تمدید پاسپورت برای ویزای توریستی کانادا
تمدید پاسپورت برای ویزای توریستی کانادا
مارس 7, 2018
پیکاپ-ویزای-توریستی-کانادا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
مارس 7, 2018
ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه

ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه

ویزای توریستی کانادا تضمینی

ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه
ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزایویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه

یکی از شیوه های جدید برای کلاهبرداری و پرفتن پول بیشتر از شما مسافرین عزیز دقیقا همین جمله ی است که در تیتر نوشته شده است :اگر قصد اخذ ویزای توریستی کانادا را دارین و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی کانادا را دارین ، و با مجموعه ی صحبت کردین که به شما گفتن ما برای شما دعوتنامه میگذاریم بدانید که دروغ است و این دعوتنامه روی پرونده ی اخذ ویزای توریستی کانادای شما هیچ گونه تاثیری نخواهد داشت .

معمولا در هنگام صحبت کردن با چنین مجموعه هایی این جملات بسیار شنیده میشود  که عبارت اند از :

1-ما برای شما از یک شرکت معتبر در کانادا دعوتنامه میگیریم (خطرناک)
2-ما برای شما از یک وکیل در کانادا دعوتنامه میگیریم (خطرناک)
3-ما برای شما دعوتنامه ی رسمی میگذاریم (خطرناک)
4-ما از یک همایش برای شما دعوتنامه میگیریم . (خطرناک)
5-ما کسری های مدارک شما را کامل میکنیم.(بسیار خطرناک)
6-ما برای شما سند ملکی ، بانکی و… میگذاریم. (بسیار خطرناک)
7-و…

 

اگر قصد اخذ ویزای توریستی کانادا را دارین و هیچ اقوام درجه یکی در کانادا ندارین ، هنگام شنیدن این جملات از شما خواهش میکنیم که تلفن را قطع کنید .
حالا برای شما به صورت کامل این روش کلاهبرداری را توضیح خواهیم داد تا خدایی نکرد گیر افراد سودجو نیوفتین که خدایی نکرده دیگر هیچ وقت نتوانید به کانادا سفر کنید .
با ما همراه باشید .

این مطلب را از دست ندهید.   پزشکان معتمد سفارت کانادا

دعوتنامه کانادا چه زمانی ارزش پیدا میکند ؟

دعوتنامه کانادا زمانی ارزش پیدا میکند که :

1-دعوتنامه از طرف اقوام درجه یک ( پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ) جهت اخذ ویزای توریستی کانادا .
2-دعوتنامه از طرف شرکتی در کانادا که نشان میدهد مسافر به منظور شرکت در جلسه و بستن قرار داد و شروع یک دادوستد با آنها خواهد بود .
3-دعوتنامه از یک همایش یا کنفرانس یا کنگره ی بین المللی که در زمینه ی کاری یا رشته ی تحصیلی مسافر.
4-دعوتنامه از طرف دوست یا فامیل درجه ، درصورتی که فرد دعوت کننده دارای شرایط بسیار خوبی در کانادا می باشد به پرونده ی اخذ ویزای توریستی کانادای شما بسیار کمک خواهد کرد . دعوتنامه برای شرکت در مسابقات یا شرکت در نمایشگاه .
5-دعوتنامه ی هایی که در بالا ذکر شد هیچ ارزشی ندارد و به ویزای شدن شما در هنگام اخذ ویزای توریستی کانادای شما هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت و اگر جزء موارد بالا نباشد و یا بدون دلیل این دعوتنامه ها را قرار بدهند باعث رد شدن درخواست ویزای توریستی کانادا  شما خواهد شد .

  یک نکته که بسیار قابل تامل است این است که تقریبا هیچ جای دنیا برای سفر های توریستی نیاز به دعوتنامه از جایی ندارد ، پس چرا انقدر به دعوتنامه برای اخذ ویزای توریستی کانادا تاکید دارند ؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است ، تنها دلیل این است که بتوانند از شما پول های مفتی بگیرند و هیچ توجیه دیگری ندارد ، زیرا ویزای توریستی کانادا و یا درخواست ویزای توریستی کانادا به دعوتنامه از کانادا نیازی ندارد .

این مطلب را از دست ندهید.   دعوتنامه ویزای توریستی کانادا

یکی دیگر از روشها جهت اخذ ویزای توریستی کانادا که در بالا به آن اشاره کردیم را میخواهیم برای شما بصورت مختصر توضیح میدهیم :

با ما همراه باشید :

به شما گفته میشود که ما کسری مدارک را برای شما تکمیل میکنیم ، بله درسته بوسیله ی نرم افزار های موجود و فوتوشاپ این کار انجام میشود و بسیار کار خطرناکی میباشد ، بوسیله ی این نرم افزارها میتوان نامه ی بانک سند ملکی ویزای شینگن و… را جعل کرد و در درخواست ویزای توریستی کانادای شما قرار میدهند.
ما بسیار تاکید داریم که این کار را انجام ندهید زیرا بسیار روش خطرناکی است ، چرا که ممکن است از 5 سال تا آخر عمر دیگر به شما اجازه ی ورود به کانادا را ندهند .

ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهتوریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامهویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه

اخذ ویزای توریستی استرالیا 

اخذ ویزای توریستی کانادا 

پیکاپ ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه  ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه  ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه  ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه  ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه

2 دیدگاه ها

  1. furtdsolinopv گفت:

    I like gathering utile information , this post has got me even more info! .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس