فهرست مطالب

چطور ویزای شینگن بدون ضمانت بگیریم

امروزه برخی از متقاضیان دریافت ویزای شینگن بخاطر نداشتن اطلاعات کافی در مورد روال اخذ این ویزای با ارزش، در دام برخی از آژانس‌های مسافرتی نامعتبر با عناوینی نظیر “ویزای شینگن بدون نیاز به ضمانت مالی” و یا “دریافت ویزای شینگن بدون ضمانت مالی بازگشت” می‌افتند. در ادامه پست ” چطور ویزای شینگن بدون ضمانت بگیریم ” با ما همراه باشید .

بگذارید تا صادقانه به شما بگوییم که عنوان‌های نسبتا جذاب و فریبنده ویزای شینگن فوری، ویزای شینگن تضمینی، ویزای شینگن بدون ضمانت مالی همچون سراب بوده و تنها شما را به بیراهه می‌کشانند.
بسیاری از آژامسهای مسافرتی با موضعاتی همچون داشتن مجوزهای لازم و غیر قدام به دریافت وجه های زیادی به عنوان ضمات بازگشت از شما مسافرین میکنند که این موضوع فقط برای دریافت پول بیشتر از مسافرین است و هیچ دلیل دیگری ندارد ، پس دقت کنید که با چه افرادی مشغول به کار هستید ، هیچ شخص و یا اشخاصی نباید برای اقدام کردن برای اخذ ویزای توریستی از شما مبلغی به عنوان ضمانت بازگشت دریافت کنند مگر آژانس هواپیمایی ققنوس و رز آبی که البته این 2 آژانس در قالب ویزای تک کار نمیکنند و فقط اقدام به اخذ ویزای گروهی در قالب تور برای شما انجام میدهند ، پس مراقب باشید در دام افراد سو جو نیوفتید .
چطور ویزای شینگن بدون ضمانت بگیریم
شاید برخی از افراد با فهمیدن این موضوع به این فکر بیافتند که خودشان به صورت شخصی برای دریافت ویزای شینگن اقدام کنند، اما در واقع نبود تجربه و اطلاعات مکفی در رابطه با مراحل مختلف وقت سفارت، آماده‌سازی مدارک ویزا و گذراندن بدون نقص مصاحبه و سایر مراحل، زمان با ارزش بسیاری از متقاضیان را گرفته و در نهایت آن‌ها را با شکست مواجه می‌کند. به همین دلیل گروه ایران استرالیا با دریافت مبلغی تمام این پروسه رو به شما آموزش خواهد داد .
چطور ویزای شینگن بدون ضمانت بگیریم
ما نیز هم‌چون شما از وضعیت ارز و درآمدها در کشور باخبر بوده و تمایل افراد برای پرداخت هزینه کمتر و یا نداشتن ضمانت مالی برای دریافت ویزای شینگن و سفر به کشورهای این حوزه را درک می‌کنیم، اما رسیدن به هر چیز با ارزشی بهایی دارد و بهای دریافت ویزای معتبر شینگن و تجربه بازدید از زیباترین کشورهای اروپا، صرف هزینه و اعتماد به یک آژانس مسافرتی باسابقه و معتبر برای تجربه یک سفر خاطره‌انگیز و فراموش‌ناشدنی است ولی نیباید به دادن ضمانت بازگشت توجهی کنید .

این مبالغ رو پرداخت نکنید.

ممنون

گروه ایران استرالیا

 

یزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا تضمینی
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
اخذ ویزای توریستی اسپانیا
اخذ ویزای توریستی سوئیس
خرید تور

آخرین مطالب بروز شده

همین امروز با ما در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آسیااروپاآفریقاآمریکا