فهرست مطالب

کشور پرتغال به توریست های آمریکایی اجازه ورود میدهد

سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی چاوش جهان سیر، همانطور که میدانید در طی روند بازگشایی کشورهای اتحادیه اروپا کشور پرتغال به توریست های آمریکایی اجازه ورود به این کشور را صادر کرد و فقط این افراد باید دارای تست منفی کرونا باشند .همانطور که در پست های گذشته نیز اعلام کردیم  کشور اسپانیا نیز مرزهای خود را بر روی گردشگران ایرانی نیز باز کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه اخذ ویزای توریستی اسپانیا کافیست به پست مربوطه مراجعه کنید و یا روی ” بازگشایی سفارت ویزای اسپانیا ” کلیک کنید.

مقدمه

پرتغال مرزهای خود را برای گردشگران آمریکایی که نتیجه تست منفی کرونا را دارند گشوده استو در زمان ورود به کشور پرتغال باید جواب منفی را همراه داشته باشند. طبق گزارش وبسایت شینگن ویزا برگرفته از کنفرانس خبری روز سه شنبه که توسط دولت پرتغال صادر شد افراد بالای 2 سال باید 72 ساعت قبل از ورود به این کشور تست داده باشند. این درحالی است که در کشور پرتغال همچنان خیلی از محدودیت های مربوط به کرونا همچنان به قدرت خود پا برجا می باشد و رعایت کردن آن ها اجاری می باشد برای مثال افراد باید فاصله 15 متری و داتشن ماسک را جتی در ساحل ها نیز رعایت کنند. در ادامه پست ” کشور پرتغال به توریست های آمریکایی اجازه ورود میدهد ” با ما همراه باشید.

بازگشایی مرز های اتحادیه اروپا

همانطور که میدانید افراد بسیار بسیار زیادی در کشور آمریکا واکسیناسیون شده و واکسن دریافت کرده اند، این افراد به خیلی از کشورهای اتحادیه اروپا می توانند سفر داشته باشند و مرزهای اتحادیه اروپا برای این افراد باز می باشد. البته برای این ورود محدودیت هایی نیز در نظر گرفته شده است به مثال های زیر و وع محدودیت ها توجه کنید

اسپانیا – فرانسه

کشور اسپانیا فقط به افرادی اجازه ورود میدهد که دارای برگه واکسیناسیون کامل با یکی از واکسن های Pfizer-BioNTech ، Moderna ، AstraZeneca ، Janssen ، Sinopharm یا Sinovac-CoronaVac واکسینه شده اند و یا کشور فرانسه که فقط به افرادی اجازه ورود میدهد که با یکی از واکسن هایی که توسط وزارت بهداشت اتحادیه اروپا به تایید رسیده است واکسینه شده باشند و یا اینکه شهروندان ایالات متحده باید تست PCR یا آنتی ژن را انجام دهند که 72 ساعت قبل از ورود انجام شده است.

ایتالیا

کشور ایتالیا برای گردشگران آمریکایی که به صورت کامل واکسینه شده اند اجازه ورود بدون هیچگونه پیش شرطی را میدهد و آنها میتوانند برای سفر به این کشور اقدام کنند البته این گردشگران باید تحت عنوان برنامه آزمایشی COVID-TEST باشند و فقط از پروازهایی استفاده کنند که در این مورد تایید هستند، این پرواز ها به ترتیب ذیل می باشند :

تنها شرکت های ایتالیایی که این پروازها را اجرا می کنند آلیتالیا و دلتا هستند ، در حالی که پروازهای آمریکایی که این پروازها را انجام می دهند عبارتند از:

نیویورک – میلان مالپنسا
نیویورک – رم فیومیچینو
آتلانتا – رم فیومیچینو
آتلانتا – میلان مالپنسا

دانمارک – یونان

دانمارک و یونان هر دو کاملاً برای گردشگران آمریکایی باز هستند به شرطی که اثبات واکسیناسیون نشان دهند که دارنده آن حداقل 14 روز قبل از رسیدن به مقصد با یکی از واکسن های مجاز EMA واکسینه شده است.

ایرلند – قبرس جنوبی

دولت ایرلند به افراد آمریکایی که تحت عنوان برنامه EU COVID-19 passport هستند اجازه ورود به این کشور را میدهند 72 ساعت قبل از ورود به کشور ایرلند تست منفی کرونا را همراه خود داشته باشند این برنامه برای کشور قبرس جنوبی نیز صادق می باشد.

باقی کشورها

کشورهای آلبانی ، بلاروس ، بوسنی و هرزگوین ، بلغارستان ، کوزوو ، مالت ، صربستان ، مقدونیه شمالی ، مونته نگرو و اوکراین از دیگر کشورهایی هستند که به گردشگران آمریکایی اجازه می دهند بدون انجام قرنطینه وارد کشور شوند. کرواسی هنوز محدودیت های شدیدی برای مسافران آمریکایی در نظر گرفته است ، اگرچه این محدودیت ها ممکن است به زودی با آخرین به روزرسانی توصیه اتحادیه اروپا برای بازگشایی مرزها به کشورهای ثالث از نظر اپیدمیولوژیکی ، که ایالات متحده به آنها اضافه شده است ، تغییر کند.

سخن آخر

ما هر روز سعی بر این داریم تا به روز ترین اطلاعات درباره قوانین جدید، اطلاعیه های سفارت ها و… را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا از روند باز شدن مرزهای اتحادیه اروپا با خبر باشید. به امید روزی که این ویروس از دنیا پاک بشود، ممنون که تا انتهای پست ” کشور پرتغال به توریست های آمریکایی اجازه ورود میدهد ” با چاوش جهان سیر همراه بودید

ارتباط با ما

برای کسا اطلاعات بیشتر درباره پست ” کشور پرتغال به توریست های آمریکایی اجازه ورود میدهد ” میتوانید با تیم چاوش جهان سیر از ۲ طریق امکان پذیر خواهد بود:

۱- تماس تلفنی موجو در ارتباط با ما 

۲- تعیین وقت مشاوره تلفنی و رزرو وقت به صوت انتخاب دقیق کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید