فهرست مطالب

کانادا 1/2 میلیون مهاجر می پذیرد

سلام خدمت شما دوستان عزیز م همراهان گرامی امروز می خوایم یه خبر خیلی مهم و خوب به شما بدین پس تا انتهای پست ” کانادا 1/2 میلیون مهاجر می پذیرد ” با گروه ایران استرالیا همراه باشید.

همانطور که میدانید کشور کانادا ، دارای پایین ترین نرخ زاد و ولد در دنیا میباشد و جمعیت این کشور طبق آمارها رو به پیری می باشد ، کشور کانادا در دهه گذشته همراه به دنبال نیروی کار متخصص می مهار تحت عناوین مختلف مانند ، ” اسپرس اینتری ” می باشد که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به پست : ” اکسپرس اینتری کانادا 2021 ” مراجعه کنید .

همانطور که میدانید نتنها ایران بلکه تمام کشورهای جهان از جمله کانادا درگیر ویروس کانادا هستند ، ویروس کرونا به تمام کشورها ضربه اقتصادی بسیار جدی وارد کرده ، از این رو کشور کانادا تصمیم به این مورد گرفته است که از سال 2021 تا 2023 ، 1/2 میلیون مهاجر و نیروی تخصصی کار رو به این کشور وارد کند که این امر برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور خود در دهه های آینده میباشد .
گرچه اداره مهاجرت کانادا در زان بحران کنونی کرونا بخش مهاجرت خود را تعطیل نکرده و در حال بررسی پرونده های متقاضیان می باشد ولی تعداد آمار قبولی های این درخواست ها به دلیل محدودیت های جهانی سفری کاهش داشته است.

کانادا 1/2 میلیون مهاجر می پذیرد
بر طبق این طرح قرار است در سال 2021 الی 2023 هر سال حدود 400 هزار نفر مهاجر بپذیرد که این مورد خبر خوبی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا و اکسپرس اینتری می باشد و هدف این کار را اداه مهاجرت کانادا جبران کمبود نیروی کار و ضربه های ناشی از کرونا در سال 2020 اعلام کرده است .
مهاجرت کانادا از برنامه  مهاجرت 2021-2023 تخصیص بیش از 60 درصد از مهاجران به برنامه های زیر مجموعه  کلاس اقتصادی ، از جمله Express Entry و برنامه نامزدهای استانی است.
نویسنده احسان سیاف زاده
[layerslider id=”3″]

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید