فهرست مطالب

3 تیر 1400 اخبار مربوط به سفر و کرونا

سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان گرامی چاوش جهان سیر امروز میخواهم چند خبر کوتاه مربوط به کاهش محدودیت های سفر به به اتحادیه اروپا را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم، توجه داشته باشید که این محدودیت ها برای تاریخ 3 تیر ۱۴۰۰ می باشدو پس با پست ” 3 تیر 1400 اخبار مربوط به سفر و کرونا ” با چاوش جهان سیر همراه باشید تا اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم . همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات به روز و دقیق از این محدودیت ها به پست ” اخبار مربوط به محد.دیت های سفر ” مراجعه کنید .

آلمان

آلمان در اخرین بروزرسانی خود اعلام کرده است که مجدد از ورود افرادی که در کشورهای قرمز هستند جلوگیری به عمل می آورد.

پرتغال

کشور پرتغال یک راهنمایی جامع برای گردگرانی که قصد سف ربه هر دلیلی به این کشور در تابستان را دارند صادر کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این قوانین و راهنمایی ها میتوانید به سایت شینگن اینفو مراجعه کنید.

اترش

کشور اتریش در حال برنامه ریزی برای ورود مسافرین به این شکور تحت عنوان ای یو پاسپورت هست. در این برننامه افرادی که دوز دوم واکسن خود را زده اند و 14 روز از آخرین دوز آن گذشته باشد اجازه ورود به کشور های اتحادیه اروپا که در این برنامه هستند را پیدا خواهند کرد همچنین این واکسن باید جزء واکسن هایی باشد که در اتحادیه اروپا تایید شده هستند.

سوئد

کشور سوئد از ورود تمام افرادی که از خارج اتحادیه اروپا وارد این کشور میشوند جلو گیری به عمل می آورد به جزء چند کشور که عبارتنداز : استرالیا ، نیوزلند ، رواندا ، سنگاپور ، کره جنوبی ، تایلند. افرادی که دارای پاسپورت اتحادیه اروپا می باشند میتوانند تحت برنامه پاسپورت واکسیناسیون وارد این کشور بشوند. علاوه این کشور تست منفی پی سی آر را هم برای ورود نیاز دارد.

 

 

سخن آخر

ما هر روز سعی بر این داریم تا به روز ترین اطلاعات درباره قوانین جدید، اطلاعیه های سفارت ها و… را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا از روند باز شدن مرزهای اتحادیه اروپا با خبر باشید. به امید روزی که این ویروس از دنیا پاک بشود، ممنون که تا انتهای پست ” ورود به یونان با داشتن PCR ” ممنون که با چاوش جهان سیر همراه بودید.

ارتباط با ما

برای کسا اطلاعات بیشتر درباره پست ” 3 تیر 1400 اخبار مربوط به سفر و کرونا ” میتوانید با تیم چاوش جهان سیر از ۲ طریق امکان پذیر خواهد بود:

۱- تماس تلفنی موجو در ارتباط با ما 

۲- تعیین وقت مشاوره تلفنی و رزرو وقت به صوت انتخاب دقیق کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید