آیا رزرو هتل برای ویزای شنگن لازم است؟
آیا رزرو هتل برای ویزای شنگن لازم است؟
آوریل 7, 2020
تمکن مالی بری ارائه به سفارتخانه ها
تمکن مالی بری ارائه به سفارتخانه ها
آوریل 9, 2020
چطور ثابت کنیم که قصد داریم از سفر برگردیم

ثابت کنیم که قصد داریم از سفر برگردیم

با توجه به این‌که تصمیم‌گیری برای موافقت و یا ریجکت درخواست ویزای شینگن کاملا برعهده آفیسر پرونده است، نمی‌توان در مورد این مطلب توضیح دقیقی ارائه کرد؛ اما در مجموع با رعایت برخی موارد می‌توانیم تا حد زیادی این موضوع را اثبات کنیم که قصد داریم تا پیش از اتمام بازه زمانی ویزای شنگن، از سفر برگردیم. در ادامه پست ” چطور ثابت کنیم که قصد داریم از سفر برگردیم ” با گروه ایران استرالیا همراه باشید .

  • عموما حضور خانواده درجه یک متقاضی در ایران و داشتن پیوندهای خانوادگی قوی در مبدا، یکی از عواملی است که می‌تواند اثبات‌کننده برگشت شما از سفر و برگشت به وطن باشد.
  • یکی دیگر از روش‌های اثبات برگشت به کشور، نامه اشتغال به کار و مرخصی معتبر از کارفرما برای بازه زمانی سفر است. مدارک کاری گویای این مطلب خواهد بود که شما در حال کسب درآمد منطقی و مناسب در ایران هستید و به قصد اقامت غیرقانونی و جستجوی کار به حوزه شینگن سفر نمی‌کنید.
  • یکی از مواردی که می‌تواند به‌خوبی اثبات‌کننده این موضوع باشد که قصد بازگشت به کشور خود را دارید، ارائه سوابق سفر قوی و موجه است؛ این بدین معنی است که با داشتن ویزای کشورهایی نظیر ژاپن، استرالیا، کانادا و انگلیس در پاسپورت خود، این موضوع را به طور شفاف به آفیسر پرونده شینگن نشان می‌دهید که اهل سفر هستید و هم‌چون گذشته به کشور خود بازخواهید گشت.
  • یکی از مواردی که می‌تواند در اثبات برگشت شما به وطن پیش از اتمام اعتبار ویزای شینگن تاثیرگذار باشد، برخورداری از مدارک مالی و ملکی قوی در کشور مبدا است. این بدین معنی است که شرایط شما در حال حاضر ایده‌آل بوده و نیازی به اقامت غیرقانونی و بیش از حد مجاز در حوزه شینگن را نخواهید داشت.
  • در این میان، وجود یک دعوتنامه معتبر از دوست و فامیل و یا یک شرکت و سازمان فعال، می‌تواند کمک شایانی به دریافت ویزای شینگن نموده و بخاطر وجود تضمین‌های مختلف مالی و اقامتی از سوی فرد و یا سازمان صادرکننده دعوتنامه در کشور اروپایی حوزه شینگن، این اطمینان خاطر به آفیسر پرونده داده می‌شود که شما پیش از اتمام اعتبار ویزای شینگن خود به کشورتان باز خواهید گشت.
  • یکی دیگر از مواردی که باید در این بخش به آن اشاره کرد، ارائه مدارک سفر دقیق و کامل نظیر برنامه‌سفر، رزرو هتل، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و آمادگی برای توضیح جزئیات کامل و قصد از سفر به آفیسر پرونده است. در صورتی که اطلاعات ارائه‌شده توسط شما با مدارکی نظیر برنامه‌سفر، واچر هتل و تاریخ پرواز مطابقت کامل داشته باشد، می‌تواند در تصمیم‌گیری آفیسر در مورد صدور ویزای شینگن شما تاثیرگذار باشد و اثبات‌کننده این موضوع باشد که قصد بازگشت به کشور پیش از اتمام اعتبار ویزا را دارید.
این مطلب را از دست ندهید.   بورسیه تحصیلی در مقطع دبیرستان کانادا

اما در مجموع به صورت قطعی نمی‌توان در این رابطه صحبت کرد و این مسئله کاملا به تصمیم نهایی آفیسر پرونده وابسته است.

 

ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد شانس ویزا شدن استرالیا - کانادا - انگلیس