سریع ترین راه دریافت ویزای شینگن
سریع ترین راه دریافت ویزای شینگن
آوریل 20, 2020
کشورهایی که راحت ویزای شینگن می‌دهند
کشورهایی که راحت ویزای شینگن می‌دهند
آوریل 23, 2020
ویزای شینگن ارزان قیمت چیست؟

ویزای شینگن ارزان قیمت چیست

مطمئنا بارها از طریق جستجو در اینترنت، پیامک متنی و یا ایمیل با کلمات متداول ویزای شینگن ارزان‌ قیمت، فوری و یا تضمینی روبرو شده‌اید. ترفندهای تبلیغی کهنه و توخالی که به جز سرکیسه‌کردن متقاضیان بی‌اطلاع کار دیگری انجام نمی‌دهند. پس در پست ” ویزای شینگن ارزان قیمت چیست؟ ” ما را دنبال کنید .

به طور کلی بنابر اطلاعات وب‌سایت schengenvisainfo، هزینه درخواست ویزای شینگن بدون احتساب هزینه‌های جانبی دارالترجمه، وقت سفارت و غیره برای بزرگسالان ۶۰ یورو معادل ۷۰ دلار، برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو معادل ۴۱ دلار و برای متقاضیان زیر ۶سال رایگان است(که البته به این نرخ مبلغ 25 یورو دیگه اضافه شده است). از این رو، هزینه اولیه درخواست انواع ویزای شینگن به هیچ عنوان ارزان نیست.
چنان‌چه دارای دوست و یا خویشاوندی در خارج هستید و امکان دریافت دعوتنامه معتبر از طرف ایشان دارید، می‌توانید به صورت شخصی برای دریافت ویزای شینگن اقدام کنید و در عین حال چنان‌چه سابقه دریافت ویزای شینگن و یا ویزای کشورهای معتبری نظیر ویزای استرالیا، ویزای انگلیس و یا ویزای کانادا را دارید و با ساز و کار کنسولگری‌های حوزه شینگن آشنا هستید نیز می‌توانید به صورت فردی برای دریافت این ویزا درخواست دهید. ویزای شینگن ارزان قیمت چیست؟
فراموش نکنید که نمی‌توانید از خدمات ویزای شنگن ارزان‌قیمت برخی از آژانس‌ها، نتیجه مطلوبی را انتظار داشته باشید.
عموما متقاضیان به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و بخاطر اختلاف هزینه در دام این دسته از سودجویی‌ها افتاده و به واسطه نابلدی این افراد و کامل نبودن مدارک و اطلاعات ارسالی پرونده شما به کنسولگری، با پدیده ناگوار ریجکت ویزای شینگن روبرو می‌شوند و سابقه سفر خود را مخدوش می‌سازند.

این مطلب را از دست ندهید.   راحت ترین راه گرفتن ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن ارزان قیمت چیست؟

ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس