فهرست مطالب

5 تیر ۱۴۰۰ اخبار مربوط به سفر و کرونا

سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان گرامی چاوش جهان سیر امروز میخواهم چند خبر کوتاه مربوط به کاهش محدودیت های سفر به به اتحادیه اروپا را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم، توجه داشته باشید که این محدودیت ها برای تاریخ 5 تیر ۱۴۰۰ می باشدو پس با پست ” 5 تیر ۱۴۰۰ اخبار مربوط به سفر و کرونا ” با چاوش جهان سیر همراه باشید تا اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم . همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات به روز و دقیق از این محدودیت ها به پست ” اخبار مربوط به محد.دیت های سفر ” مراجعه کنید.

ایتالیا

کشور ایتالیا برنامه را برنامه ریزی کرده برای پراکندهگی توریست های این کشور ، به این ترتیب که همه گالری های باید در دسترس باشند که همه افراد به دیدن یک گالری نروند.

لیتوانی

کشور لیتوانی در تازه ترین اخبار خود محدودیت قرنطیه را برای 13 کشور اوپایی حذف کرده است، این کشورها عبارتنداز :
آلمان
لوکزامبورگ
کرواسی
استونی
اتریش
بلغارستان
ایسلند
لهستان
مالت
رومانی
اسلواکی
فنلاند
یونان: تاسوس ، کرت ، کورفو ، کفالونیا ، رودس ، سانتورینی ، زاکینتوس ،
اسپانیا: مایورکا

دانمارک

به گزارش شینگن اینفو کشور دانماک وارد فاز آخر برای بازگشایی مرزهای خود شده است و در حال حذف محدودیت های ورود به این کشور می باشد و افرادی که در لیست سبز لتحادیه اروپا می باشند اجازه ورود به این کشور را دارند .

سخن آخر

ما هر روز سعی بر این داریم تا به روز ترین اطلاعات درباره قوانین جدید، اطلاعیه های سفارت ها و… را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا از روند باز شدن مرزهای اتحادیه اروپا با خبر باشید. به امید روزی که این ویروس از دنیا پاک بشود، ممنون که تا انتهای پست ” ورود به یونان با داشتن PCR ” ممنون که با چاوش جهان سیر همراه بودید.

ارتباط با ما

برای کسا اطلاعات بیشتر درباره پست ” 5 تیر ۱۴۰۰ اخبار مربوط به سفر و کرونا ” میتوانید با تیم چاوش جهان سیر از ۲ طریق امکان پذیر خواهد بود:

۱- تماس تلفنی موجو در ارتباط با ما 

۲- تعیین وقت مشاوره تلفنی و رزرو وقت به صوت انتخاب دقیق کلیک کنید.

 

نظر خود را بنویسید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید