فهرست مطالب

پرداختی سفارت استرالیا

پرداختی سفارت استرالیا

در ابتدا ما به شما خواهیم گفت که اگر قصد سفر کردن به استرالیا را دارید باید در ابتدا درخواست ویزای توریستی استرالیا را بدهید که این کار قواعد خاص خود را دارد که در حین سادگی و آسانی بسیار حساس و امری حیاتس است ، زیرا کوچکترین اشتباه برابر با ریفیوضی است .
باید بدانید که سفارت استرالی در تهران چند سالی میشود که دیگر برای ویزای توریستی استرالیا ، مصاحبه حضوری در ایران را ندارد ، پس شما لزومی به گرفتن وقت سفارت استرالیا در تهران را ندارید و باید با روند جدید آن آشنا باشید.

روند پرداخت سفارت استرالیا جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا :

برای اخذ ویزای توریستی استرالیا شما لازم دارین که یک هزینه برای بررسی مدارک خود به سفارت استرالیا پرداخت کنید که این مبلغ 137.46 سنت استرالیا می باشد ، اما توجه داشته باشید که برای پرداخت سفارت استرالیا به صورت آنلاین باید از مستر کارت یا گیفت کارت استفاده کنید و روش هایی مانند پرداخت به صورت نقدی به سفارت استرالیا امکان پذیر نخواهد بود ، پس راه جایگزین چیست ؟

با ما همراه باشید تا به شما این روش را بگوییم .
زمانی که شما به مرحله ی پرداخت سفارت رسیدین باید به دلار از طریق مستر کارت یا گیفت کارت پرداخت کنید ، چون اغلب ما ایرانی ها چیزی به عنوان مستر کارت نداریم یا بنا به دلایل امنیتی نمیتوانیم در پرداخت سفارت استرالیا از آن استفاده کنیم ، باید از طریق گیفت کارت اقدام کنیم . از آنجایی هم که در ایران گیف کارت با دلار استرالیا در ایران بسیار کم و نایاب و گران است باید این مبلغ رو به دلار آمریکا توسط شرکت های مطمئن پرداخت کنیم که عددی حدود 110 دلار آمریکا میشود .

 

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید