فهرست مطالب

5 دلیل که باید به سوئیس سفر کنید

در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی  سوئیس کشوری کوچک محسوب می‌شود، اما این به معنای محدود شدن دیدنی‌های این کشور نیست؛ بلکه برعکس، به خاطر مناظر بکرطبیعی ، محیط آرامش‌بخش، شهرهای جذاب ،چندفرهنگی و بسیاری از دلایلی که در این متن به علاوه به 5 دلیل که باید به سوئیس سفر کنید را به آن می‌پردازیم. سفربه سوئیس جزو مقاصد گردشگری پرمخاطب و برتر دنیا به حساب می آید و سفر به سوئیس را به تجربه‌ای متفاوت و فراموش‌نشدنی برای گردشگران مبدل می‌سازد.

امنیت و زبان سوئیس

سفربه سوئیس

یکی دیگر از 5 دلیل که باید به سوئیس سفر کنید این است که در بسیاری از کشورهای اروپایی متاسفانه گردشگران با تجربه تلخ دزدی و جیب‌بری مواجه می‌شوند، اما با سفر به سوئیس به عنوان هفتمین کشور امن دنیا از نگاه Safe Cities Index 2015، شما با این مشکل مواجه نمی‌شوید.
شما با خیال راحت در هر ساعت از شبانه‌روز به پیاده‌ روی و قدم ‌زدن در مکان‌ها و شهرهای مختلف سوئیس می‌توانید بپردازید. هم‌چنین در کشور سوئیس برحسب منطقه و شهر به ۴ زبان مختلف آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و یا رومنش صحبت می کنند.با این حال، اغلب شهروندان سوئیسی در شهرهای بزرگ این کشور به راحتی به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. به همین خاطردر سفر به سوئیس با هیچ گونه محدودیت زبانی روبرو نخواهید شد.

ماترهورن و شگفتی هایش

سفربه سوئیس

یکی دیگر از 5 دلیل که باید به سوئیس سفر کنید این است.تعجب نکنید اگر در نگاه اول ماترهورن و شگفتی هایش برای شما آشنا به نظر رسید. این بدین خاطر است که احتمالا این کوهستان نمادین را در لوگوهای معروف اروپایی نظیر برند شکلات سوئیسی توبلرون Toblerone و فیلم‌سازی Paramount pictures و یا تقویم و کارت پستال دیده‌اید.
این کوهستان در مرز سوئیس و ایتالیا قراردارد و مشرف به شهر زِرمات و به عنوان نماد اصلی و یکی از جاذبه‌های مشهور توریستی سوئیس از یک قله هرمی متمایز چهار وجهی برخوردار است. ماترهورن جایی است که با انواع رویدادها، جشنواره‌ها و فعالیت‌های ورزشی جذاب و مناظر طبیعی هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند.
آرامش و زیبایی فراتر از حد تصور و ارتفاع ۴۴۷۸ متری این کوه پر صلابت کوه‌نوردان را به رقابت و چالش دعوت می‌کند و در این حال پذیرای طبیعت‌گردانی است که ترجیح می‌دهند در دامنه کوه از امکانات تفریحی و زیبایی‌های طبیعی لذت ببرند.
فرقی دارد که در زمستان یا تابستان پا به این منطقه بگذارید، در هر دو صورت تور ماجراجویانه و فراموش‌نشدنی قطار Gornergrat railway از دهکده زرمات تا نقطه شروع کوه افسانه‌ای ماترهورن را تجربه خواهید کرد.

تجربه ای متفاوت در سفر با قطار

سفربه سوئیس

از مهم ترین دلایل سفر به این کشور اروپایی تجربه ی عبور از میان کوه‌های آلپ و مشاهده طبیعت بکر و دریاچه‌های درخشان، سوار بر قطارهای درجه یک و سریع این کشور است. سفر با قطار در سوئیس یکی از اقتصادی‌ترین گزینه‌های حمل و نقل و نسبت به اتوبوس هیجان‌انگیزتر و سریع‌تر است.
شما می‌توانید در حین سفر و نقل مکان از طریق قطار در بین شهرهای سوئیس، از مناظر زیبای کوهستان‌های آلپ نهایت لذت را برده و در طی سفر با قطارهای با کیفیتی نظیر Glacier Express و Bernina Express غذایتان را میل کرده، استراحت کنید و از زیبایی‌های بی‌نهایت سوئیس لذت ببرید.

5%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84%20%DA%A9%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF%20%D8%A8%D9%87%20%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3%20%D8%B3%D9%81%D8%B1%20%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%20%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7 - 5 دلیل که باید به سوئیس سفر کنید

بهترین مکان ها برای بازدید ازبرترین نقاط اروپا

سفربه سوئیس

سوئیس با ۴ کشور اروپایی و مقصد محبوب گردشگری دنیا یعنی آلمان، ایتالیا، فرانسه و اتریش هم‌مرز است. از این رو در صورتی که ویزای شنگن شما دارای اعتبار کافی برای بازدید از کشورهای دیگر باشد و هزینه بیشتر سفر برای شما مسئله‌ای نباشد، می‌توانید بازدید از چندین شهر جذاب اروپایی را در برنامه سفر خود بگنجانید.
به طور مثال، شهر معروف مونیخ تنها ۴ ساعت با قطار از زوریخ فاصله دارد، شهر جذاب میلان از لوگانو با قطار ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه فاصله دارد، شهر لیون فرانسه که بازدید از آن نیازمند یک سفر ۲ ساعته از لوزان سوئیس است و در نهایت با یک سفر ۴ ساعته قطار می‌توان به شهر اینزبراک اتریش قدم گذاشت.
اعتبار ویزای شنگن معمولا محدود بوده و مسافر این امکان را نخواهد داشت که بدون برنامه‌ریزی قبلی و نبود اعتبار کافی ویزا به سایر شهرهای هم‌جوار با مرز سوئیس سفر کند. بر همین اساس، بهتر است پیش از سفر به سوئیس برنامه سفر دقیقی برای تمام مقاصد داخل و خارج از سوئیس آماده کنید تا در صورت موافقت آفیسر سفارت از فرصت کافی برای گشت و گذار در اروپا برخوردار شوید.

5%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84%20%DA%A9%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF%20%D8%A8%D9%87%20%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3%20%D8%B3%D9%81%D8%B1%20%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%20%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%20(2) - 5 دلیل که باید به سوئیس سفر کنید

تنوع در جاذبه های گردشگری سفربه سوئیس

یکی دیگر از 5 دلیل که باید به سوئیس سفر کنید ، با رفتن به حومه یکی از شهرهای سوئیس حس متفاوت و خاطره‌انگیزی را تجربه کنید. این روزها با پیشرفته شدن شهرها و توسعه زندگی ماشینی صنعت توریسم – کشاورزی یا همان Agritourism بیش از پیش محبوب شده و در این زمینه نمی‌توان گزینه بهتری از سوئیس را مثال زد.
حس بیدار شدن در دامنه کوه‌های دیدنی آلپ، نوشیدن شیرتازه، سکوت و آرامش در طبیعت، خوردن غذاها و شکلات‌های محلی سوئیس و خواب و استراحت شبانه‌روزی در کلبه‌های چوبی و یا پوشالی، تجربه‌ای ناب و متمایز را برای شما رقم خواهد زد.

در سوئیس می‌توانید فعالیت‌های هیجان‌انگیز و ماجراجویانه زمینی، آبی و هوایی را تجربه کنید. برای مثال شما می‌توانید به پیاده‌روی و یا کوه‌نوردی در مناطق کوهستانی پرداخته، انواع ورزش‌های برفی را امتحان کنید و یا با همراهی یک راهنمای مجرب هیجان جدیدی به نام تنگه‌نوردی یا همان canyoning را در ارتفاعات زیبای سوئیس و آبهای شفاف اینترلاکن و بلوک تیسینو تجربه کنید.
فقط یادتان باشد خود را با خوردن صبحانه کامل و تجهیزات حرفه‌ای مانند کفش و لباس مناسب و دوربین GoPro برای ثبت لحظات تکرارنشدنی برای ماجراجویی و تجربه حداکثر هیجان در سوئیس،، کاملا مجهز و آماده کنید.

اخذ ویزای توریستی استرالیا
اخذ ویزای توریستی کانادا
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا تضمینی
اخذ ویزای توریستی استرالیا تضمینی
ویزای توریستی کانادا تضمینی
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
هزینه های ویزای توریستی استرالیا
مراکز انگشت نگاری کانادا در سراسر دنیا به ترتیب حروف الفبا
پیکاپ ویزای توریستی کانادا
اخذ ویزای توریستی فرانسه 
چاوش تراول

آخرین مطالب بروز شده

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

قوانین مهاجرت به اسپانیا ۲۰۲۲

01/08/1400 اروپا

در بین ایرانی ها مهاجرت به اسپانیا جز درخواست های پرتقاضا است. شاید یکی از

ادامه مطلب
شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟

04/07/1400 آسیا, مجله گردشگری

شغل های پردرآمد در دبی کدامند؟ کار در دبی یکی از روش‌های مهاجرت و زندگی

ادامه مطلب
بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

بهترین شغل ها برای مهاجرت 2022

24/06/1400 سوالات متداول

زمانی که صحبت از بهترین شغل ها برای مهاجرت می شود، می توان از چند

ادامه مطلب

همین امروز با ما در تماس باشید

تماس تلفنی
  • 02188558004
  • آیت الله بهشتی بین میرزای شیرازی و قائم مقام فراهانی پلاک 410 واحد یک

    نظر خود را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.