پادکست قرار دارد گوش بدهید و اطلاعات دقیق تری رو بدست بیارید.
تا انتهای پست با من همراه باشید:

مقدمه

همانطور که میدانید کشور انگلیس جزء اون دسته از کشورها است که برای ما ایرانی ها قوانین ورود و خروج خاصی دارد به این ترتیب که شما برای ورود به این کشور با توجه به نوع درخواست شما ( ویزای توریستی انگلیس ، ویزای تحصیلی انگلیس و… ) باید درخواست ویزا بدهید پس بهتر است قبل از اقدام کردن هدف سفر خود را مشخص کنید و درباره انواع ویزای انگلیس هم مطالعاتی داشته باشید ، این قوانین در دوران کرونا تغییراتی داشته اند که باید در این موارد هم مطالعاتی داشته باشید.
کشور انگلیس در قاره اروپا واقع شده است و دارای انواع ویزا های توریستی از حداقل 6 ماه تا 10 سال به صورت مالتی می باشد و شمما با توجه به نیاز خوود باید برای این ویزا درخواست بدهید .

ویزای توریستی انگلیس

ویزای وریستی انگلیس جزء آن دسته از ویزا ها میباشد که به دلیل مالتی بودن آن مجبوبیت زیادی بین افراد مختلف دنیا دارد مخصوصا برای افراد ایرانی، شما برای درخواست این ویزا باید مواردی را بررسی کنید تا امکان ویزا شدن شما به حداکثر برسد. از نظر تئوری ریاضی هر فرد با هر سطح میتوانید برای ویزای توریستی این کشور اقدام کند و شانس آن هم 50 درصد خواهد بود ، چرا که یا ویزا میشود یا ویزا نمیشود ولی باید دقت داشته باشیم که موارد بسیار زیادی در بالا رفتن این موضوع مهم هستند و میتوانند باعث بشوند که درصد شانس ویزا شدن شما بالاتر برود که آن موارد را با هم بررسی میکنیم:

مدارک مالی : در حالت کلی باید دقت داشته باشید که مدارک مالی جزء مهم ترین مدارک برای شما به حساب می آیند ، بر خلاف باقی کشورهای اتحادیه اروپا که فقط تعداد تراکنش مالی برای آنها ( به صورت تئوری ) مهم است کشور انگلستان مرتب بودن و منطقی بودن این اعداد و ارقام مهم است ، یعنی اگر شما دارای شغلی مانند کارخانه دار هستید که کارخانه شما هم فعال هست ، گردش حساب شما هم مانند یک کارخانه دار باشد ، و همچنین میزان مالیاتی که پرداخت میکنید و سایر موارد که در صورت نیاز میتوانید از مشاوره تخصصی ما بهره بگیرید فقط کافی است روی تماس با ما کلیک کنید .
علاوه بر این مدارک مالی نشان دهنده این می باشد که شما اگر برحسب اتفاقی دچار مشکلی در کشور انگلیس شدید بتوانید از پس هزینه های پزشکی بربیایید ( همانطور که میدانید شما حتی با داشتن بیمه نامه معتبر ، در کشور مقصد شما هزینه ها را پرداخت میکنید سپس بعد از بازگشت به کشور خود، طرف قرارداد بیمه مبلغ شما را عودت میدهد ).

مدارک هویتی : مدارک هویتی دارای مدارکی مانند ( شناسنامه، کارت ملی و… ) می باشد که نیازی به معرفی و یا تعریف ندارد و شما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی انگلیس فقط کافیست کلیک کنید

مدارک شغلی : جزء مهمترین و حساس ترین مدارک شما می باشند زیرا این مدارک نشان دهنده آن است که شما چقد درآمد دارید ، چقد مالیات باید پرداخت کنید و… در واقع مدارک شغلی مهر تاییدی بر روی مدارک مالی شما خواهند بود .

در ادامه پست ویزای توریستی انگلستان تضمینی به شوه های موجود بیان این مطلب می پردازیم.

دقت داشته باشید که اگر دارای 2 شغل هستید باید گردش حساب شما با مدارک ارائه شده شغلی شما همسو باشید در غیر این صورت شما ریفیوض خواهید شد . ( برای کسب اطلاعات دقیق تر تماس بگیرید ) 

12 - ویزای توریستی انگلستان تضمینی

ویزای توریستی انگلستان تضمینی

ویزای توریستی انگلستان تضمینی

اگر شما عبارت ” ویزای توریستی انگلستان تضمینی ” یا نظری این عبارت را در گوگل سرچ کنید نتیجه های مختلفی رو میبینید که برای شما ظاهر میشه و وقتی وارد سایت های مختلف میشید اطلاعات مختلفی رو میبینید، اگر هم تماس بگیرید کلا 2 دسته اطلاعات و افراد رو به رو میشوید که در ادامه پست ” ویزای توریستی انگلستان تضمینی ” به آن میپردازیم و به شرح ذیل می باشند

دسته اول : دسته اول افراد هستند که به شدت اصرار دارند که افرادی را در سفارت دارند و یا کارگزار مستقیم دارند و در قبال گرفتن پول زیاد میتونن ویزای شما را به اصطلاح خودشون در بیارند که 150 درصد دروغ محض هست. فقط کافیه که یکم منطقی با این موضوع برخورد کنید ، چرا یک شخصی که توی سفارت انگلیس مشغول کار هست و به حقوق رو به صورت ارز داره دریافت میکنه و اقامت اون کشور رو هم داره باید در قبال مبلغی کمی مثلا 10.000 پوند تمام موقعیت شغلی و اعتبار و آبروی خودش رو به خطر بی اندازه و یا مثلا ما برای شما خودمون دعوتنامه میذاریم ( که توی قسمت سوم پادکست مفصل درباره این موضوعات صحبت کردیم حتما گوش بدید یا اینکه میتوانید به انواع پست انواع دعوتنامه رو مطالعه کنید ). توی این دسته معمولا کل یا درصدی از پول شا ( حدود 10 تا 20 درصد ) پول شما هم از بین میرود و باقی پول به شما عودت داده خواهد شد. ( یه توضیح مختصر : فرض کنید شما مبلغ 5000 پوند به شخصی برای این موضوع پول دادی ، این شخص بعد از 6 ماه به شما میگه که ویزا نشدین و ریجکت شدین، چه اتفاقی افتاده تا الان : پول شما مثل یه پول قرض الحسنه درست این شخص بوده و در بهترین حالت سود این پول رو از بانک گفته و موقع عودت مبلغ 500 دلار شما را هم کم میکنند و مبلغ 4500 پوند به شما میدهد. )
معمولا این نوع آگهی ها توی سایت Di و یا توی اینستاگرام خیلی زیاد دیده میشه ( که ای کاش یکم نظارت روی این موارد بیشتر بشه ).

دسته دوم : این افراد از روش کارشون به شما هی توضیحی نمیدن، کل مبلغ پول رو در ابتدا از شما میگیرن، با شما قرارداد میبندن و همه کارهای شما رو نیز انجام میدهند، فقط موردی که هست این موضوع تضمینی چی هست که به شما گفته شده است، چه کاری برای شما انجام می دهند و… ، دقت کنید که شما در ابتدای کار کل مبلغ را پرداخت کرده اید، این پول مانند یک مبلغ قرض الحسنه هست. خیلی از این افراد باز هم در این روش مقداری از پول شما را کم میکنند و باقی پول را به شما عودت میدهند ( دستمزد اینجا گرفته میشود ) ، یا اگر به شما کل پول را عودت بدهند باز دستمزد خود را از آن خواب پولی که شما به آنها پرداخت کرده اید بدست آورده اند و البته از سود های جانبی هم نمیتوان گذشت. پس در واقع این افراد یا اشخاص یا شرکت ها پول شما را تضمین کار شما قرار میدن .

توضیح کوتاه برای روشن شدن موضوع : متا همه این صحبت ها به این دلیل انجام میشود که از شما دستمز برای انجام کاری گرفته شود، متاسفانه خیلی از افراد این دید را دارند که اگر ما اقدام کردیم و ویزا نشدیم چرا باید به شما پول بدیم ، خوب چرا نباید پول بدین ؟ کار خدمات یعنی همین، افراد و یا اشخاص در قبال خدماتی که به شما میدن مبلغی رو از شما درخواست میکنن و باید ما به این آگاهی برسیم که برای انجام هر کاری مبلغ آن باید پرداخت بشود، این سوال بسیار سوال زننده ای است که مگر شما چیکار کردین که پول میگیرین من که ویزا نشدم، ما دقیقا به شما خدمات میفروشیم و خدمات هم تعریفش همین است. اگر دقت بکنیم متوجه میشوید که اگر شما نتوانسته اید که ویزا بگیرید دقیقا کنسولگری و سفارت برای چی از شما پول رفته ، خوب پول شما رو عودت بدن.. پس در کل این حرف غلط است که اگر ویزا نشدیم پول رو باید برگردونید و امیدوار هستم که به یک آگاهی جمعی در این باره برسیم.
دقیقا همین موضوع است که باعث بوجود آمدن دسته اول و دوم میشود و افراد و اشخاصی را بوجود می آوریم که حرفی را بزنند که به دل آدم بشینه و به هر کلک که هست از شما پول بگیرن.

 

ویزای توریستی انگلستان تضمینی - ویزای توریستی انگلستان تضمینی

ویزای توریستی انگلستان تضمینی

نتیجه گیری

متاسفانه باید عرض کنم چیزی به عنوان ویزای تضمینی وجود ندارد و باید با این واقعیت اگر درخواست دهنده این ویزا هستید رو به رو بشوید که هیچ تضمینی برای این ویزا وجود ندارد و بهتره کمی منطقی باشیم . بهتره با مجموعه هایی کار بکنید که در همان ابتدا به شما عرض میکنن که هیچ تضمینی وجود ندارد و ما هم هیچ تضمینی نمیکنیم و فقط تمام تلاش خودمان را میکنیم که درصد ویزا شدن شما بالا برود و بابت این موضوع چند میلیون از شما میگیریم.
ما توصیه میکنیم که با افرادی کار بکنید که خدمات بهتری به شما میدهند، ما در این باره به موضوعات مختلفی فکر کرده ایم تا این ضرر را برای شما به حداقل برسانیم که شامل کنسلی قرارداد برای شما که درخواست میدهد و یا تغییر مسیر و اقدام مجدد می باشد، به مطالب ادامه توجه کنید:

کنسلی قرارداد

درصورت بروز هرگونه مشکلی که فرد درخواست دهنده مایل به کنسل کردن درخواست ویزا باشد، این امر به شرح ذیل امکان پذیر خواهد بود :

فرد متقاضی باید به تعداد نفراتی که خود قرارداد بسته است ( فرض مثل یک خانواده ۳ نفره )،  ابتدا دلیل انصراف خود را به مدیریت مجموعه و کارشناس ویزای خود در میان میگذارد ، سپس درخواست خود را کتی اعلام میکند ، پس از ذشت ۳ روز کاری و تایید مدیریت مجموعه ، مسافر باید ۳ نفر مسافر به جای خود معرفی کند و پس از قرارداد بستن حانواده جدید و دریافت مبلغ ، مبلغ شخص درخواست دهنده طی ۱ هفته کاری به حسابشان واریز میگردد .

توجه داشته باشد تا زمانی با درخواست کنسلی شما موافقت میشود که مدارک شما مورد ترجمه قرار نگرفته باشد . در صورت ترجمه و برگشتن مدارک شما از دارالترجمه کل مبلغ شما سوخت خواهد شد و هیچ مبلغی به حساب شما عودت داده نخواهد شد .

اقدام مجدد یا تغییر مقصد

اقدام مجدد تا ۳ مرتبه بعد از ریجکتی اول برای شخص و اشخاصی که قرارداد را بسته هستند به صورت رایگان انجام خواهد شد و افراد موظف هستند مبلغ ورود سفارت و یا در صئرت نیاز ترجمه مجدد مدارک یا اضافه شدن مدارک جدید را به مجموعه پرداخت نماییند.

در این بین مسافرین میتوانند بدون افزایش نرخ طبق جدول تعرفه های نرخی ما مقصد خود را تعویض نمایند. توجه داشته باشد تا زمانی با درخواست تغییر مقصد شما موافقت میشود که مدارک شما مورد ترجمه قرار نگرفته باشد . در صورت ترجمه و برگشتن مدارک شما از دارالترجمه امکان تغییر مقصد وجود نخواهد داشت مگر با تایید مدیریت مجموعه.

ارتباط با ما

ارتباط با تیم چاوش جهان سیر از ۲ طریق امکان پذیر خواهد بود

۱- تماس تلفنی موجو در ارتباط با ما 

۲- تعیین وقت مشاوره تلفنی و رزرو وقت به صورت انتخاب دقیق کلیک کنید .

 

 

آخرین مطالب بروز شده

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

01/08/1400 اروپا

در بین ایرانی ها مهاجرت به اسپانیا جز درخواست های پرتقاضا است. شاید یکی از

ادامه مطلب
شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

04/07/1400 آسیا, مجله گردشگری

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟ کار در دبی یکی از روش‌های مهاجرت و زندگی

ادامه مطلب
بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

24/06/1400 سوالات متداول

زمانی که صحبت از بهترین شغل ها برای مهاجرت می شود، می توان از چند

ادامه مطلب

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.