ویزای تحصیلی انگلیس
ویزای تحصیلی انگلیس
اکتبر 3, 2018
ناگفته‌هایی کوتاه و جالب از کشور آمریکا
ناگفته‌هایی کوتاه و جالب از کشور آمریکا
اکتبر 3, 2018
ویزای کاری انگلیس

ویزای کاری انگلیس

یکی از روش های مهاجرت کردن به انگلیس گرفتن پذیرش از محل معتبر در انگلیس می باشد که باید به تخصص شما نیاز داشته باشندتا برای شما ویزای کاری انگلیس صادر گردد.

ما در این مطلب سعی داریم تا اطلاعاتی در اینباره را در اختیار شما قرار بدهیم و لازم به ذکر است که گروه ایران استرالیا کار ویزای کاری انگلیس را انجام نمیدهد. 

اخذ ویزای کاری انگلیس، یکی از روش‌های مهاجرت به انگلیس محسوب می‌شود. اخذ ویزای کار انگلیس کاری بسیاز سخت و دشوار میباشد و سختی های بسیار زیادی را دارد.ویزای کاری انگلیس خود به ۳ دسته اصلی تقسیم بندی می‌شود:

ویزای Tier 1 یا نخبگان خارجی

ویزای Tier 1 انگلیس که نوعی ویزای کار بلند مدت محسوب می‌شود، خود با چهار دسته کارآفرین (Entrepreneur)، فارغ التحصیلان کارآفرین (Graduate Entrepreneur)، سرمایه‌گذار (Investor) و استعدادهای نخبه (Exceptional Talent) تقسیم بندی شده‌ است.

ویزای Tier 2 یا نیروی متخصص خارجی

ویزای Tier 2 انگلیس که به نوعی محبوب‌ترن نوع ویزای کاری انگلیس نیز محسوب می‌شود نوعی ویزای بلند مدت و دائمی این کشور است که ویژه مهارت‌های خاص طراحی شده‌است. این ویزا نیز خود به چهار دسته ویزای کار عمومی (General)، ویزای انتقال داخل شرکتی (Intra-company Transfer)، ویزای ورزشکاری(Sportsperson) و ویزای مبلغان دینی (Minister of Religion) تقسیم بندی شده است.

ویزای Tier 5 یا نیروی جوان خلاق، ورزشی و…

ویزای Tier 5 انگلیس آخرین قسم از انواع ۳ گانه ویزای کار انگلیس است. ویزای Tier 5 نوعی ویزای موقت کاری در انگلیس مخصوص جوانان خلاق در زمینه‌های ورزشی، خیریه‌ و…  محسوب می‌شود.

این مطلب را از دست ندهید.   ویزای توریستی چیست؟

بر اساس آخرین آپدیت‌های وزارت کار انگلیس، در حال حاضر روش های مهاجرت به انگلیس بر اساس سیستم امتیازبندی (point based visas) ارزیابی می‌شوند و افراد متقاضی می‌بایست امتیازهای ذیل را برای واجد شرایط بودن دارا باشند:

  • پیشنهاد شغلی یا (Job Offer): بالاترین امتیاز را در سیستم (point based visas) خواهد داشت و به تنهایی تا ۳۰ امتیاز متقاضی را پوشش می‌دهد.
  • مدرک زبان انگلیسی (IELTS): دانش بالای زبانی انگلیسی یکی دیگر از وارد مهم در سیستم (point based visas) است. افراد با نمره IELTS بالا تا ۱۰ امتیاز کسب خواهند کرد.
  • درآمد: میزان حقوق دریافتی در قبال کار انجام شده در انگلیس نباید از ۲۰۸۰۰ پوند در سال کمتر باشد؛ هر چه میزان درآمد بیشتر باشد، امتیاز بیشتری (تا ۲۰ امتیاز) به متقاضی تخصیص داد خواهد شد.
  • تمکن مالی: فرد متقاضی ویزای کار در انگلیس باید تمکن مالی برای تامین هزینه‌های خود در یک دوره ۹۰ روزه را در قالب موجودی حساب بانکی ارائه دهد. این موجودی بانکی نباید از ۹۴۵ پوند کمتر باشد تا به اداره کار انگلیس ثابت شود وی توانایی تامین مخارج اصلی خود از قبیل خوراک، پوشاک و مسکن را طی یک دوره ۳ ماهه خواهد داشت.

البته در مواردی که کارفرمای انگلیسی تمامی هزینه‌های متقاضی را تقبل کرده باشد و این موضوع صراحتا در دعوتنامه  به شرط آنکه صراحتا در دعوتنامه شغلی ذکر شده باشد، نیازی به ارائه حساب بانکی نیست.

ویزای کاری انگلیس ویزای کاری انگلیس ویزای کاری انگلیس ویزای کاری انگلیس

ویزای توریستی نیوزلند
اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
وقت فوری شینگن از فرانسه
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی انگلیس
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی انگلیس
چاوش تراول

سایت سفارت کانادا 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس