فهرست مطالب

2 تیر 1400 اخبار مربوط به سفر و کرونا

سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان گرامی چاوش جهان سیر امروز میخواهم چند خبر کوتاه مربوط به کاهش محدودیت های سفر به به اتحادیه اروپا را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم، توجه داشته باشید که این محدودیت ها برای تاریخ 2 تیر 1400 می باشدو پس با پست ” 2 تیر 1400 اخبار مربوط به سفر و کرونا ” با چاوش جهان سیر همراه باشید تا اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم . همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات به روز و دقیق از این محدودیت ها به پست ” اخبار مربوط به محد.دیت های سفر ” مراجعه کنید .

قبرس جنوبی

قبرس جنوبی در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرده است که محدودیت های خود را برای افرادی که از آلمان و ایتالیا به این کشور سفر میکنند برداشته است و هیچگونه محدودیتی وجود نخواهد داشت ولی کشور اسپانیا همچنان شامل محدودیت های مختلفی می باشد.

فرانسه

کشور فرانسه به افرادی که پاسپورت واکسینه شدن را دارد اجازه خروج از کشور را میدهد و اجازه خواهند داشت به کشورهایی که در لیست سفید اتحادیه اروپا قرار دارند سفر کنند. همچنین مقامات شرکت هواپیمایی فرانسوی اعلام کرده است که در حال افزایش تعداد پروازهای تجاری به این کشور می باشد هرچند که تعداد تقاضاها بسیار کم می باشد.

هلند

مقامات کشور هلند اعلام کرده اند که افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند باید تست منفی را هنگام ورود با خود داشته باشند و همچنین این کشور از این افراد تست پی سی آر را به صورت رایگان خواهد گرفت. همچنین روز گذشته تاریخ 1 تیرماه 1400،  مقامات این کشور اجازه ورود کشورهایی مانند ژاپن، لبنان (از 24 ژوئن به بعد)، ژاپن، مقدویه شمالی (از 24 ژوئن به بعد)، صربستان، سنگاپور، کره جنوبی، تایوان (از 24 ژوئن به بعد)، تایلند، ایالات متحده امریکا (از 24 ژوئن به بعد).

نروژ

نروژ به افراد که خواستار ورود به این کشور می باشند اجازه ورود می دهد اگر در اتحادیه اروپا باشند و یا در کشور انگلیس زندگی میکنند. همچنین مقامات این کشور در حال طرح ریزی برنامه ی برای سفرهای امن به این کشور می باشند.

لهستان

کشور لهستان به افرادی که از امریکا به این کشور سفر میکندد اجازه ورود می دهد. مقامات لهستان لیستی جدید از کشورهایی که اجازه ورود به این کشور را دارند نیز منتشر کرده اند که عبارتند از  گرجستان، ژاپن، کانادا، نیوزلند، تایلند، کره جنوبی، تونس، استرالیا.

سخن آخر

ما هر روز سعی بر این داریم تا به روز ترین اطلاعات درباره قوانین جدید، اطلاعیه های سفارت ها و… را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا از روند باز شدن مرزهای اتحادیه اروپا با خبر باشید. به امید روزی که این ویروس از دنیا پاک بشود، ممنون که تا انتهای پست ” ورود به یونان با داشتن PCR ” ممنون که با چاوش جهان سیر همراه بودید.

ارتباط با ما

برای کسا اطلاعات بیشتر درباره پست ” 2 تیر 1400 اخبار مربوط به سفر و کرونا ” میتوانید با تیم چاوش جهان سیر از ۲ طریق امکان پذیر خواهد بود:

۱- تماس تلفنی موجو در ارتباط با ما 

۲- تعیین وقت مشاوره تلفنی و رزرو وقت به صوت انتخاب دقیق کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید