ویزای توریستی کانادا تضمینی + دعوتنامه
ویزای توریستی کانادا تضمینی
مارس 7, 2018
مراکز انگشت نگاری کانادا برای ایرانیان به ترتیب حروف الفبا
مراکز انگشت نگاری کانادا برای ایرانیان به ترتیب حروف الفبا
مارس 7, 2018
پیکاپ-ویزای-توریستی-کانادا

پیکاپ-ویزای-توریستی-کانادا

پیکاپ ویزای توریستی کانادا

پس از قبول و رد شدن از مرحله ی چک امنیتی یک ایمیل از طرف سفارت کانادا برای ما ارسال میشود که نشان دهنده ی این موضوع است که ویزای شما قبول شده است . 

درنامه ی که از طرف سفارت برای مسافر عزیز از طرف سفارت کانادا برای مسافری که درخواست ویزای توریستی کانادا داشته است ارسال میشود برای او یک تاریخ مشخص کرده است که معمولا این تاریخ 1 ماه میباشد ، که در طی این 1 ماه مسافر باید پاسپورت خود را از یکی از دفاتر برای کانادا ارسال کند .
روند کار به این صورت میباشد که شما به یکی از دفاتر مبلغ پیکاپ ویزا را پرداخت میکنید و یک وکالت نامه ی ( که به صورت یک فرم انگلیسی می باشد ) را امضاء کرده و در اختیار مسافر قرار میدهد و دفتر مورد نظر آن را برای سفارت ارسال میکند و معمولا این پرسه 2 هفته زمان میبرد. 

 

مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ ویزای توریستی کانادا :

1-اصل پاسپورت درخواست دهنده ویزای توریستی کانادا 
2-کپی ATTACHMENT سفارت کانادا برای شخص متقاضی ویزای توریستی کانادا
3-رسید واریز وجه سفارت کانادا برای شخص-اشخاص درخواست دهنده ویزای توریستی کانادا
4-وکالتنامه برای شخص-اشخاص درخواست دهنده ی ویزای توریستی کانادا.

پیکاپ ویزای توریستی کانادا

پیکاپ ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی استرالیا 

اخذ ویزای توریستی کانادا 

 

1-اصل پاسپورت درخواست دهنده ویزای توریستی کانادا 2-کپی ATTACHMENT سفارت کانادا برای شخص متقاضی ویزای توریستی کانادا3-رسید واریز وجه سفارت کانادا برای شخص-اشخاص درخواست دهنده ویزای توریستی کانادا4-وکالتنامه برای شخص-اشخاص درخواست دهنده ی ویزای توریستی کانادا1-اصل پاسپورت درخواست دهنده ویزای توریستی کانادا 2-کپی ATTACHMENT سفارت کانادا برای شخص متقاضی ویزای توریستی کانادا3-رسید واریز وجه سفارت کانادا برای شخص-اشخاص درخواست دهنده ویزای توریستی کانادا4-وکالتنامه برای شخص-اشخاص درخواست دهنده ی ویزای توریستی کانادا. کانادا4-وکالتنامه برای شخص-اشخاص درخواست دهنده ی ویزای توریستی کانادا.

ه ویزای شما قبول شده است . درنامه ی که از طرف سفارت برای مسافر عزیز از طرف سفارت کانادا برای مسافری که درخواست ویزای توریستی کانادا داشته است ارسال…ه ویزای شما قبول شده است . درنامه ی که از طرف سفارت برای مسافر عزیز از طرف سفارت کانادا برای مسافری که درخواست ویزای توریستی کانادا داشته است ارسال…

این مطلب را از دست ندهید.   مهمترین نکات جهت اخذ ویزای توریستی کانادا

3 دیدگاه ها

  1. […] شود و بعد به آنکارا ارسال شود  و همین موضوع مدت زمان پیکاپ ویزای شما را بسیار افزایش […]

  2. I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Carry on the superb works guys I?¦ve incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my web site 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس